Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ-1,29
KB-1,18
PKN126,52126,582,57
Msft353,94354,01-3,14
Nokia12,18512,21-1,25
IBM257,49257,72-2,03
Mercedes-Benz Group AG44,7844,80,52
PFE23,6423,65-1,62
25.06.2026 21:50:46
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 25.06.2026 12:42:09
VIG (VIGRbl.PR, Praha)
Závěr k 25.6.2026 Změna (%) Změna (CZK) Objem obchodů (CZK)
1 572,00 0,77 12,00 3 046 109
R - Real-Time data z pražské burzy ZDARMA pro registrované uživatele Přihlásit.
Z - Zavřená fáze, O - Otevřená fáze, A - Aukce, V - Volatility break, P - Pozastaveno

 
Názory
  •  
    24.06.2026 10:33

    Opět děkuji VIG za příjemný výdělek za poslední cca měsíc. Včera jsem doprodal zbytek i na margin a čekám zase pokles, bo situace na bojištích se nelepší a do dalších výsledků času dost. Zase začnu budovat pozici při poklesu k cca 62 euro a níže - jestli to tam doleze :-).
    donpapa
  •  
    23.06.2026 15:44

    Minuli jsme na PX Veľký Choč (1611) a směřujeme mílovými kroky na Veľký Fatranský Kriváň (1708).
    Krušnohorec
    •  
      23.06.2026 18:01

      Ráno to ještě vypadalo na obrácený směr. Ale jedině dobře , pokus se to bude postupně zvedat. Mam tady 35 % portfolia.
      Vicky
    •  
      23.06.2026 15:48

      Ale, jak zpívá Peter Nagy, treba ísť len pomaly, len pomaly, pomaly.
      Krušnohorec
      •  
        23.06.2026 16:17

        No 27 kc za den nárůst to je vic nez euro denne
        TTakcieTom
        •  
          23.06.2026 17:50

          Taky to ale chvíli bylo ve Vídni za 64,8 než se to usadilo u 67. Tak len pomaly.
          Krušnohorec
  • Sněžka zitra
    22.06.2026 18:08

    1602 bude asi zitra podle dnešní ceny ve Vídni..
    TTakcieTom
  •  
    18.06.2026 11:41

    Asi se to ted bude chvíli plácat kolem 65 az 66 než přijdou nějaké zprávy napr. začne se pricitat zisk nuernberger (i kdyz maly)
    TTakcieTom
  • Nenápadně
    16.06.2026 12:24

    zpět k 68 a konečně 70?
    Krušnohorec
    • Re: Nenápadně
      18.06.2026 22:55

      Doufám že jo a když ne hned, tak časem určitě.
      Vicky
    • Re: Nenápadně
      16.06.2026 16:31

      Tak 67 bych viděl do mesice, ale dal uz to mozna pujde ztuha
      TTakcieTom
      • 66,1
        16.06.2026 19:05

        už dnes tak uvidíme. Sleduju to se zájmem. Když to vyleze na 70 tak to co je po testu prodám. 3 leté výročí slaví třetina pozice právě dnes, takže už je dospělá a může do světa. Možná ani na 70 nebudu čekat když se to nějakou chvilku zarazí.
        Krušnohorec
        • Re: 66,1
          16.06.2026 21:03

          Z dlouhodobého hlediska neni 70 eur nic drahého, ale podle me do dalších výsledků nebo jiných pozitivních zpráv to na 70 eur nevleze...
          TTakcieTom
          •  
            16.06.2026 23:33

            Asi tak. Ale mám tam, už bez daně, okolo 180% za 3 roky tak se stydět nebudu. Už jsem se takhle párkrát spálil, byl jsem lakomej a pak mi to kleslo, občas i zcela bezdůvodně. Zbytek pozice je velký dost, trochu jsem to na těch 59 přikrmil.
            Krušnohorec
            •  
              18.06.2026 18:59

              já přikrmil mezi 59-61...zatim spokojenej..skoro 10 procent up ani ne za měsíc..
              TTakcieTom
  • Broker pro ETF portfolio
    10.06.2026 10:14

    Chtěl bych založit dlouhodobé portfolio z distribučních ETF v EUR. Patria si z držené investice účtuje poplatek 0,12% což v dlouhodobém horizontu a vyšší hodnotě portfolia snižuje výnos. U Fia mají individuální a master účet. Co jsem se dočetl u individuálního se platí poplatek za evidenci v CDCP a u master se platí poplatek za připsání dividend nevím jak velký. Mohl by mně někdo sdělit zda se u individuálního účtu počítá i poplatek za držení zahraničních ETF a jak velký poplatek za připsání z dividend se platí u master účtu, popřípadě jaké jiné poplatky jsou u obou účtů Fio banky?
    PaB
    • Re: Broker pro ETF portfolio
      10.06.2026 10:28

      a není lepší si zavolat přímo kovářovi než se ptát kovaříčků?
      Slajovo
  •  
    10.06.2026 9:46

    VIG je mladší sestra ERSTE. Kde je ERSTE dnes, tam bude VIG za dva roky:). Takze stovečka EUR tam možná brzo bude...
    TTakcieTom
  • 1435
    09.06.2026 11:30

    Tak jsem něco málo za tuhle cenu přibral. Je to jediná akcie spolu s Kb, co se dá teď na české burze kupovat. Ještě by šla Csg, příjde mi to teď už levný, ale zatím hodně nejistý.
    Vicky
  • Minimum se blíží
    08.06.2026 12:13

    Loni bylo rocni minimum 25.6. Bude letos minimum zase v červnu? Rád nakupuji blízko minima,)
    TTakcieTom
    • Re: Minimum se blíží
      09.06.2026 11:52

      Raketa vig se uz odlepila ode dna..
      TTakcieTom
    • Re: Minimum se blíží
      08.06.2026 20:06

      To bych něco zase přikoupil. Jaké bude minimum? Myslím, že už to dolů moc nepůjde.
      Vicky
      •  
        08.06.2026 21:14

        Taky myslím ze moc ne...dneska jsem trochu akcii stahnul z obehu:)
        TTakcieTom
  •  
    02.06.2026 13:46

    Taky jsem něco málo dokoupil, ale chtělo by to nějaké pozitivní info, např., že se dohodli s Erste na spolupráci v PL o které jednají.
    donpapa
  •  
    02.06.2026 13:13

    Trochu dokoupeno, koupit o pár desítek kousků vic, tak uz to hej ne s cenou. Objemy dneska minimální...
    TTakcieTom
    •  
      02.06.2026 16:27

      Akorá, že Na pozitivní zprávy Vig většinou reaguje poklesem .
      Vicky
      •  
        03.06.2026 7:07

        Dobre vysledky a levná cena, tak to je dobrá kombinace na nákup. Přikoupeno, další případný nákup za 59 e, pak za 58, 57 e
        TTakcieTom
        •  
          03.06.2026 16:37

          Vše pod 60E je dobrý pro nákup, nemělo by se to dostat pod cca 59,50E, jinak je tam zastávka až u 55 - 56E.
          donpapa
          • donpapa
            04.06.2026 11:52

            a teď máš ve Vídni 58,9
            Slajovo
          •  
            03.06.2026 18:35

            AI mi poradila kolem 60 eur postupne dokupovat s pokud to bude za 58 e, tak mam prý nakoupit agresivně...
            TTakcieTom
Diskuse
Vaše přezdívka do diskuse
UPOZORNĚNÍ: Přezdívka používaná v internetových diskuzích, někdy označovaná jako nick, je na Patria.cz označena žlutým symbolem (zámečkem). Uživatelé s takto označenou přezdívkou mohou diskutovat bez obav ze zneužití zvoleného "nicku" (je jedinečný). Používání přezdívky dává Vašim příspěvkům větší váhu a důvěryhodnost, přispívá k vytváření kvalitnější diskuse, tedy i celkovému obsahu Patria.cz.

Obecná diskuze

Chcete se na něco zeptat? Svou otázku položte ZDE
Právě diskutujete
Vaše anketa
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
 Průměrný odhadVáš tip
30.04.20261 960,50
31.05.20261 974,33
30.06.20261 603,00
31.07.20261 718,33
31.08.20261 801,67
30.09.20261 843,33
31.10.20261 906,67
30.11.20261 895,00
Vaše doporučení
Vaše doporučení
Vaše doporučení pro titul do 30.6.2026