Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,47
KB1,45
PKN88,6988,92-0,42
Msft512,42512,50,28
Nokia4,5024,506-0,88
IBM279,52279,760,65
Mercedes-Benz Group AG53,4953,50,56
PFE24,8524,860,32
13.10.2025 17:24:47
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 13.10.2025 13:36:43
OL Groupe (Paris)
Poslední obchod Změna (%) Změna (EUR) Objem obchodů (EUR)
1,68 -0,59 -0,01 2 531
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 

Zpravodajství OL Groupe
Čeká nás akciový výprodej? Penzijní fondy se chystají vyvážit portfolia
30.05.2025 14:15
Rostoucí ceny akcií a dluhopisy pod tlakem, tak by se dal charakterizovat květen na světových trzích. Rozdíl mezi výkonností dluhopisů a akcií je hlavním tématem pro americké penzijní fondy, které se v pátek chystají na vyvážení svých portfolií.
Dolarový omyl a akciová iluze
30.04.2025 17:26
Jedna ekonomicko-investiční teze hovořila o tom, že zavádění cel omezí zájem Američanů o zahraniční zboží. Tudíž klesne nabídka dolarů na měnových trzích a kurz US měny půjde nahoru.
FX Výhled: Trumponomika 2.0 = oslabujeme výhled na českou korunu
20.11.2024 6:05
Americké prezidentské volby přinesly na trhy dle očekávání vyšší míru rozkolísanosti. Zatímco vůči dolaru oslabila česká koruna v reakci na vítězství Donalda Trumpa o více než 3 % na 23,90 USD/CZK, na frontě s eurem nebyly pohyby výrazné.

Monitoring médií
ČRo - Plzeň: Dopolední vysílání
mluvčí 2, -------------------- Nenaletět podvodníkům na internetu? Na co si dávat pozor při sjednávání půjčky nebo při nákupu ojetého auta? A jak se vyhnout podvodným praktikám některých obchodníků? Poradíme vám v rubrice Barbory Kvapilové.
ČRo - Pardubice: Dopolední vysílání
mluvčí 2, -------------------- Libuše Švormová slaví 90 let. mluvčí 3, -------------------- S velkou radostí. Mám představuji svoji novou knihu z edice.
Evropanům hrozí "studená sprcha" kvůli byrokratickému přešlapu Evropské unie, napsal ekonomický deník The Financial Times. Klíčové materiály používané pro smaltování zásobníků teplé vody totiž po revizi legislativy nemají být povolené jako bezpečné.
Hoši a děvčata, je to tady první video z nového studia. Asi chápete, že jsem i s tím celým Ribrendem? Protože konec to samozřejmě úplně není, tak jsem prostě čekal, až bude hotový i tohle, což úplně samozřejmě pořád hotový není.
Po jednotném rebrandingu pokračuje skupina Direct v budování konzistentní značky – vzniká marketingové oddělení v čele s nově příchozím Petrem Matějovským a posiluje komunikační tým od loňska vedený Jitkou Pajurkovou.
Ahoj. Ahoj. Mé jméno je Petr Lukáč. Vítám vás u dalšího dílu podcastu kryptospace. Dneska se opět potkáme s Adamem Kracíkem a podíváme se na trhy, ty vykazují v posledních sedmi dnech poměrně velké růsty.
ČRo - Ostrava: Podvečerní vysílání
mluvčí 1, -------------------- Prezident. mluvčí 2, -------------------- Pavel je připravený jednat s možnými ministry. Vznik vlády podle něj není možné uspěchat.
ČRo - Ostrava: Podvečerní vysílání
mluvčí 2, -------------------- Firma. mluvčí 3, -------------------- OKD využije důlní plyn na výrobu elektřiny a tepla. Nové automaty na vracení láhví v Polsku zatím nefungují.