Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ12181222-1,29
KB9769770,15
PKN123,8123,840,85
Msft364364,30,00
Nokia12,4612,4750,85
IBM260,48261,460,00
Mercedes-Benz Group AG44,8344,840,97
PFE24,0624,090,00
25.06.2026 10:40:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 25.06.2026 10:29:37
KARO LEATHER (Praha)
Poslední obchod Změna (%) Změna (CZK) Objem obchodů (CZK)
145,00 0,69 1,00 3 212 373
R - Real-Time data z pražské burzy ZDARMA pro registrované uživatele Přihlásit.
Z - Zavřená fáze, O - Otevřená fáze, A - Aukce, V - Volatility break, P - Pozastaveno

 
Názory
  • tady asi budeš v plusu visomate
    25.06.2026 9:11

    https://www.fio.cz/zpravodajstvi/zpravy-z-burzy/325997-karo-leather-reportovalo-rekordni-zisk-ebitda-za-1q-a-potvrdilo-vyhled-na-2026-komentar-analytika
    Slajovo
    • Re: tady asi budeš v plusu visomate
      25.06.2026 9:29

      To urcite ne. Ted uz vysledky nemaji zadny vliv. Mije pozice to nahoru nepusti, porad jsou prodeje kolem 142 a naskakuji dalsi tisice kusu v nabidce.
      Visomat
      •  
        25.06.2026 9:44

        Třeba se někdo rozhodl KARO opustit a investuje raději do vyklesaného CSG
        PaB
        • Re
          25.06.2026 9:51

          Tisice kusu tam naskakuji uz nekolik dnu. Rikam, ze nahoru se uz nepujde.
          Visomat
  • Říz
    25.06.2026 8:26

    Dneska posledni moznost prodat nad 140, ceka nas pad na 120.
    Visomat
    • Re: Říz
      25.06.2026 8:55

      Proc? Dokupoval si? :)
      hudis
      • Re
        25.06.2026 9:32

        Nedokupoval ale mam toho tolik, ze navrat nad 160 je zcela vyloucen. Prodejni tlak bude trvat a pokles na 120 je jisty.
        Visomat
  • Říz
    22.06.2026 10:12

    Brutalni previs nabidky, poptavka zadna. Blizi se nam bankrot.
    Visomat
  • Valná hromada
    17.06.2026 17:00

    Souvisí drobný pokles na burze s proběhlou VH? Byl na ní někdo? Co zaznělo?
    marpol
  •  
    09.06.2026 10:01

    Pokud neobchodujete vlny, jste na téhle akcii bez dividend od začátku roku 2022 na nule. Firma sympatická, ale to je asi tak všechno.
    Individualita
    • mizerné objemy
      10.06.2026 20:46

      někdy mám pocit že to snad kupuju sám,
      ptd
  •  
    08.06.2026 13:15

    Neměla se tenhle rok vyplácet dividenda? Teda vlastně buybacky. No ale jsme v Česku, tak se neděje nic.
    hudis
    •  
      08.06.2026 13:30

      Nejdřív vydali akcie,aby vlastně prodali své peníze, Tvrdili,že bez dluhů budou moci vyplácet divi. A teď odkup? to mohli umořovat dluh rovnou. Začínám cítit intriky a nefér jednání,než solidní byznys. Aby to neskonšilo jak Pegas.
      kočák
      •  
        09.06.2026 9:54

        to jejich sídlo v Praze Karlíně nepůsobí úplně repre dojmem.
        roxy music
      • Re
        09.06.2026 9:41

        Vlastním toho docela dost, takže bankrot jistý.
        Visomat
        • Re: Re
          09.06.2026 9:49

          Myslím, že tohle je všechno celkovou náladou s ohledem na Irán, ceny ropy a výhled sazeb.
          Riam
  •  
    04.05.2026 16:09

    Možná to někdo vyhodil, aby měl na nákup CSG :).....nebo KB. Tady z těch lumpíků divi dlouho nekouká.
    kočák
  •  
    04.05.2026 15:52

    Tak jsem dostal do problemu dalsi akci, jede se na 40.
    Visomat
    •  
      04.05.2026 15:59

      Nechceš si dát chvíli pauzu :)
      hudis
  • aha
    24.04.2026 9:26

    Karo se na Partii přesunulo z kategorie Závody do vrchu do kategorie Formule 3 :-O
    blaf
  •  
    15.04.2026 13:36

    I tahle sra*** roste, to jsou věci.
    blaf
  •  
    26.03.2026 12:39

    musím se přiznat,že jsem to na 172,- prodal a rozhodl se to investovat do klasických, silných akcií,které ted spadly... ale Karo budu sledovat .
    roxy music
    •  
      30.03.2026 10:57

      respektivě přikoupill akcie KB,Unibail Rodam ale něco málo,jen v mých možnostech.
      roxy music
    • aha
      30.03.2026 10:42

      Zdá se, že to bylo dobré rozhodnutí ... 157,-
      blaf
      • Re: aha
        30.03.2026 11:04

        Já si to ještě podržím, ikdyž se mi ty veksle manažerů nelíbí. Ono taky kam ty peníze dát potom.CZ toho moc není. Přibírám KB,jak upouštím Shell.
        kočák
      • Re: aha
        30.03.2026 10:51

        rozhodl jsem se stáhnout portfolio akcií z mého pohledu za včas, na 5.Situace je ted složitá ale Karo budu sledovat.Podle mne jdou kousek po kousku dopředu,nic není hned,ale tahle situace jim teď nenahrává.
        roxy music
    •  
      26.03.2026 12:41

      prostě padá vše
      roxy music
      •  
        26.03.2026 12:43

        Vše nepadá,ropáci jedou..tankery taky poslaly solidní divi.
        kočák
        •  
          26.03.2026 12:53

          ty jsi někde psal,že kvůlli daním zahraniční divi nechceš :-)
          roxy music
Diskuse
Vaše přezdívka do diskuse
UPOZORNĚNÍ: Přezdívka používaná v internetových diskuzích, někdy označovaná jako nick, je na Patria.cz označena žlutým symbolem (zámečkem). Uživatelé s takto označenou přezdívkou mohou diskutovat bez obav ze zneužití zvoleného "nicku" (je jedinečný). Používání přezdívky dává Vašim příspěvkům větší váhu a důvěryhodnost, přispívá k vytváření kvalitnější diskuse, tedy i celkovému obsahu Patria.cz.

Obecná diskuze

Chcete se na něco zeptat? Svou otázku položte ZDE
Právě diskutujete
Vaše anketa
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
 Průměrný odhadVáš tip
30.04.2026192,00
31.05.2026-
30.06.2026-
31.07.2026-
31.08.2026-
30.09.2026-
31.10.2026-
30.11.2026-
Vaše doporučení
Vaše doporučení
Vaše doporučení pro titul do 30.6.2026