Pátek 26.06.2026
Detail akcie ČEZ diskuze
Hledej
ZKUSIT DEMO
|
OTEVŘÍT ÚČET
|
WEBTRADER
|
Uživatel:
Heslo:
Nová registrace
Přihlásit
Hlavní stránka
Patria Plus
O službě
Data Export
Ceník služeb
Benefity
Investor Plus
O službě
Ceník služeb
Benefity
Akademie investování
Úvod do investování
Analýzy investice
Investiční strategie
Investiční tipy
Wiki
Money management
Zpravodajství
Přehled zpráv
Akciové
Vše
ČR
CEE
Svět
Doporučení
Výsledky ČR
Výsledky CEE
Výsledky svět
IPO, M&A
Investiční tipy
Ekonomické
Vše
HDP
Inflace
Průmysl
PPI
Mzdy
Maloobchod
Nezaměstnanost
Zahraniční obchod
Stavebnictví
St. rozpočet
Měny
Vše
Měny
Sazby
Dluhopisy
Komodity
Sloupky
Vše
Jiří Soustružník
Project Syndicate
ČSOB Asset Management
Ekonomický radar ČSOB
Reality
Jan Bureš
Rozhovory
Video
Monitoring
Diskuse
Diskuse
Obecná diskuze
Blog
Akcie & Fondy
Přehled
Indexy a Futures
Akcie online
ČR
Polsko
Maďarsko
Slovensko
Rumunsko
Záp. Evropa
USA
Svět
Akcie historie
Detail akcie
Online
Historie
Zprávy
O společnosti
Hospodaření
Doporučení
Graf
Sektor
Diskuse
Interaktivní graf
Výzkum
Doporučení
Analýzy
Databanky
Fondy
O IPO
IPO pro firmy
IPO pro investory
Penze
Měny & Sazby
Přehled
Měny
Online
Detail
Historie
Sazby
Online
Detail
Historie
Dluhopisy
Náš výběr
Státní ČR
HZL ČR
Firemní ČR
Státní Svět
Firemní Svět
Výzkum
Doporučení
Analýzy
Databanky
Nástroje
Home
Měny
Krátké sazby
Dlouhé sazby
Diskuse
Komodity & Deriváty
Komodity
ETF
Oblíbené
Vyhledávání
Popis
ETC
Oblíbené
Vyhledávání
Popis
Certifikáty
Oblíbené
Vyhledávání
Popis
Detail
Warranty
Oblíbené
Vyhledávání
Popis
Detail
Pákové certifikáty
Oblíbené
Vyhledávání
Popis
Detail
Ekonomika
Home
Makropřehled
Ukazatel
HDP
Nezaměstnanost
Inflace
Mzdy
Průmyslová výroba
Obchodní bilance
Maloobchodní tržby
Ceny průmyslových výrobců
Stavební výroba
Analýzy
Databanky
Právo
Vše
Firmy
Daně
Zákony
Rozhodnutí
Trhy & finance
Moje Patria
Můj profil
Moje stránka
Moje stránka
Nastavení
Moje oblíbené
Akcie
Měny a sazby
Fondy
ETF
ETC
Certifikáty
Warranty
Pákové Certifikáty
Moje portfolio
Stav
Transakce
Analýza
Moje e-maily
Moje sms
|
Přehled
|
Indexy a Futures
|
Akcie online
|
Akcie historie
|
Detail akcie
|
Výzkum
|
Fondy
|
O IPO
|
Penze
|
Detail akcie
Online
|
Historie
|
Zprávy
|
O společnosti
|
Hospodaření
|
Doporučení
|
Graf
|
Sektor
|
Diskuse
|
Interaktivní graf
PX
2 562,06
0,27%
DAX
24 658,92
-1,34%
CZK/€
24,255
0,04%
CZK/$
21,233
-0,40%
AU
4 076,21
1,28%
BRT
74,84
2,32%
Hledání v detailu akcií
select
select
Odeslat
Pokročilé hledání
Top akcie
Název
Návštěvy
Granges -144A-S
29
Bank of America
31
Silex Systems Depository Receipt
28
Mcgrath
11
Talga Resources
10
EVT/MSI open
10
KBC CLICK CSOB PB.FINANC.LOOKBACK 1
41
iShs MSCI Taiw Indx
31
Sensient Tech
77
Rize Cybersecurity and Data Privacy UCITS ETF
6
Moje portfolio
Nastavit
Oblíbené
, nastavit
Portfolio
Oblíbené tituly
select
Oblíbené akcie
Oblíbené ETF
Oblíbené ETC
Oblíbené kurzy a sazby
Název
Nejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ
1219
1221
-0,08
KB
969
969,5
0,67
PKN
123,58
123,66
-1,81
Msft
363,76
363,8
3,08
Nokia
11,425
11,445
-6,43
IBM
265,73
266,35
2,96
Mercedes-Benz Group AG
43,575
43,59
-2,37
PFE
24,13
24,14
1,94
26.06.2026 15:55:59
Zpožděná data,
Real-Time data info
Indexy online
PX
BUX
WIG
DAX
Nasdaq
Další
akciové indexy
AD Index online
Region
select
ČR
Polsko
Maďarsko
CEE
Záp. Evropa
US
Svět
Výsledková sezóna
1Q26 KALENDÁŘ USA
1Q26 KALENDÁŘ EU
1Q26 KALENDÁŘ ČR
26.06.2026 15:55:58
ČEZ
(CEZPbl.PR, Praha)
Poslední obchod
Změna (%)
Změna (CZK)
Objem obchodů (CZK)
1 221,00
-0,08
-1,00
80 899 016
Akce
Nákup / prodej ve cvičném portfoliu
Přidat do oblíbených
Nákup
/
Prodej
Patria Direct
Nastavit SMS / E-Mail alert
Analytický servis
Databanka historických dat
Online
Historie
Zprávy
O společnosti
Hospodaření
Doporučení
Graf
Sektor
Diskuse
Interaktivní graf
Reklama
Přidat názor
|
Pavouk
Od nejnovějších
Názory
Přidat názor
26.06.2026 15:47
tihle nový odborníci co jsou teď ve vládě, řeknou minoritním akcionářům kdy za kolik vykoupí akcie ČEZu?...za dva roky?...do té doby se změní 160 věcí.
roxy music
Přidat názor
26.06.2026 16:00
aby to nedopadlo jak u EDF s tou cenou.
roxy music
Přidat názor
Odborníci.....
26.06.2026 10:12
,,Odborník,,např Rusnok.Totálně zdevastoval korunu intervencema,pro O2,nechal rozject inflaci do výšin atd atd.
sv
Přidat názor
Re: Odborníci.....
26.06.2026 14:53
Dobrý blábol
Velkamedvědice
Přidat názor
26.06.2026 15:16
Opět jseš mimo a nic nevíš.
sv
Přidat názor
no
26.06.2026 15:51
jasně. všechno víš ty a proto píšeš nesmyslné bláboly
Velkamedvědice
Přidat názor
ODbornici radi vykup zastavit.
26.06.2026 8:25
https://www.lidovky.cz/nazory/energeticka-spolecnost-cez-vlada-andrej-babis-minoritni-vlastnici-elektrina.A260625_151749_ln_nazory_lgs
don Salusto
Přidat názor
Re: ODbornici radi vykup zastavit.
26.06.2026 9:13
Hampl odborník?
Atlas
Přidat názor
Re: ODbornici radi vykup zastavit.
26.06.2026 8:40
Odborníci??? :-)))
Carlos3
Přidat názor
26.06.2026 9:03
A co praví NEJvětší odborník na závětrné elektrárny??
DupByk
Přidat názor
JSME HRDÍ ČEŠI...
25.06.2026 12:45
Hlavně v zahraničí.Agent STB se hádá s rozvědčíkem komunist.armády kdo pojede se předvádět před světem.Jak to souvisí s Čezem?No hodně.Pro investory obrovská nedůvěra v česky stát a kapitálový trh.
sv
Přidat názor
Re: JSME HRDÍ ČEŠI...
25.06.2026 15:45
Akorát že PP nikdy rozvědčíkem komunistické armády nebyl. Byl velitel výsadkové průzkumné čety. Až těsně před pádem komunismu začal postgraduálně studovat na Vojenské akademii velitelsko štábní zpravodajství. Ale dokončil to až po roce 1989, takže pro komunistickou rozvědku nikdy nepracoval. Kdežto Babiš byl dlouhotelej stbák jak vyšitej. Ale jak říkal u Krause, on byl ten hodnej stbák, on jen donášel na svoje kolegy a nikmu nic zlýho neudělal....
qwer
Přidat názor
26.06.2026 10:55
Byl předsedou útvarové ZOKSČ, bolševická výchova, fotr byl podplukovník v Plané u ML, velitel odposlechu NATO. Bolševická výchva se u agenta GRÚ s kycím jménem Pávek projevuje i nyní. Spolu s Baxou bolševikem jsou zemskými škůdci.
Kompik
Přidat názor
projevují se především šmejdi jako
26.06.2026 14:55
ty..U babiše tě nevadí víc. Ale tady tě vadí, že se stavil náckům a sebestřenému egoismu Klausovi školy.
Velkamedvědice
Přidat názor
26.06.2026 11:56
Že byl z lampasácké rodiny je jasný a určitě ho to ovlivnilo. Ale nebyl agent GRU, to je prostě nesmysl z řetězáku. Každopádně on si každým dnem po roce 1989 veškerá své pochybení odčinil a o své minulosti veřejně mluvil. Pokud by byl jen trošičku problematický, nikdy by se nedostal na tak vysoký post v NATO. Naproti tomu agent Bureš, přestože se předtím než vstoupil do politiky k činnosti pro Stb přiznal, tak později začal tvrdit že v Stb nebyl a začal se o to dokonce i soudit. Dopadlo to tak, že slovenská vláda odhlasovala že agentem nebyl. Akorát že s tím slovenská vláda nemá nic společného. Kdyby odhlasovali že Země je placatá, stejně se nic nezmění, protože je prostě kulatá. Takže stejně tak Babiš agentem Stb byl a svoje stbácké metody používá dodnes...
qwer
Přidat názor
26.06.2026 14:40
O Burešovi žádná, je to stbácký šmejd co lže, krade a likviduje, ale ani tak nejsem fanouškem PP. Podle mě tyhle lidi i kdyby si to 100 x odpracovali nemají v politice co dělat, akorát to legimitizuje další komunisty a stbáky a to nás posouvá zase zpátky. Otevřeně o tom vůbec nemluvil, prolhal se až do voleb kdy neustále opakoval, že studoval akademii A. Zápotockého a skutečnost přiznal den po volbách, koukal jsem na to na www.hrad.cz kdy se tam objevila pravda, vydrželo to tam asi 1 den. Za tuhle skutečnost se měl omluvit historikovi Blažkovi, který tvrdil, že byl členem rozvědky (logicky musel, protože na tu školu byla podmínka vstupu do rozvědky a nemusel to ani vykonávat což rozvědčíka nedělal) a nazval ho na CNN PN lhářem. Jelikož se mu dodnes neomluvil tak ho nepovažuji za čestného člověka. No a k tomu NATU bych napsal, že mu prověrku psal jistý Anton Slimák, toho času před revolucí vedoucí rozvědky (nadřízený PP), který se světe div se po listopadu 89 stal dokonce se svojí minulostí náčelníkem Generálního štábu !! Tím byl asi 2 roky než ho V. Havel odvolal kvůli neshodám (o minulost nešlo). Další postřeh mám přímo od jednoho bývalého zaměstnance NATO (rodiče emigrovali v 68 do USA a on pak pro NATO pracoval a6 do důchodu), a to takový, že mu tam nikdo nevěřil a dávali si na něho bacha, pro ně to byl prostě přeběhlík, ale je to jako všude jinde - přetáhnout - zavázat - dát funckci. V době kdy můj děda dostal několikaletej těžkej žalář ve vykonstruovaným procestu judr. Vaše, kdy se rodina musela stěhovat z místa na místo a otec poznal svýho tátu tak pozdě, že už to nikdy nebylo ono je dost těžký fandit lidem co jejich rodiny sloužily režimu a sloužily by mi dodnes, kdy fotřík PP byl velitel Západního okruhu a synek v životopise v 26 letech obdivoval sovětské přátelé a vysmíval se imperialitsům, takovým fandit nedokážu prostě nikdy. Podle mě si to mohou odpracovat jak chtějí, to ono se to taky odpracovává, když jdeš v protichůdných režimech z funkce do funkce. Poslední kapkou bylo když chtěl v předvolební kampani využít bez dotázání se vzpomínkovou parašutistickou akci na skupinu mého dědy, přitom mu jasně bylo sděleno, že skupina je apolitická. Jak říkal můj děda, který varoval před komunisty co to šlo a po rehabilitaci jezdil po školách a vzdělával, dostal vyznamenání od V. Havla, byl čestným občanem měst jak ve Francii jak v Británii, setkal se se Železnou Lady :" lidi jsou jen dobří a zlí, a nám za války pomáhali i komunisti". Spousta z nich skončila na šibenici za to, že je schovávali, a děda když se vrátil z kriminálu a každej před ním raději přešel na druhej chodník, tak dostal pomoc od největšího komunisty z nárdoního výboru, mohl jít aspoň kopat tunel. Možná se to někomu zdá přehnané, ale já odsuzuju i to, aby někdo jehož tatík byl dobytek se dostal do vysoké funkce - člověk by měl mít dost úcty sám před sebou a uznat to, že jeho rodina ač on za to osobně nemohl na to nemá právo. Každej se nějak narodí, někdo chudej a někdo bohatej a musí s tím nějak naložit.
Bloody fox
Přidat názor
26.06.2026 15:23
Napsal jsi to dobre, netreba se starat o to jak text vyzni. Tvuj deda byl borec. Tady jsou povetsinou fanatici jedne ci druhe strany, tam nadhled nehledej. Pro mne jsou Babis i Pavel bezcharakterni figury, bez ohledu jak se ted prezentuji. Jinak ani ja ani nikdo z rodiny ve strane nebyl, a vzhledem k tomu, ze VŠ jsem studoval az pri zamestnani, mel jsem dost prilezitosti poznat behem 2 let zvs, co za lidi delalo tehdy v armade karieru. Toz at se ti dari.
Helemese
Přidat názor
26.06.2026 15:21
Já osobně bych neměl žádný problém s tím, kdyby se řeklo do politiky můžou lidi od ročníku třeba 1975, těm bylo v roce 1989 14 let a budou tak nezatížení komunistickou minulostí. Ale to se nestane. Všude po světě nyní vládnou geronti, protože je volí společnost, která je také stará. Na druhou stranu třeba Macinka, ročník 1978, sice nebude zatížen komunistickou minulostí, ale Prognostický ústav a Institiut Václava Václavoviče Klause je zátěž celkem podobná...
qwer
Přidat názor
26.06.2026 14:59
Dodám, že komunisti ho na tu akademii vzít nechtěli, ani přes vliv jeho tatíka, byl na ní přijat až po přímluvě z Moskvy. Osobní domněnka je ta, že jim nepřišel moc spolehlivý, což se pak prokázalo. Ať ten text vyznívá jak chce, rozhodně není myšlen jako podpora ruské úderky, jen apel na to, že bychom měli volit lidi nezatížené minulostí - doufám, že se někdo takový objeví a nebude vyvolávat zbytečně takové vášně, a je jedno zda za to může nebo ne - pro společnost je to špatně. Při představě, že by dnes byl prezident třeba Fischer by SPD byla dávno z politiky fuč, neměla by munici.
Bloody fox
Přidat názor
ještě
26.06.2026 14:59
bys mohl vytáhnout, že ve škole ukradl svačinu. To že pak makal 30 let pro zýpad vadí vesměs zdejším nejvíce. Faktem je, že funkci vykonává, jak má.
Velkamedvědice
Přidat názor
Re: ještě
26.06.2026 15:00
Každý to máme jinak, pro někoho je to svačin a pro druhého jde o čest. Měj se
Bloody fox
Přidat názor
Bloody
26.06.2026 15:33
V prvním kole sem volal Fišera. v druhém proti babišovi a nelituji toho. na každého lze něco vytáhnout, mimochodem. A pokud si byl průzkumník a chtěl bát třeba velitel družstva, neměl si moc na výběr. Já sem šel po škole k lopatě.
Velkamedvědice
Přidat názor
26.06.2026 8:28
Ackoliv jsem jeho volicem, tak rozvedcik byl. Jednalo se vyzvedne-zpravodajskou agenturu CSLA. " Na konci srpna roku 1988 se před nástupem na postgraduální kurz stal příslušníkem Zpravodajské správy Generálního štábu."
don Salusto
Přidat názor
26.06.2026 15:00
jasně. Až na to, že v druhím ročníku byl převrat, atkže nikde nemohl být rozvědčík. Nebo napiš, kde byl jako rozvědčík v akci.
Velkamedvědice
Přidat názor
Re: JSME HRDÍ ČEŠI...
25.06.2026 15:15
Wft?? zlodějna nás proslavila v zahraničí více než tyhle tahanice o židli.
Atlas
Přidat názor
25.06.2026 15:50
A tady máš další země které se proslavili v zahraničí svojí WFT. Ale jistě je znáš, když jsou tak proslaveny: Španělsko - Maďarsko – Itálie – Slovensko – Německo – Slovinsko – Chorvatsko – Polsko – Rumunsko – Bulharsko – Belgie – Francie – Portugalsko – Řecko - Velká Británie
qwer
Přidat názor
25.06.2026 18:54
Wft 60% 3 roky kde?
Atlas
Přidat názor
26.06.2026 12:03
Ano WFT byla u nás z těch vyšších. Ale musíš taky zohlednit, že někde jsou už vyšší základní daně, ke kterým se WFT připočítávala. Takže součet běžné daně a WFT byl v mnoha zemích srovnatelný. // Litva rovněž 60 % nebo Slovinsko 80 %. Velká Británie: Zavedla Energy Profits Levy pro ropné a plynárenské firmy. Sazba se postupně měnila (z 25 % na 35 % až 38 %). V kombinaci s běžnou daní tam efektivní zdanění vyskočilo až na extrémních 78 %. Německo a Rakousko: Využily kombinovaný model. U výrobců elektřiny (mimo plynové elektrárny) zavedly 90% odvod z tržeb nad stanovený cenový strop (např. nad 60–130 EUR/MWh). Pro ropné a plynové firmy pak mělo Německo sazbu 33 % a Rakousko 40 %. Slovensko: Podobně jako Německo zavedlo 90% odvod pro výrobce elektřiny nad cenový strop a později zavedlo WFT také na banky (30 %). Itálie, Španělsko, Maďarsko: Tyto země zavedly vlastní národní modely sektorových daní, které často mířily nejen na energetiku, ale i na banky nebo pojišťovny. Sazby se lišily podle toho, zda se danil čistý zisk, nebo celkový obrat/marže (např. Španělsko danilo čisté úroky a poplatky bank sazbou 4,8 %).
qwer
Přidat názor
26.06.2026 16:07
Hezky se to snažíte změkčit. ČR jednoznačně nejvyšší sazba a doba platnosti. To, že platila i na jiné obory je o ničem viz ČR a banky zaplatily 0. ODS a spol jsou gauneři a zaplatili za to prohranými volbami a další budou následovat.
Atlas
Přidat názor
25.06.2026 15:42
:D fakt ? Kde třeba ? Btw, WFT některé země dokonce dále aplikují pokud se nepletu.
Make_CEZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
>>
Reklama
Diskuse
Vaše přezdívka do diskuse
Změnit přezdívku
UPOZORNĚNÍ: Přezdívka používaná v internetových diskuzích, někdy označovaná jako
nick
, je na Patria.cz označena žlutým symbolem (zámečkem). Uživatelé s takto označenou přezdívkou mohou diskutovat bez obav ze zneužití zvoleného "nicku" (je jedinečný). Používání přezdívky dává Vašim příspěvkům větší váhu a důvěryhodnost, přispívá k vytváření kvalitnější diskuse, tedy i celkovému obsahu Patria.cz.
Obecná diskuze
Chcete se na něco zeptat? Svou otázku položte
ZDE
Právě diskutujete
Téma
Názor
16:12
Czechoslovak Group
16:08
ON Semiconductor
na $40
16:07
ČEZ
16:05
Czechoslovak Group
16:04
Micron Tech
16:00
ČEZ
15:58
Czechoslovak Group
15:53
Czechoslovak Group
Nejdiskutovanější zprávy dne
Vaše anketa
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
Průměrný odhad
Váš tip
30.04.2026
1 384,13
31.05.2026
1 362,56
30.06.2026
1 354,84
31.07.2026
1 355,56
31.08.2026
1 321,07
30.09.2026
1 306,36
31.10.2026
1 288,00
30.11.2026
1 365,56
Vaše doporučení
Vaše doporučení pro titul do 30.6.2026
Koupit
Držet
Prodat
close modal
Uživatelské jméno
Heslo
Příhlásit se
Nepamatuji si heslo
Nemám registraci
Potřebujte poradit?
Zavolejte nám
+420 221 424 240
nebo napište na
info@patria.cz