Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ590,5591-0,59
KB0,00
PKN66,2266,24-1,34
Msft-0,72
Nokia3,5153,52750,10
IBM-0,35
Daimler AG7676,03-1,85
PFE0,93
20.04.2021 1:38:26
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 19.04.2021
HTC Depository Receipt (2498q.F, Frankfurt)
Závěr k 19.4.2021 Změna (%) Změna (EUR) Objem obchodů (EUR)
4,76 8,18 0,36 14 465
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
Konsensuální odhad analytiků
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Investiční doporučení
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Patria - Investiční doporučení - ČR
Poslední aktualizace: 30.09.2020
Název CPAktuální dop.Předchozí dop.AnalýzaCena (lokální)Cena (12M cíl)Potenciál (%)
Koupit Ano143,5095,00-33,80
AkumulovatKoupitAno143,50143,700,14
KoupitV reviziAno592,50545,00-8,02
KoupitV reviziAno762,40683,00-10,41
V revizi Ano279,00--
KoupitV reviziAno673,00715,006,24
KoupitV reviziAno82,0572,00-12,25
KoupitAkumulovat266,00259,00-2,63
V reviziAkumulovatAno14 420,00--
V revizi 84,10--
V reviziNepokrývánoAno595,00--
KoupitDržetProdat
Dop. celkem:54,55%0,00%0,00%
Dop. smlouva s emitentem:100,00%0,00%0,00%
Detaily doporučení
select