Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ122512280,65
KB0,00
PKN122,88122,98-1,97
Msft5,71
Nokia11,42511,45-6,92
IBM5,17
Mercedes-Benz Group AG43,39543,4-2,91
PFE2,62
27.06.2026 2:04:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 26.06.2026
DBX-EQUITY LOW BETA FACTOR (Xetra)
Závěr k 26.6.2026 Změna (%) Změna (EUR) Objem obchodů (EUR)
43,46 0,39 0,17 1 246 355
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 02.06.2026
10:05Investiční společnost Blackstone získala 13,1 mld. USD pro svůj nejnovější asijský private equity fond, což je jeho největší PE fundraising v regionu (CNBC)
 21.05.2026
17:50

Lowe's - Wells

......  
 16.03.2026
16:16

OpenAI jedná s private equity firmami o společném podniku za asi 10 mld. USD

(Reuters)
 26.02.2026
16:18

Lowe's - HSBC s

......  
15:51

NextEra Energy chce ve veřejné nabídce prodat balíčky cenných papírů "equity units" za 2 mld. USD

(Bloomberg)
 24.02.2026
13:23Objem pohledávek, které loni české firmy postoupily na factoringové společnosti, se proti roku 2024 zvýšil o 11 procent na 330 miliard korun, informovaly Česká leasingová a finanční asociace (ČLFA) a Asociace factoringových společností (AFS), jejichž členové představují 95 procent factoringového trhu. Factoring je služba spočívající v odkupu pohledávek před dobou jejich splatnosti (ČTK)
 26.12.2025
8:00Dolaroví milionáři v Česku čekají v příštích 12 měsících nejzajímavější zhodnocení od soukromého kapitálu a akcií. Za sebou mají rok rekordního růstu hodnoty majetku. Podle průzkumu J&T Banky očekává 83 procent z nich, že jejich jmění dále poroste. Na rozdíl od většiny Čechů jsou sice skeptičtější k dalšímu rychlému růstu kryptoměn nebo zlata, ale také věří ve zhodnocení kvalitních stavebních pozemků. Dolaroví milionáři věří více v růstový potenciál investic do firem mimo burzu. Ještě v roce 2023 ve střednědobé investice do takzvaného private equity věřila zhruba čtvrtina bohatých respondentů, dnes už je to více než polovina. Průzkum se konal mezi 318 Čechy, jejichž disponibilní majetek má hodnotu nejméně milion dolarů, tedy asi 21 milionů . V ČR je podle odhadů přes 30.000 dolarových milionářů (ČTK)
 12.12.2025
12:56Mezinárodní skupina EP Equity Investment Daniela Křetínského koupila skupinu autobazarů Aures Holdings, která zastřešuje značky AAA Auto a Mototechna. Prodávajícím je fond Abris Capital Partners a další akcionáři (ČTK)
 21.11.2025
12:35

Lowe's - TD Cow

......  
 17.10.2025
10:49Investiční fond MAM Private Equity Fund Sicav může koupit pardubického výrobce obalů Van de Velde Packaging Unipap od belgických majitelů. Spojení povolil Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (UOHS), který o tom informoval v tiskové zprávě. Fond dříve uvedl, že firmu kupuje společně s BHS Private Equity Fund a Versute Investments (ČTK)
 15.10.2025
14:39

Private equity fond Lone Star koupí výrobce průmyslového vybavení Hillenbrand za cenu 32,00 USD/akcie, transakce bude vypořádána v hotovosti. Akcie Hillenbrand na zprávu reagují růstem v premarketu o 19 %

(Bloomberg)
 20.08.2025
14:38Akcie řetězce pro domácí kutily Lowe's vzrostly v pre-marketu o 3 % po zveřejnění nejnovějších finančních výsledků. Zisk za druhé čtvrtletí dosáhl 4,33 USD na akcii, což je více než 4,24 USD, které očekávali analytici oslovení agenturou LSEG. Tržby činily 23,96 miliard USD, což odpovídá očekáváním trhu (Bloomberg)
13:42

Lowe's kupuje Foundation Building Materials za asi 8,8 mld. USD

(Bloomberg)
 13.08.2025
9:27Izraelská softwarová společnost Sapiens International ve středu oznámila, že bude koupena firmou private equity Advent za 2,5 miliardy dolarů v hotovosti

Zpravodajství DBX-EQUITY LOW BETA FACTOR
Patria Finance a ČSOB rozšiřují nabídku korunově zajištěných ETF. Nově americké, evropské i technologické akcie bez měnového rizika
25.06.2026 8:37
Patria Finance a ČSOB navazují na uvedení prvního korunově zajištěného ETF a v rámci spolupráce ve skupině ČSOB a KBC rozšiřují ETF řady BlueSphere o tři nové fondy, zaměřené na americké akcie, evropské akcie a technologický sektor.
Tabák bez dividendy, technologické firmy masivně propouštějí a opět se vrací téma krize na private trzích
05.06.2026 8:41
Akcie Philip Morris ČR se dnes obchodují bez nároku na dividendu a vyjdou data o maloobchodu. Ve světě mezitím sílí dopady AI na pracovní trh, roste napětí v soukromém kapitálu, zatímco americká administrativa obrací pozornost zpět k uhlí.
Goldmani ukázali své akciové favority na červen. Očekávají, že vystřelí o desítky procent
03.06.2026 14:02
Investiční banka Goldman Sachs v červnu revidovala svůj výběr nejatraktivnějších akcií a přidala na seznam čtyři nové tituly, u nichž vidí výrazný růstový potenciál v řádu desítek procent.
Zlato letos padá, přitom ještě nedávno připomínalo technologické akcie
02.06.2026 13:25
Zlato se v posledních letech chovalo spíše jako technologická akcie než jako bezpečný přístav. Silná korelace s indexem S&P 500 a mimořádná citlivost na tržní sentiment ukazují na zásadní změnu jeho role.
Bank of America a JPMorgan očekávají další rekordní kvartál
28.05.2026 14:09
Velké americké banky očekávají další mimořádně silné čtvrtletí díky tradingu, který dál těží z vysoké volatility na trzích i silné aktivity firem a investorů.
Loňský rok M&T 1997 ovlivnila slabá stavební aktivita, první kvartál 2026 naznačuje obrat
20.05.2026 9:26
Výrobce designového kování M&T 1997 uzavřel rok 2025 s tržbami 127,2 milionu korun a EBITDA ztrátou 2,4 milionu korun. Hospodářské výsledky byly poznamenány hlubokým propadem výstavby rodinných domů, který byl historicky klíčovou zákaznickou bází společnosti.

Monitoring médií
Evropa hlásí hromadný návrat k jádru. Unijní lídři dnes označují dřívější odklon od atomu za strategickou chybu – včetně těch, kteří ho ještě před pár lety sami prosazovali.
Finanční nástroj, který se skládá alespoň z jednoho podkladového akciového nástroje, případně také z jednoho či více podkladových úrokových nástrojů. .
This box assesses how energy supply disruptions associated with geopolitical shocks are transmitted to US financial markets, leveraging on the indicator developed by Iacoviello and Tong (2026).
Zdravím posluchače Onycom, midia podcastu, jmenuji se Barbora Sujová a přináším vám přehled nejzajímavějších novinek z marketingu a médií. Česká investiční platforma Investown obsadila pozici marketingového ředitele.
Abstract Tato diplomová práce se zabývá návrhem komplexního systému řízení rizik a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) pro specifický projekt výstavby „Garážový dům“ v zastavěném městském prostředí.
Patria Finance a ČSOB navazují na uvedení prvního korunově zajištěného ETF a v rámci spolupráce ve skupině ČSOB a KBC rozšiřují ETF řady BlueSphere o tři nové fondy, zaměřené na americké akcie, evropské akcie a technologický sektor.
Patria Finance a ČSOB navazují na uvedení prvního korunově zajištěného ETF a v rámci spolupráce ve skupině ČSOB a KBC rozšiřují ETF řady BlueSphere o tři nové fondy, zaměřené na americké akcie, evropské akcie a technologický sektor.
Zkoušela to Meta se Snoop Doggem, teď se do AI asistenů pustil legendární český brankář. Počítačové alter ego by se mělo dělit o jeho zkušenosti. Když legendární brankář pověsil helmu a kopačky na hřebík, vrhl se na byznys s přednáškami, kde ostatním předával své znalosti.