Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ12191222-1,53
KB9749750,05
PKN123,26123,280,39
Msft364,91365,33-0,04
Nokia12,4112,4250,44
IBM260261,46-1,10
Mercedes-Benz Group AG44,81544,8250,93
PFE24,0724,10,21
25.06.2026 11:24:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 25.06.2026 11:22:24
ČEZ (CEZPbl.PR, Praha)
Poslední obchod Změna (%) Změna (CZK) Objem obchodů (CZK)
1 219,00 -1,53 -19,00 22 710 553
R - Real-Time data z pražské burzy ZDARMA pro registrované uživatele Přihlásit.
Z - Zavřená fáze, O - Otevřená fáze, A - Aukce, V - Volatility break, P - Pozastaveno

 
Názory
  • sašo vyměn koně
    25.06.2026 11:24

    kdybys 2 roky hodil alespon půlku do Mircronu, Intelu nebo něčeho jiného čučel bys na 6-10 násobem a nějaké pindy o vládní prasarničce s vidinou jirtnice co svět neviděl by ti byli šumák a ještě není pozdě AI je o 10násobcích :o)
    Mike -Green D. is killing Europe
    • Re: sašo vyměn koně
      25.06.2026 11:34

      Tak aby to bylo férovější, asi by to nechtělo porovnávat spíše s indexem a ne se zpětně vybranými vítězi. Pokud započteš dividendy, tak ČEZ je na tom za poslední 3 roky o něco lépe než SP500.
      Ghislain Lambert
  • Tom
    24.06.2026 15:30

    Nepleť si návrh ministerstva nebo vlády s hlasováním ve sněmovně. Platí, co jsem o druhém čtení psal........Pro škrtnutí paragrafu lex ČEZ se vyslovilo 163 přítomných poslanců, nikdo nebyl proti. Stejným počtem hlasů následně prošlo i upravené změní zákona o přeměnách obchodních společností a družstev.
    Velkamedvědice
    • Re: Tom
      25.06.2026 10:15

      Tak samozřejmě když jim ústavní právní výbor řekl že, je zákon LEX ČEZ sporný a u soudů by nejspíše neobstál. Nic to nemění na tom že, to skoro rok odkládali a snažili se to protlačit i se zákonem LEX ČEZ. Benda to pak trapně komentoval, že to byl jen takový strašáček. Mi jako minority víme jak se nás ODS snažila poškodit a to, že nás nakonec zákonem LEX ČEZ nepoškodila není pro ODS omluva. Zvláště když nás pak poškodila zákonem o WFT dani. ODS v tomto selhala už jen tím, že to tam jako pravicová strana vůbec zkoušela dát.
      Tomáš M.
      •  
        25.06.2026 10:58

        Nejhorší je zkoušet bojovat stare bitvy. WFT byla prostě zákonem daná, stejně jako jiné daně, daně obecně jsou věc kde se nedá hledat spravedlnost, teď se zase třeba regulatorně mění ceny nafty/benzínu. Mimochodem ta samá vláda schválila také obrovskou divi v určitém roce. Investovat s tim že máš pocit křivdy z minulosti, teď zrovna z toho že ta zla ODS udělala tohleto támhleto, je neracionální. Už jsem to sem někomu psal, nejnablblejší US ETFka na jeden klik vydělala za poslední 3 roky násobně víc než papír ČEZu, obrovsky ztracená příležitost. Ale někteří se tady rozhodli sedět, nadávat na ODS a minulou vládu (a věřit těm novým mafiánům) a jet tu aktivistickou cestu kterou vám určití chytrější a větší investoři umetají aby vás tu udrželi, protože jste jejich páka. Tady na tom papíru hraje skoro nepodstatnou roli kolik stoji elektřina, kolik elektráren se bude stavět a jak se obecně budou vyvíjet investice. Vše stojí na vizi výkupu, jo může být a taky nemusí, to ale že je to de facto sázka na černou nebo bílou, dělá tento papír neinvestovatelný, což je práce aktivistů, kteří vám prodávají tuhle vztek, tuhle zase jistotu výkupu, ale v případě že uvidí cestu jak zrealizovat svůj zisk, udělají to a zmizí, co bude s váma je jim totiž srdečně jedno, pokud jste splnili na co vás potřebovali.
        Make_CEZ
  • 1436 CEZ už brzy
    24.06.2026 15:16

    a ještě výše....
    alexandros
    • Re: 1436 CEZ už brzy
      25.06.2026 11:21

      No tak špendlík do mapy zapíchnutej máš. Teď ještě nechat promluvit nějakého politika o jisté vyoské ceně odkupu...
      DupByk
  •  
    24.06.2026 13:24

    Zrušit ten výkup by bylo nej. Bych přikupoval - snové ceny čezu pořad. Nejméne 300 pod tím kde to má být.
    Llanowar
    •  
      25.06.2026 9:17

      Druhá možnost ponechat ČEZ jak je znamená 100% dotace na výstavbu nových zdrojů a já jako minoritář z toho budu mít výnos 30%. To si křiklouni proti zestátnění neuvědomují.
      Atlas
      • a co jako
        25.06.2026 11:18

        stát si postaví jaderku, kterou mu za fíčko bude provozovat čez a Tobě nasadí do učtu další položku místo OZE tam bude NUCLEAR FEE a třeba bude elektřina zadara :o)
        Mike -Green D. is killing Europe
    •  
      24.06.2026 13:47

      presne tak, ostatne presne tak se vyjadroval tykac onehda ve stepeni na otazku co rika na vykup..."chapu,kdyz budou chtit koupit tak at prijdou a uvidime cenu, kdyz ne, tak mi to vubec nevadi"....
      inula
      •  
        24.06.2026 14:33

        Taky jsem si Tykače poslechl. On si myslel,že k tomu nakonec nedojde. Tady jde pčedevším o to. že pokud to chtějí, maj si to koupit na burze ,jako každý většinový vlastník když to chce. Ne tyhle tanečky,vykoupíme a nebude nás to stát ani korunu. to už z podstaty je zlodějna.
        kočák
        •  
          24.06.2026 15:58

          Já si to myslel taky a několikrát jsem to tady i psal - popravdě, furt si to myslim, že z toho nic nebude - třeba už jen kvůli tomu, že to nestihnou do konce období a další vláda od toho dá ruce pryč. Energie (cena) už nejsou aktuální a průměrného občana to nezajímá - podobně jako Covid - furt je, ale už to nikoho moc nezajímá
          Dicky
        •  
          24.06.2026 14:59

          toho si nevsimejte, kecy typu nebude nas to stat nic...bude je to stat minimalne 49% distribuce/obchodu..takza zadaco to fakt neni...ale to sou proste reci pro volice...idyby je to stalo 300mld, 400mld, tak to AB volicum proda jako vec, ktera je levna...nema cenu resit takovy podruznosti...
          inula
  •  
    24.06.2026 12:59

    J&T Banka zvyšuje cílovou cenu pro ČEZ na 1332 Kč a mění investiční doporučení na „buy" https://zpravy.kurzy.cz/864601-jt-banka-zvysuje-cilovou-cenu-pro-cez-na-1332-kc-a-meni-investicni-doporuceni-na-buy/ tady jsou pak ostatní doporučení z blombergu https://x.com/DavidLamacFio/status/2069701249264386483
    Tomáš M.
    • Re.Tomáš M.
      24.06.2026 13:17

      Ahoj Tome. Slyšel jsem,že jsi to na U....... všechno prodal.Je to pravda?
      Mira
      • Re: Re.Tomáš M.
        24.06.2026 13:24

        Co jsem měl prodat? Akcie ČEZu držím (já jsem neprodal zatím žádné akcie) a dohraju to až do konce. Držím 3 300 kusů.
        Tomáš M.
        • Re: Re.Tomáš M.
          24.06.2026 13:35

          Tome .To nemám na mysli.Psával tady dříve taky nějaký Tomáš M.Byl to vzdálený příbuzný a vlastnil na tom místě na U nějaké nemovitosti (pole atd.) .Tak na to jsem se ptal. Pokud jde o omyl.tak promiň.
          Mira
          •  
            24.06.2026 14:04

            Jo tak to bude omyl. Já sem pole niky neměl :-)
            Tomáš M.
            • Re.Tomáš M
              24.06.2026 14:11

              Díky za odpověď.Přeji ti hodně štěstí s tím Čezem.Také jsem v něm naložený.i když daleko méně než ty.
              Mira
  • Zestátnění výroby ČEZ se koblihám komplikuje....
    24.06.2026 10:50

    https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-nezestatnujte-cez-vyzyvaji-babise-expremier-rusnok-i-byvaly-sef-centralni-banky-tuma-40584712
    Pásek
    • Re: Zestátnění výroby ČEZ se koblihám komplikuje....
      24.06.2026 12:15

      Kdyby si ten dopis chtěl někdo přečíst tak je tady: https://nazory.hn.cz/c1-67896150-pozor-na-vykup-minoritnich-akcionaru-otevreny-dopis-pro-predsedu-vlady-cr-ve-veci-rozdeleni-cez
      Tomáš M.
    • Re: Zestátnění výroby ČEZ se koblihám komplikuje....
      24.06.2026 12:00

      aha...milionek chvilek v kravate.......ty AB si da "dokravaty" apak k snidani...mlask..co tam mate nejake dalsi vase komplikace?
      inula
    • Re: Zestátnění výroby ČEZ se koblihám komplikuje....
      24.06.2026 11:17

      koblihám je to fuk, akcie nemají a šef A.ktivu N.ekonečné Ojebávky čehúnů jim přeci slíbil levnější elektřinu, a to pak neva, že čez přijde o 50% v nejdůležitější části firmy
      Mike -Green D. is killing Europe
  •  
    23.06.2026 16:06

    Většina co jsme tady a neprodáváme,čekame na výkup.Jinak by jsme byli dávno pryč.I kdyby nebyla STANUROŠMEJDOVINA tak divi 100 Kč přesto není žadná výhra.Zkoušeli jste si někdy spočítat inflaci za tu dobu co držíte.I když máme nakupku průměrnou treba 550 plus inflace tak těch 1200 není závratná výhra.Rád si svoje peníze ŕídím sám a ne aby je ovlivnoval takovy nepodnikavec jako byl Fiala,Stanúrašmějd.Oto víc jsem na sebe nasr..ý,že jsem je predminule volil.Být závisly na odpadlíkach co už se jinde nechytí než v politice je vždy bída.
    sv
    •  
      23.06.2026 16:14

      Taky bych si nejraději nakopal,že jsem ty odésáky předminule volil....bohužel kdo to mohl tušit,co se z toho starýho zapařený...ho opaváka vyklube....
      Vata
      •  
        23.06.2026 17:01

        A teď, chlapci, volíte koho? Děláte, jako kdyby se tady dali vybrat nějací menší šmejdi, než minulá vláda.
        al321
Diskuse
Vaše přezdívka do diskuse
UPOZORNĚNÍ: Přezdívka používaná v internetových diskuzích, někdy označovaná jako nick, je na Patria.cz označena žlutým symbolem (zámečkem). Uživatelé s takto označenou přezdívkou mohou diskutovat bez obav ze zneužití zvoleného "nicku" (je jedinečný). Používání přezdívky dává Vašim příspěvkům větší váhu a důvěryhodnost, přispívá k vytváření kvalitnější diskuse, tedy i celkovému obsahu Patria.cz.

Obecná diskuze

Chcete se na něco zeptat? Svou otázku položte ZDE
Právě diskutujete
Vaše anketa
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
 Průměrný odhadVáš tip
30.04.20261 384,13
31.05.20261 362,56
30.06.20261 354,84
31.07.20261 355,56
31.08.20261 321,07
30.09.20261 306,36
31.10.20261 288,00
30.11.20261 365,56
Vaše doporučení
Vaše doporučení
Vaše doporučení pro titul do 30.6.2026