Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN79,4879,640,51
Msft264,56264,570,73
Nokia4,32954,34150,07
IBM146,14146,16-0,33
Daimler AG79,3379,36-0,04
PFE39,6639,670,62
22.06.2021 19:30:41
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 22.06.2021 19:30:35
Hitachi Depository Receipt (US Other OTC (Pink Sheets))
Poslední obchod Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (ks)
112,66 2,58 -0,13 19 427
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
Konsensuální odhad analytiků
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Investiční doporučení
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Patria - Investiční doporučení - ČR
Poslední aktualizace: 03.06.2021
Název CPAktuální dop.Předchozí dop.AnalýzaCena (lokální)Cena (12M cíl)Potenciál (%)
Koupit Ano145,8595,00-34,86
AkumulovatKoupitAno145,85143,70-1,47
KoupitKoupitAno633,00689,008,85
KoupitV reviziAno823,20683,00-17,03
V revizi Ano280,00--
KoupitKoupitAno772,50833,007,83
KoupitV reviziAno79,4072,00-9,32
KoupitKoupit271,00336,0023,99
V reviziAkumulovatAno14 460,00--
V revizi 79,70--
V reviziNepokrývánoAno592,50--
KoupitDržetProdat
Dop. celkem:54,55%0,00%0,00%
Dop. smlouva s emitentem:100,00%0,00%0,00%
Detaily doporučení
select