Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ398398,8-0,70
KB471,8472,8-3,67
PKN52,8252,841,04
Msft7,03
Nokia2,72352,76451,45
IBM4,54
Daimler AG27,25527,2850,02
PFE5,73
30.03.2020 22:30:13
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 27.03.2020
FUJITSU (6702.T, Tokyo)
Závěr k 27.3.2020 Změna (%) Změna (JPY) Objem obchodů (JPY)
9 963,00 6,35 595,00 -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 

Zpravodajství FUJITSU

Monitoring médií
Computerworld: Personálie
Roman Kalný je novým ředitelem VAD a Business Solutions divize v distributorovi ICT řešení, společnosti Asbis CZ. Povede obchodní i produktové týmy VAD a Business Solutions v ČR.
Permisivní licence porážejí GPL. Aukce kmitočtů: zúčastní se i ČEZ? Technické trendy, které vám uvolní ruce. Permisivní licence porážejí GPL Společnost WhiteSource nyní provedla svůj pravidelný průzkum světa open source.
V letošním prvním čísle ChannelWorldu opět najdete řadu rozhovorů a komentářů týkajících se aktuálních trendů v byznysu a technologiích. Jejich společný jmenovatel? Změna starých pořádků a stírání hranic! Milí čtenáři, právě vychází nové vydání ChannelWorldu! Na co se můžete těšit tentokrát? V rozhovoru s Alešem Šafářem ze společnosti TP-Link jsme probrali aktuální trendy v oblasti síťových produktů pro SOHO a SMB, stejně jako otázku partnerské podpory a obchodních argumentů.
IT infrastruktura jako rychlodráha pro váš byznys Kam směřuje trh v oblasti IT infrastruktury u nás? Proč jsou důležitější aplikace než serverové disky? Kde jsou první nasazení hyperkonvergované infrastruktury (HCI)? Kdo přichází s digitalizací a v jakých oblastech? A kde je v tom všem prostor pro partnery? O tom všem jsme hovořili se zástupci společností Dell Technologies, DNS, Fujitsu, GAPP System a Lenovo.
Fujitsu přechází na čistě partnerský prodej Juan Porcar, viceprezident a šéf obchodu Fujitsu pro vybrané trhy v regionu EMEIA, s námi hovořil o zásadní změně obchodního modelu a přechodu na čistě nepřímý prodej, o nejbližších plánech na místních trzích a také o významu důvěry v byznysu.
ChannelWorld: TOP novinky
WWW. CHANNELWORLD. CZ WWW. CHANNELWORLD. SK Dění v prodejních kanálech a distribuci ICT Distributoři 100Mega rozšířila portfolio o NAS servery značky Asustor, jež nabízejí například speciální zařízení pro youtubery a streamery.
ChannelWorld: Personálie
Adam Wojtkowski … je generálním ředitelem Red Hatu pro CEE Na nové pozici se soustředí na rozvoj lokálního týmu a další prohlubování spolupráce s partnery včetně rozvoje obchodních aktivit Red Hatu v České republice a na Slovensku.
Technologická společnost Fujitsu centralizuje své aktivity v Evropě. Ruší své národní pobočky včetně české dceřiné firmy Fujitsu Technology Solutions, končí s přímým prodejem svých technologií a aktivity převádí na centrálu v Německu.