Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Akcie realitních společností při pátku vylepšily skvělou týdenní bilanci. Trh jako celek však nikoliv...

Akcie realitních společností při pátku vylepšily skvělou týdenní bilanci. Trh jako celek však nikoliv...

16.02.2007 17:39

Pražská burza v závěru seance umazala část mezidenních ztrát. Index PX uzavřel těsně nad úrovní 1700 bodů, objem obchodů ve SPADu pak dosáhl 3,7 mld. Kč. Nejaktivnějším titulem seance se staly akcie ČEZ, kterých se zobchodovalo za 1,5 mld. Kč. Titul sice během dne nalezl podporu na 915 Kč a v závěru si polepšil nad 922, i tak ale seanci uzavíral se ztrátou 0,5 %.

Druhým nejaktivnější titulem se staly akcie KB, které zpevnily o 0,7 % a zkorigovaly tak téměř polovinu čtvrtečních ztrát. V protipohybu akciím KB se ubíraly akcie Erste, které skončily se ztrátou 1 %. Nejlépe si vedly akcie v realitním sektoru. Akcie ECM se vyšplhaly o více než 3 % na dosah úrovně 1600 Kč. Akcie Orco pak zaznamenaly nárůst o 1,6 %. Tyto tituly zároveň zaznamenaly nejlepší výkonnost v týdenní bilanci. Akcie Orco za posledních 5 seancí získaly více než 8 %, akcie ECM si polepšily o více než 4 %.


Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře
02.06.2026
8:57ČEZ schválil prodej části byznysu, HPE vystřelilo nahoru o 28 procent a Alphabet nabídne nové akcie  
8:43ČEZ, a.s.: Informace o změnách v dozorčí radě a ve výboru pro audit na základě výsledků jednání VH 1. 6. 2026
8:42Rozbřesk: Květnová inflace z eurozóny spustí odpočítávání do zasedání ECB, koruna vyčkává na inflaci a mzdy
8:36ČEZ, a.s.: Změna stanov společnosti
8:30ČEZ schválil rozdělení firmy. Nevýrobní aktivity půjdou do nové entity
8:27ČEZ, a.s.: Vnitřní informace - Optimalizace vlastnické struktury a governance Skupiny ČEZ
5:57FX Strategie: Rozhodnutí ECB může rozhýbat trhy, koruna dále vyčkává  
01.06.2026
17:06Írán ukončuje jednání s USA a slibuje úplně zablokovat Hormuz. Ropa prudce zdražuje
16:41PODCAST Týdenní výhled: Nvidia cítí příležitost v PC odvětví, obrat na softwaru  
16:25ČEZ, a.s.: Oznámení o výplatě dividendy
15:56ČEZ vyplatí dividendu 42 Kč na akcii. Protinávrh vyšší dividendy neprošel
15:32Pár úvah o dalším komoditním cyklu probíhajícím během AI boomu
15:11Rozpočet v květnu: hluboký deficit a ještě horší výhled
14:20Vládní dotace pro průmysl dosáhly nejvyšší úrovně od finanční krize
14:01Eisman: Jediná věc, která by ospravedlnila valuaci SpaceX
11:42Prezident znovu podpořil euro. Česko má být „u stolu, ne za dveřmi“
11:29Nvidia vyzývá AMD a Intel a s novým superčipem vstupuje na PC trh
11:01Růst průmyslu pokračuje, narušené dodávky už ale zvyšují náklady
10:54V Evropě lehká nervozita, v Americe pokračování optimismu o AI  
9:58Castlelake zvažuje převzetí easyJetu, akcie prudce rostou

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
ČasUdálost
PL - Jednání NBP, základní sazba
11:00EMU - Inflace, předběžný odhad, y/y
16:00USA - Nově otevřená prac. místa