Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN86,7286,772,31
Msft0,37
Nokia4,2524,3-2,25
IBM-1,34
Mercedes-Benz Group AG52,9552,970,00
PFE-0,50
12.07.2025 2:04:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 11.07.2025 20:28:22
Bidvest Depository Receipt (US Other OTC (Pink Sheets))
Závěr k 10.7.2025 Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (ks)
27,21 -4,56 -1,24 4 307
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 

Zpravodajství Bidvest Depository Receipt
Nejistota kolem cel žene evropské firmy ke změně strategie měnového zajištění
03.07.2025 15:01
Evropské firmy se stále častěji obracejí na opční trhy, aby zajistili své měnové expozice. Tento přístup je sice nákladnější než běžně používané metody, ale obchodní politika Donalda Trumpa způsobuje nadprůměrné výkyvy kurzů, což nutí firmy hledat větší flexibilitu.
Nejdelší vítězná série eura za poslední dvě dekády může pokračovat, úrovně nad 1,20 by pro ECB byly problematické
02.07.2025 14:30
Euro zaznamenalo nejdelší vítěznou série vůči dolaru za více než dvě desetiletí — a obchodníci s opcemi sázejí na to, že růst ještě neskončil. Společná měna v úterý posílila až na 1,1829 USD, což je její nejsilnější úroveň od září 2021 a meziročně vzrostla přibližně o...
Deutsche Bank věří v další Trumpovy ústupky a zvyšuje cíl pro S&P 500 na konec roku
05.06.2025 6:07
Hlavní stratég Deutsche Bank sází na to, že Donald Trump bude i nadále ustupovat od své celní politiky, což podpoří růst akcií. Takzvaná strategie „TACO trade“ – tedy víra, že Trump vždy vyměkne, získává mezi investory na popularitě.
Random Thoughts #6 a tři nové Investiční tipy: Lokální dno za námi, zvyšujeme expozici
28.04.2025 6:02
Další edice Random Thoughts opět až tak random není, neboť je přímým důsledkem chaosu posledních týdnů. Ten pravděpodobně vyvrcholil zhruba před dvěma týdny, kdy se celní panika přelila z akciových trhů na ten vůbec nejdůležitější, tj.
Utility růstovým sektorem a Intel pod Qualcomm?
27.09.2024 16:10
Mike Khouw z OpenInterest.Pro uvedl na CNBC, že chápe, pokud je někdo nyní rezervovaný směrem k utilitám kvůli tomu, jak dobře si sektor za poslední zhruba rok vede.

Monitoring médií
Čerpací stanice OMV rozšiřují nabídku občerstvení o pastrami sendvič s lanýžovou majonézou, toust se čtyřmi druhy sýrů a hovězí burrito wrap. Zákazníci se také mohou těšit na letní limitovanou edici ledových káv připravených ze 100% brazilské arabiky.
Evropské firmy se stále častěji obracejí na opční trhy, aby zajistili své měnové expozice. Tento přístup je sice nákladnější než běžně používané metody, ale obchodní politika Donalda Trumpa způsobuje nadprůměrné výkyvy kurzů Evropské firmy se stále častěji obracejí na opční trhy, aby zajistili své měnové expozice.
Evropské firmy se stále častěji obracejí na opční trhy, aby zajistili své měnové expozice. Tento přístup je sice nákladnější než běžně používané metody, ale obchodní politika Donalda Trumpa způsobuje nadprůměrné výkyvy kurzů, což nutí firmy hledat větší flexibilitu.
Euro zaznamenalo nejdelší vítěznou série vůči dolaru za více než dvě desetiletí — a obchodníci s opcemi sázejí na to, že růst ještě neskončil. Společná měna v úterý posílila až na 1,1829 USD, což je její nejsilnější úroveň od září 2021 a meziročně vzrostla přibližně o 14 %.