Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ12311234-1,12
KB978980-0,31
PKN126,48126,58-1,91
Msft372,53372,75-0,36
Nokia12,4312,443,41
IBM264,14265-0,17
Mercedes-Benz Group AG44,3744,38-1,91
PFE24,7424,80,12
24.06.2026 12:08:44
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 22.06.2026 17:32:18
VIG (VIGR.F, Frankfurt)
Poslední obchod Změna (%) Změna (EUR) Objem obchodů (EUR)
66,20 2,45 1,60 6 212
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
Názory
  •  
    24.06.2026 10:33

    Opět děkuji VIG za příjemný výdělek za poslední cca měsíc. Včera jsem doprodal zbytek i na margin a čekám zase pokles, bo situace na bojištích se nelepší a do dalších výsledků času dost. Zase začnu budovat pozici při poklesu k cca 62 euro a níže - jestli to tam doleze :-).
    donpapa
  •  
    23.06.2026 15:44

    Minuli jsme na PX Veľký Choč (1611) a směřujeme mílovými kroky na Veľký Fatranský Kriváň (1708).
    Krušnohorec
    •  
      23.06.2026 18:01

      Ráno to ještě vypadalo na obrácený směr. Ale jedině dobře , pokus se to bude postupně zvedat. Mam tady 35 % portfolia.
      Vicky
    •  
      23.06.2026 15:48

      Ale, jak zpívá Peter Nagy, treba ísť len pomaly, len pomaly, pomaly.
      Krušnohorec
      •  
        23.06.2026 16:17

        No 27 kc za den nárůst to je vic nez euro denne
        TTakcieTom
        •  
          23.06.2026 17:50

          Taky to ale chvíli bylo ve Vídni za 64,8 než se to usadilo u 67. Tak len pomaly.
          Krušnohorec
  • Sněžka zitra
    22.06.2026 18:08

    1602 bude asi zitra podle dnešní ceny ve Vídni..
    TTakcieTom
  •  
    18.06.2026 11:41

    Asi se to ted bude chvíli plácat kolem 65 az 66 než přijdou nějaké zprávy napr. začne se pricitat zisk nuernberger (i kdyz maly)
    TTakcieTom
  • Nenápadně
    16.06.2026 12:24

    zpět k 68 a konečně 70?
    Krušnohorec
    • Re: Nenápadně
      18.06.2026 22:55

      Doufám že jo a když ne hned, tak časem určitě.
      Vicky
    • Re: Nenápadně
      16.06.2026 16:31

      Tak 67 bych viděl do mesice, ale dal uz to mozna pujde ztuha
      TTakcieTom
      • 66,1
        16.06.2026 19:05

        už dnes tak uvidíme. Sleduju to se zájmem. Když to vyleze na 70 tak to co je po testu prodám. 3 leté výročí slaví třetina pozice právě dnes, takže už je dospělá a může do světa. Možná ani na 70 nebudu čekat když se to nějakou chvilku zarazí.
        Krušnohorec
        • Re: 66,1
          16.06.2026 21:03

          Z dlouhodobého hlediska neni 70 eur nic drahého, ale podle me do dalších výsledků nebo jiných pozitivních zpráv to na 70 eur nevleze...
          TTakcieTom
          •  
            16.06.2026 23:33

            Asi tak. Ale mám tam, už bez daně, okolo 180% za 3 roky tak se stydět nebudu. Už jsem se takhle párkrát spálil, byl jsem lakomej a pak mi to kleslo, občas i zcela bezdůvodně. Zbytek pozice je velký dost, trochu jsem to na těch 59 přikrmil.
            Krušnohorec
            •  
              18.06.2026 18:59

              já přikrmil mezi 59-61...zatim spokojenej..skoro 10 procent up ani ne za měsíc..
              TTakcieTom
  • Broker pro ETF portfolio
    10.06.2026 10:14

    Chtěl bych založit dlouhodobé portfolio z distribučních ETF v EUR. Patria si z držené investice účtuje poplatek 0,12% což v dlouhodobém horizontu a vyšší hodnotě portfolia snižuje výnos. U Fia mají individuální a master účet. Co jsem se dočetl u individuálního se platí poplatek za evidenci v CDCP a u master se platí poplatek za připsání dividend nevím jak velký. Mohl by mně někdo sdělit zda se u individuálního účtu počítá i poplatek za držení zahraničních ETF a jak velký poplatek za připsání z dividend se platí u master účtu, popřípadě jaké jiné poplatky jsou u obou účtů Fio banky?
    PaB
    • Re: Broker pro ETF portfolio
      10.06.2026 10:28

      a není lepší si zavolat přímo kovářovi než se ptát kovaříčků?
      Slajovo
  •  
    10.06.2026 9:46

    VIG je mladší sestra ERSTE. Kde je ERSTE dnes, tam bude VIG za dva roky:). Takze stovečka EUR tam možná brzo bude...
    TTakcieTom
  • 1435
    09.06.2026 11:30

    Tak jsem něco málo za tuhle cenu přibral. Je to jediná akcie spolu s Kb, co se dá teď na české burze kupovat. Ještě by šla Csg, příjde mi to teď už levný, ale zatím hodně nejistý.
    Vicky
  • Minimum se blíží
    08.06.2026 12:13

    Loni bylo rocni minimum 25.6. Bude letos minimum zase v červnu? Rád nakupuji blízko minima,)
    TTakcieTom
    • Re: Minimum se blíží
      09.06.2026 11:52

      Raketa vig se uz odlepila ode dna..
      TTakcieTom
    • Re: Minimum se blíží
      08.06.2026 20:06

      To bych něco zase přikoupil. Jaké bude minimum? Myslím, že už to dolů moc nepůjde.
      Vicky
      •  
        08.06.2026 21:14

        Taky myslím ze moc ne...dneska jsem trochu akcii stahnul z obehu:)
        TTakcieTom
  •  
    02.06.2026 13:46

    Taky jsem něco málo dokoupil, ale chtělo by to nějaké pozitivní info, např., že se dohodli s Erste na spolupráci v PL o které jednají.
    donpapa
  •  
    02.06.2026 13:13

    Trochu dokoupeno, koupit o pár desítek kousků vic, tak uz to hej ne s cenou. Objemy dneska minimální...
    TTakcieTom
    •  
      02.06.2026 16:27

      Akorá, že Na pozitivní zprávy Vig většinou reaguje poklesem .
      Vicky
      •  
        03.06.2026 7:07

        Dobre vysledky a levná cena, tak to je dobrá kombinace na nákup. Přikoupeno, další případný nákup za 59 e, pak za 58, 57 e
        TTakcieTom
        •  
          03.06.2026 16:37

          Vše pod 60E je dobrý pro nákup, nemělo by se to dostat pod cca 59,50E, jinak je tam zastávka až u 55 - 56E.
          donpapa
          • donpapa
            04.06.2026 11:52

            a teď máš ve Vídni 58,9
            Slajovo
          •  
            03.06.2026 18:35

            AI mi poradila kolem 60 eur postupne dokupovat s pokud to bude za 58 e, tak mam prý nakoupit agresivně...
            TTakcieTom
Diskuse
Vaše přezdívka do diskuse
UPOZORNĚNÍ: Přezdívka používaná v internetových diskuzích, někdy označovaná jako nick, je na Patria.cz označena žlutým symbolem (zámečkem). Uživatelé s takto označenou přezdívkou mohou diskutovat bez obav ze zneužití zvoleného "nicku" (je jedinečný). Používání přezdívky dává Vašim příspěvkům větší váhu a důvěryhodnost, přispívá k vytváření kvalitnější diskuse, tedy i celkovému obsahu Patria.cz.

Obecná diskuze

Chcete se na něco zeptat? Svou otázku položte ZDE
Právě diskutujete
Vaše anketa
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
 Průměrný odhadVáš tip
30.04.2026-
31.05.2026-
30.06.2026-
31.07.2026-
31.08.2026-
30.09.2026-
31.10.2026-
30.11.2026-
Vaše doporučení
Vaše doporučení
Vaše doporučení pro titul do 30.6.2026