Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,49
KB0,20
PKN87,1287,151,03
Msft-0,32
Nokia4,1244,144-0,70
IBM1,37
Mercedes-Benz Group AG51,3851,4-1,12
PFE-0,45
18.07.2025 23:13:46
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 18.07.2025 17:30:01
Barry Callebaut (BARN.S, Swiss Exchange)
Poslední obchod Změna (%) Změna (CHF) Objem obchodů (CHF)
1 007,00 4,62 44,50 32 778 739
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 04.03.2025
9:38

Barry Callebaut

...  
 23.01.2025
13:21

Barry Callebaut

...  

Zpravodajství Barry Callebaut
Perly týdne: Zvedají se celní inflační tlaky, umělá inteligence se začne ukazovat v ziscích
18.07.2025 13:24
Analytik společnosti Wedbush Dan Ives míní, že druhé čtvrtletí letošního roku už začne ukazovat, jak se nové technologie projeví na ziskovosti obchodovaných firem.
Víkendář: Velká čínská sázka
18.01.2025 9:40
Ekonom Barry Naughton v rozhovoru pro The Wire China hovoří o svém pohledu na vývoj v Číně. Mimo jiné poukazuje na to, že doposud nedošlo k žádné podstatné snaze snižovat míru zadlužení v této zemi.

Monitoring médií
Z některých těch slibovaných sladkostí se pak vyklubaly ostře hořké pendreky, od kterých to pěkně schytala moje peněženka. S rozvojem médií je přitom prodejců různých investičních a finančních rad a tipů násobně víc než před patnácti, dvaceti lety.
Čtvrteční ráno přineslo prudký pokles cen kakaa - futures na kakao na burze ICE (COCOA) klesly o více než 3 % a vrátily se tak na cenové úrovně, které byly naposledy zaznamenány na podzim roku 2024.
Doba se mění. I když jsme v Česku hodně tolerantní, tak například v devadesátých letech oblíbená satirická Česká soda by dnes už neprošla. Podobně existuje spousta známých, dobrých a dříve slavných filmů, které by dnes už nevznikly.
ČRo - Vysočina: Polední vysílání 12:00
mluvčí 2, -------------------- Jaký chcete Český rozhlas? Jan Pokorný, moderátor -------------------- Váš názor nás zajímá, jakým prioritám by se měl Český rozhlas věnovat v následujících letech.
Co když problémy, které dnes vidíme — od nedostupného bydlení přes slabé inovace až po kulturní paniku — nejsou oddělené jevy, ale projevy hlubší krize? 9 témat z mého Substacku za poslední 2 týdny.
Evropská unie nezvládá migrační politiku, nezvládá energetickou politiku a hlavně nezvládá klimatickou politiku, v důsledku čehož ztrácí vůči Spojeným státům, ztrácí vůči Číně hospodářsky.
11:44 – PŘESTUP – Lukáš Váňa končí ve Spartě a přestupuje do Vlašimi. Po jarním hostování na Kladně, kde svými výkony pomohl k druhému místu v tabulce ČFL ve skupině B, nyní zamíří do druholigového klubu.
22:17 - PŘESTUP - Křídelník Anthony Elanga (23) přestoupil z Nottinghamu do Newcastlu United, kde podepsal pětiletý kontrakt do 30. června 2030. Nottingham se může těšit na odstupné kolem 60 milionů eur 21:31 – SPEKULACE – Yussuf Poulsen (31), dlouholetý útočník Lipska, má podle informací televizní stanice Sky Sport Deutschland namířeno k bundesligovému nováčkovi do Hamburku.