Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Dow Jones futures klesají, výsledky AT&T jsou zklamáním

Dow Jones futures klesají, výsledky AT&T jsou zklamáním

21.10.2003 15:23
Autor: 

Ještě před několika okamžiky bylo všechno jinak - futures kontrakty indikovaly růst hlavních indexů na Wall Street a vše vypadalo "růžově". Výsledky AT&T však celý obrázek trochu poopravily, nyní je v černýcn číslech jenom Nasdaq 100 future, Dow Jones future klesá o 0.14%. Za pozornost dnes jistě bude stát:

* Altera Corp. - v rámci obchodování na Instinetu vzrostla cena akcie o 99c na USD 19.74. Firma oznámila čistý zisk na akcii ve výši 11c proto 6c v loňském roce.

* AT&T - cena akcie poklesla o 32c (-1.5%) na USD 20.75. Firma se nechala slyšet, že provozní zisk za Q3/2003 dosáhl 58c na akcii proti 67 centům v loňském roce. Tržby propadly o 8.1% na USD 8.65 mld.

* RadioShack Corp. - cena na Instinetu vzrostla o 44c na USD 31. Třetí největší maloobchodní prodejce spotřební elektroniky ve Spojených státech oznámil zisk za Q3/03 ve výši 34c na akcii a výrazně tak překonal hodnotu 25c z loňského roku.

* Texas Instruments Inc. - akcei poskočila o USD 2.06 na USD 27.73. Výrobce polovodičů, které pohání 50% všech mobilních telefonů prodaných v loňském roce, prohlásil že zisk za Q4/2003 dosáhne minimálně 14-19c na akcii. Očekávání bylo na hodnotě 11c.

* Amgen Inc. - největší biotechnologická firma na světě získala regulatorní povolení pro svůj lék na léčbu artrózy Enbrel.

Petr Žabža

Vstupte na světové finanční trhy se společností Patria Direct!
Společnost Patria Direct Vám nabízí možnost obchodovat na zahraničních burzách v Evropě a USA prostřednictvím internetu nebo telefonicky. Podrobnější informace naleznete na www.patria-direct.cz, nebo Vám je poskytnou přímo pracovníci Patria Direct na tel. čísle 221 424 240.


Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře
23.11.2025
10:06Víkendář: EU propadla regulačnímu šílenství, zanedbává prosté fungování volného trhu
22.11.2025
10:10Víkendář: EU se zabývá příliš mnoha věcmi, to podstatné jí uniká
21.11.2025
17:54Artur Gevorkyan a Andrej Bátovský o rekordních projektech, příležitostech pro akvizice, sázkách na defence sektor i burze, která posune firmu úplně jinam
17:20Kde jsou vlastně „standardní“ valuace a jak jsou na tom relativně k nim ty současné?
16:53Evropa může kompenzovat cla USA i bez nových smluv, tvrdí šéfka ECB
14:16Pozvánka na setkání s analytikem a makléřem Patrie ve středu 3. prosince v Praze
14:12Centrální banka nemusí být neomylná, ale musí být zodpovědná
12:30Perly týdne: Které akcie nejvíce těží z AI
11:21Dnes se může rozhodovat, jestli trhy vstoupí do korekce. Po veletoči na Wall Street padá i Evropa  
11:00Podnikatelská aktivita v eurozóně solidní, tempo brzdí průmysl
10:49Nové doporučení Patrie: Moneta atraktivní pro dividendy, prostor pro růst omezený  
10:35ČEB, a.s.: Informace o vyplácení úrokových výnosů z emise dluhopisů
10:03FRESH: Rozpočtové tornádo aneb co čekat od nové vlády? Odpovídá Mojmír Hampl
9:04Rozbřesk: Smíšená data z trhu práce komplikují Fedu prosincové rozhodnutí
8:48Výhled Nvidie trhy nepřesvědčil, Goldmani hlásí nárůst shortů a brexit stál Británii až 240 mld. liber  
7:14Slok: Prosincový pokles sazeb by pro Fed byl těžký
20.11.2025
22:01Wall Street pod tlakem: volatilita zasáhla technologie i kryptoměny  
17:37AI a „dobrá deflace“ druhé průmyslové revoluce
16:16Během posledních 15 let došlo k výrazné změně ve fungování Fedu a schopnosti monitorovat jeho politiku
16:02Trh s luxusním zbožím příští rok vzroste o tří až pět procent, očekává Bain

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
Nebyla nalezena žádná data