Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN65,265,220,02
Msft-0,74
Nokia3,32053,3835-0,30
IBM-1,06
Mercedes-Benz Group AG63,5863,59-1,35
PFE0,88
20.07.2024 2:04:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 19.07.2024
Inter Parfums (IPAR.O, NASDAQ Cons)
Závěr k 19.7.2024 Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (ks)
123,94 0,07 0,09 118 106
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 

Zpravodajství Inter Parfums

Monitoring médií
CNN Prima News: Odpolední vysílání
mluvčí 1, -------------------- Tam mohu říct, že mám jistou zkušenost. Za prezidenta Obamy to bylo takové, že on nechtěl už zpátky jít někam na Blízký východ do nějaké války, byl v podstatě vděčen, že Putin potom pomohl Asadovi, pak za prezidenta Trumpa.
Radio Prostor: Polední Prostor 12:00
mluvčí 1, -------------------- Atd. ale je nějaký čas na to, aby se vlastně ujistilo, zpracovalo, aby si v hlavě zjistilo, jestli to je otázka třeba, jestli si to skutečně tak myslí, nebo jestli to není třeba tím, že její kamarádka zrovna teďko říká, že to má takhle nebo si někdy něco přečetli a oni si nejsou jistý, protože vlastně si nerozumí ani s jedním pohlavím, jo, tak aby se to dítě našlo a eventuálně mu najít psychologa nebo tu podporu, která pomůže mu se vymanit vlastně z toho značkování se nebo začleňování se do nějakých skupin.
ČRo Radiožurnál Sport: Dopolední vysílání 11:00
Kateřina Causidisová, moderátorka -------------------- Letiště po celém světě postihl výpadek systému. Lety z Prahy nabírají zpoždění. Ohrožené jsou i některé nemocnice nebo železniční dopravci.
Když máš k dispozici takové kapacity, vůči nimž jsou ostatní bezmocní, pak se ti nesrovnatelně lepším způsobem nastoluje vlastní představa o tom, co je správné a žádoucí, říká politický geograf Romanco Před 530 let Španělé a Portugalci svými zámořskými objevy změnili svět a jeho velkou část si rozdělili mezi sebe.
CNN Prima News: K věci
mluvčí 1, -------------------- Migrace byla především v Česku velkým tématem kampaně před eurovolbami. Češi mají strach z toho, co se děje ve Francii, Německu i dalších zemích, do jaké míry.
Radio Prostor: Ranní Prostor 08:30
mluvčí 1, -------------------- Jestli ty jako o tom mluvit, no, jako jestli oni, jestli tam je vůbec můžou naslouchat. Mě tě napadá takový ten, ty dlouhý telefonáty, co měl Macron s Putinem před tou válkou, kdy jako právě jako pořád chtěl, znělo, co teda chce, co, co jako chtěl.
Benedikt XVI. včas odejít uměl Letní přemítání o jedné droze a o umění odejít včas. Článek "Třetí spiklenec byl předseda dobročinného spolku ,Dobromil´ v Hodkovičkách.
mluvčí 1, -------------------- Dokonce se lidé mohou podívat na další výraznější konjunkci. Tentokrát se na obloze setká Mars s Jupiterem.V noci očekávejte oblačno až polojasno, přechodně místy zataženo, ojediněle přeháňky, k ránu i mlhy.