Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
     

    Detail - články

    Patria.cz významně rozšířila obsah neplacené sekce Akcie ČR

    31.10.2003 9:51
    Autor: 

    Vážení uživatelé,
    dovolujeme si Vám oznámit, že došlo k významnému rozšíření obsahu neplacené (veřejně dostupné) sekce Akcie ČR.

    Obsah byl rozšířen následovně:

    - Sekce „O titulu“ Vám nově zpřístupňuje informace o obchodování s konkrétním titulem. Můžete se tak např. na jedné stránce dozvědět, jaká je aktuální cena pro ČEZ ve SPADu a KOBOSu, jaká je průběžná statistika obchodování (zahájení, závěr, denní minimum, denní maximum, VWAP), získáte přehled obchodů za poslední obchodní seanci (kdy, kolik a kde byl titul obchodován) a můžete se také s ostatními uživateli podělit o svůj názor na investice do tohoto titulu. K tomu Vám budeme navíc filtrovat všechny horké zprávy a komentáře, které se tohoto titulu týkají. Máte také možnost vyhledávání statistik obchodování s tímto titulem ke konkrétnímu dni.

    - Zcela byla rovněž přeprogramována sekce „portfolio“, kde nyní využíváme nový spolehlivější zdroj dat. Doufáme, že se tato sekce stala přehlednější a že využijete rozšířených možností grafického zobrazení vývoje Vašeho portfolia. Podrobnosti o dalších změnách v sekci portfolio naleznete ZDE.

    - Sekce analýzy byla rozšířena o nový týdenní přehled vývoje akciového trhu.

    - V novém slovníku pak naleznete vysvětlení termínů z oblasti akciových trhů, které se na stránkách Patria.cz vyskytují. Pokud nebudete některému z použitých termínů rozumět a jeho vysvětlení nenaleznete ve slovníku, můžete nám tento termín poslat na adresu info@patria.cz a my o tento termín slovník rozšíříme. Současně obdržíte jeho vysvětlení také E-mailem.

    Doufáme, že budete s novými službami spokojeni. Vaše případné dotazy, náměty či připomínky nám můžete sdělit na adrese info@patria.cz. V případě dotazů týkajících se služeb VIP Patria můžete využít helpdesk Patria Online na tel. čísle 221 424 332, kde jsou pracovníci připraveni zodpovědět jakékoliv dotazy týkající se této služby.

    Tým Patria Online


    Váš názor
    Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
    Aktuální komentáře
    18.08.2026
    17:34Čínská auta na našich silnicích a kam by to vlastně u ní mělo směřovat?
    17:31Důvěra investorů v německou ekonomiku v srpnu vzrostla, uvedl institut ZEW
    15:45Investoři přesouvají kapitál z Treasuries do AI dluhu. Výnosy v USA nadále rostou
    14:11Pád Nike nebere konce. Akcie se propadly až na úroveň z roku 2014
    13:40J&T BANKA a.s.: Pololetní finanční zpráva za rok 2026
    13:38Největší těžař světa věří mědi. BHP překonal odhady a chystá růst produkce
    12:13Další fáze AI boomu? Goldman Sachs vybírá firmy, které mohou vydělat na automatizaci  
    10:40Výnos 30letých amerických dluhopisů je nejvýše za téměř dvě dekády. Dlouhé splatnosti jsou pod tlakem i v Evropě a Japonsku
    9:29Rozbřesk: Proteinový boom naráží na omezenou nabídku syrovátky, koruna ve vyčkávacím módu
    8:52AI, dluhopisy a ropa. Investoři sledují tři klíčové příběhy současných trhů  
    6:01Čína vysílá varovné signály. Průmysl, spotřeba i investice zaostaly za očekáváním  
    17.08.2026
    17:05AI dluhy a odolnost systému
    16:36Aby si Německo udrželo blahobyt, musí být pětkrát produktivnější
    16:14PODCAST Týdenní výhled: AI optimismus se vrací. Neo-cloudy potvrzují silnou poptávku  
    14:50Závratný růst Anthropicu. Tržby vzrostly mezikvartálně o více než 140 procent
    12:12Po silném začátku srpna přichází vystřízlivění. Bitcoinová ETF hlásí výrazné odlivy  
    11:17Ceny průmyslových výrobců pokračují v růstu, ceny v zemědělství naopak klesají
    10:46Trhy jsou nastavené na ideální scénář. Právě teď může být čas na zajištění portfolia
    8:49Rozbřesk: Natahující se blízkovýchodní konflikt zvyšuje inflační rizika, jak bude vypadat náš alternativní scénář?
    8:46Napětí na Blízkém východě přetrvává a Stripe sází na AI  

    Související komentáře
    Nejčtenější zprávy dne
    Nejčtenější zprávy týdne
    Nejdiskutovanější zprávy týdne
    Kalendář událostí
    Nebyla nalezena žádná data