Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ594,55951,36
KB6776780,44
PKN67,1467,16-0,33
Msft0,48
Nokia3,5123,52150,43
IBM0,76
Daimler AG77,3277,352,69
PFE2,58
17.04.2021 2:00:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 16.04.2021 9:26:05
Enel SpA, Depository Receipt, Xetra (ENLAy.F, Frankfurt)
Závěr k 16.4.2021 Změna (%) Změna (EUR) Objem obchodů (EUR)
8,50 -4,00 -0,35 147 840
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
Konsensuální odhad analytiků
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Investiční doporučení
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Patria - Investiční doporučení - ČR
Poslední aktualizace: 30.09.2020
Název CPAktuální dop.Předchozí dop.AnalýzaCena (lokální)Cena (12M cíl)Potenciál (%)
Koupit Ano141,5595,00-32,89
AkumulovatKoupitAno141,55143,701,52
KoupitV reviziAno596,00545,00-8,56
KoupitV reviziAno760,40683,00-10,18
V revizi Ano281,00--
KoupitV reviziAno678,00715,005,46
KoupitV reviziAno80,1572,00-10,17
KoupitAkumulovat266,00259,00-2,63
V reviziAkumulovatAno14 460,00--
V revizi 84,10--
V reviziNepokrývánoAno587,50--
KoupitDržetProdat
Dop. celkem:54,55%0,00%0,00%
Dop. smlouva s emitentem:100,00%0,00%0,00%
Detaily doporučení
select