Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články

Patria Plus – měníme styl…

27.11.2006 16:44
Autor: 

Patria Plus již brzy v nové verzi. Změníme nejen tvář, ale i jádro našich exkluzivních placených služeb a obchodní politiku. Než vám představíme nový web, máte poslední šanci objednat si samostatně jeden z těchto modulů – Treasury Plus, Ekonomika Plus nebo Zpravodajství Plus – za jedinečnou cenu roční licence 10.000 Kč.

Placený obsah portálu www.patria.cz bude již brzy rozšířen o množství poskytovaných real-time dat, zkvalitněn bude informační servis, využity nové technologie a v neposlední řadě stránky projdou i grafickou úpravou, zpřehledněním a vylepšením uživatelského prostředí. Zásadní pokrok chceme učinit v oblasti personalizace služeb a webu www.patria.cz, stránky budeme optimalizovat i pro alternativní prohlížeče. Pracujeme na vývoji nových klientských aplikací typu „tlustý klient“ a „data export“, na provázání našich dat s MS Office, multimediálních projektech a na pokročilých mobilních službách.

Přehled služeb stávající verze Patria Plus naleznete ZDE.

Více informací naleznete například v ceníku. Objednat jednotlivé moduly můžete v pěti snadných registračních krocích zde nebo s naší asistencí.

Přesáhne-li navíc vaše objednávka hodnotu 20.000 Kč, můžete získat jeden z deseti benefitů v hodnotě až 20.000 Kč. Více o benefitech čtěte zde.

Více informací získáte na asistenční lince Patria Plus tel. č.: 221 424 332 nebo pište na adresu info@patria.cz.

Data v reálném čase Streaming forex online a akcie, akciová portfolia s online přeceněním, sazby, deriváty, termínové kontrakty, komodity … Analýzy 38 typů analytických dokumentů, až 330 souborů měsíčně … Prognózy a valuace Krátkodobé a dlouhodobé sofistikované předpovědi … Databanky 41 ekonomických, cca 1000 akciových a 75 finančních databank = 8640 časových řad  Zpravodajství Plus Denně cca 50 originálních aktuálních komentářů a více než 80 horkých zpráv … Mobilní zpravodajství E-mailem 11 zpravodajských kategorií, fixingy, Final Word, monitoring tisku, souhrny … SMS Až 50 SMS denně, horké zprávy a události, alerty + online ceny + závěry … Treasury data a kalkulátory Online kurzové a úrokové diferenciály, výnosové křivky, globální benchmarky … Online konzultace Nadstandardní servis pro klienty Patria Plus …


Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře
14.01.2026
17:09Zisky v letošním roce a posun od holubů na střeše k vrabcům v hrsti
15:52Traders Talk: Kontrariánské sázky se vracejí. Investiční inspirace na rok 2026
15:22Trumpova cla vs. realita: Loňské příjmy rekordní, ale na vojenský rozpočet nestačí
14:45Tržby zaostaly, investiční bankovnictví ale citelně roste. Citigroup měla loni rekordní příjmy z fúzí a akvizic
13:15Bank of America překonala odhady, pomohl silný trading a růst příjmů z úvěrů
11:58Start výsledkové sezóny nepřesvědčil, takže se čeká na další čísla. Hlavní trhy obchodují smíšeně  
11:38Když virtuální realita narazí na realitu. Meta škrtá v Reality Labs a přesouvá zdroje
10:59Cena stříbra poprvé překročila 90 dolarů za unci
9:42CSG oficiálně oznámila plán vstoupit na burzu v Amsterdamu. Může jít o největší IPO v obranném průmyslu
9:31Autopilot „na paušál“. Tesla mění cenovou politiku pro systém samořízení, nyní bude skrze měsíční předplatné
9:26Přebytek zahraničního obchodu Číny byl loni navzdory americkým clům rekordní
8:49Rozbřesk: Jediná jistota roku 2026? Rozkolísaná geopolitika
8:47Amsterdamské IPO CSG za 750 milionů eur, stříbro na dalším rekordu a SpaceX nabízí Íránu bezplatný internet  
6:06Strnad: Riskoval jsem a rozjeli jsme se. Chci, aby CSG byla globální
13.01.2026
22:00Americké akciové indexy v červených číslech po CPI datech.  
17:08Nejdůležitější ekonomický příběh letošního roku
15:36JPMorgan překvapil poklesem investičního bankovnictví. Obchodování a čistý úrokový výnos ale drží výsledky nad očekáváním  
15:26Americká inflace drží tempo, prosinec přinesl dražší potraviny i levnější auta  
13:42Výsledky JPMorgan: Silný rok, ale na nový rekord nestačil
13:21Akcie Delta Air Lines klesají po výsledcích a celoročním výhledu o pět procent

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
ČasUdálost
Čína - Obchodní bilance, mld. USD
PL - Jednání NBP, základní sazba
14:30USA - Maloobchodní tržby, m/m
14:30USA - PPI, y/y
16:00USA - Prodeje starších domů, m/m