Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN91,291,26-0,01
Msft0,48
Nokia5,2225,35-1,21
IBM-0,02
Mercedes-Benz Group AG61,6261,641,95
PFE1,28
06.12.2025 2:04:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 05.12.2025
Gran Tierra Ener Rg (London)
Závěr k 5.12.2025 Změna (%) Změna (GBP) Objem obchodů (GBP)
3,30 -2,94 -0,10 3 300
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 

Zpravodajství Gran Tierra Ener Rg
Čína ukazuje odolnost vůči americkým clům, Trump prodá zbraně na Ukrajinu. Evropa zahájí pozitivně
15.07.2025 8:51
Evropské akciové futures předpovídají pozitivní zahájení akciového obchodování, index Stoxx 50 roste před otevřením hlavního trhu o 0,4 %. Daří se také DAXu s 0,3% růstem, nižší ale stále zisková čísla vykazuje britský FTSE 100 (+0,1 %).
Evropa zahájí negativně, USA slaví Den nezávislosti
04.07.2025 8:52
Stoxx 50 před otevřením hlavního trhu klesá o 0,5 %. Nedaří se především francouzskému CAC 40, který odepisuje 0,7 %, v mínusu jsou také německý DAX (-0,4 %) a britský FTSE 100 (-0,3 %).
Shell překonal očekávání analytiků a oznamuje další zpětný odkup akcií
02.05.2025 10:24
I přes turbulentní situaci na ropném trhu Shell pozitivně překvapil analytiky, když reportoval zisk za první kvartál letošního roku ve výši 5,58 miliardy dolarů.
Slabý dolar představuje vedle cel další problém pro zisky firem
25.04.2025 15:42
Rostoucí cla a oslabující dolar v této výsledkové sezóně negativně dopadnou na výhled zisků firem a očekává se, že se škody budou projevovat i v následujících čtvrtletích.
Indexy pokračují v panických výprodejích
03.04.2025 16:58
Americký akciový index S&P500 dnes 3.4. oslabuje o 1,8 %. Hlavní technologický index USA Nasdaq oslabuje o 1,4 %. Indexy se propadají nadále v panice po výstupu D.
Trump plánuje reciproční cla, Evropa zahájí pozitivně
13.02.2025 8:51
Evropské akciové trhy zahájí čtvrteční obchodování pozitivně, futures panevropského indexu Stoxx 50 před otevřením hlavního trhu roste o 1,0 %. Daří se především DAXu, který přidává 1,3 %, o jedno procento posiluje také CAC 40.

Monitoring médií
mluvčí 1, -------------------- No a v 11 hodin je připraven na ČT24 Přehled zpráv, vítám vás u něj, dobré dopoledne. Polské letectvo v noci operovalo nad tamním vzdušným prostorem kvůli rozsáhlému ruskému útoku na sousední Ukrajinu.
Palác La Moneda, sídlo chilského prezidenta V listopadu proběhlo v Chile první kolo prezidentských voleb. Na druhém místě se umístil populista José Antonio Kast a má šanci stát se prezidentem.
Nárůst ceny stavby dálnice či investice za miliardy. O co jde v klíčových zakázkách v hledáčku policistů z Národní centrály proti organizovanému zločinu, kteří si v minulých dnech přišli pro dokumenty na Ředitelství silnic a dálnic, Správu železnic i do různých firem.
Jana Verner, moderátorka -------------------- Ježky v záchranné stanici falko v Třebušíně na Litoměřicku vyhlásilo město Osek na Teplicku. Informoval o tom dobrovolník Vladimír Kraft, který sbírku inicioval.
Americká hrozba útoku na Venezuelu je navzdory četným prohlášením a zájmu médií zahalená v nejistotě. Vývoj posledních dnů naznačuje, že na infrastrukturu produkující narkotika nebo na vojenské cíle režimu Nicoláse Madura ve Venezuele se mohou snést americké rakety každým dnem – anebo také vůbec.
Svět motorů: Frontální obměna
Anotace:{[p class="anot2017"]} Opel Astra Jedna z posledních "nízkých" modelových řad na trhu brzy projde modernizací. Řeč je o Opelu Astra, který se na omlazení v půlce životního cyklu může těšit jak ve formě hatchbacku, tak i kombi.
Švédské království V březnu 2024 se Švédsko stalo členem Severoatlantické aliance, čímž formálně skončila jeho tradiční politika neutrality. Do NATO tak přibyla respektovaná země s velmi kvalitní armádou a vynikajícím zbrojním průmyslem, jehož produkty sbírají velké úspěchy na světovém trhu, což kromě jiného prokazuje i přítomnost několika z nich v české armádě.
ČRo - Ostrava: Podvečerní vysílání
mluvčí 2, -------------------- Naladěn máte i nadále. Český rozhlas Ostrava, páteční podvečerní vysílání, které se přechyluje průběžně ve večerní vysílání, za chvilku další aktuální zprávy v 19 hodin.