Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Český Telecom považuje žalobu ze strany Tele2 za komunikační gesto

Český Telecom považuje žalobu ze strany Tele2 za komunikační gesto

04.02.2005 15:53
Autor: 

Následuje tisková zpráva ČTc:
Za komunikační gesto považuje společnost žalobu ze strany alternativního operátora Tele 2. V kontextu nadcházející privatizace ČESKÉHO TELECOMU nelze vyloučit výskyt dalších neopodstatněných aktivit konkurence, které společnost nebude nijak komentovat.

Poslední aktivita ze strany operátora Tele 2 je pouze jedním z dalších kroků v rámci jeho kontroverzní a sporné komunikace, kterou tento operátor již delší dobu realizuje na trhu v České republice, a která vždy útočila na dobré jméno společnosti ČESKÝ TELECOM. Vyplývá to i z odůvodnění prezentovaných sdělovacím prostředkům, která nezmiňují žádná konkrétnější pochybení, kterých se měl ČESKÝ TELECOM dopustit.

Z pohledu ČESKÉHO TELECOMU se Tele 2, které samo neinvestuje žádné prostředky do výstavby ani údržby telekomunikační infrastruktury, snaží touto aktivitou opět zviditelnit v očích zákazníků a reaguje zřejmě i na aktuální vývoj na telekomunikačním trhu v České republice (fúze jiných operátorů, apod.).

ČESKÝ TELECOM na rozdíl od alternativních telekomunikačních operátorů nabízí zákazníkům kompletní portfolio vysoce vyspělých telekomunikačních služeb, které byly například aktuálně v měsíci lednu doplněny o zcela novou verzi služby levného připojení k internetu – Internet Expres. Alternativním operátorům poskytuje ČESKÝ TELECOM bez rozdílu rovněž služby špičkové kvality – zcela odpovídající smluvně dohodnutým požadavkům.


Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře
01.06.2026
17:06Írán ukončuje jednání s USA a slibuje úplně zablokovat Hormuz. Ropa prudce zdražuje
16:41PODCAST Týdenní výhled: Nvidia cítí příležitost v PC odvětví, obrat na softwaru  
16:25ČEZ, a.s.: Oznámení o výplatě dividendy
15:56ČEZ vyplatí dividendu 42 Kč na akcii. Protinávrh vyšší dividendy neprošel
15:32Pár úvah o dalším komoditním cyklu probíhajícím během AI boomu
15:11Rozpočet v květnu: hluboký deficit a ještě horší výhled
14:20Vládní dotace pro průmysl dosáhly nejvyšší úrovně od finanční krize
14:01Eisman: Jediná věc, která by ospravedlnila valuaci SpaceX
11:42Prezident znovu podpořil euro. Česko má být „u stolu, ne za dveřmi“
11:29Nvidia vyzývá AMD a Intel a s novým superčipem vstupuje na PC trh
11:01Růst průmyslu pokračuje, narušené dodávky už ale zvyšují náklady
10:54V Evropě lehká nervozita, v Americe pokračování optimismu o AI  
9:58Castlelake zvažuje převzetí easyJetu, akcie prudce rostou
9:12První velká akvizice pod Abelovým vedením. Berkshire kupuje developera Taylor Morrison za 6,8 miliardy USD
9:08Rozbřesk: Koruna vyčkává na inflaci a mzdy, nižší ceny ropy a averze k riziku pomáhá euru
8:56Explosia může změnit majitele, ČEZ pořádá Valnou hromadu a Nvidia útočí na trh s PC  
6:09Krugman: Po celním a íránském šoku se znatelně změnila očekávání a sentiment
31.05.2026
10:06Víkendář: Jak může umělá inteligence měnit chování investorů a ovlivňovat finanční stabilitu
30.05.2026
9:57Víkendář: Fakta jsou druhořadá, u lidí rozhodují emoce
29.05.2026
17:07Deflační poučení a smrt slepice, která snáší zlatá vejce

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
ČasUdálost
9:30CZ - PMI v průmyslu
10:00EMU - PMI v průmyslu
16:00USA - Index ISM v průmyslu