Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ122512280,65
KB0,00
PKN122,88122,98-1,97
Msft5,71
Nokia11,42511,45-6,92
IBM5,17
Mercedes-Benz Group AG43,39543,4-2,91
PFE2,62
27.06.2026 2:04:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 26.06.2026 16:04:01
ERSTE BANK (EBKOF.PK, US Other OTC (Pink Sheets))
Poslední obchod Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (ks)
133,53 1,94 2,54 120
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
Názory
  • korekcička
    26.06.2026 6:41

    Důvodů je nejspíš víc: 1) Zas ti Korejci (Kospi -8%). 2) OpenAI odkládá IPO. Asi zatím není čím se chlubit. 3) To, jak se včera v Hormuzu zase střílelo (po instrukci revolučních gard: "řiďte se našimi pokyny") taky nepomáhá. Podle WSJ Íránci čekají 40 mld usd na poplatcích ročně. 4) A nakonec: Vlastníkům akcií zákazníků MU (Micron) se zpožděním docvaklo, že řadová populace nebude zdražování snášet tak dobře, jako hyperscaleři.
    Zvonička
    • Re: korekcička
      26.06.2026 6:55

      Jasný, můžeš odložit nákup mobilu nebo notebooku. Ale nakonec si ho stejně budeš muset koupit. Je otázka, kdo vydrží déle čekat :)
      hudis
      •  
        26.06.2026 8:36

        Tvoje riziko je v předbíhání burz Jakmile někdo zjistí, že vyrovnání nabídky poptávky už je na dohled (myšleno třeba za rok), sundá to akcie čipařů v očekávání, že obětují marži, aby zachránili tržní podíl.
        Zvonička
  • PENIZE KAZI CHARAKTER
    24.06.2026 22:23

    My vsichni co jsme nalozeni az po usi MICRONEM o tom vime sve, drzte si klobouky, jdeme na 2000/akcie....dnesni vysledky rozprasily vsechny i ty nejoptimistictejsi odhady a vyhled je jeste brutalnejsi, pratele, tohle je trefa stoleti, MEMORY SUPERCYCLE !!!! Akciim zdar !
    Warren_z_Prachatic
    • Re: PENIZE KAZI CHARAKTER
      25.06.2026 10:20

      Jak to máš teď s CSG?
      petr12
      •  
        25.06.2026 19:53

        Klasika :)) Z kratkodobe spekulace se stane dlouhodoba investice :)
        Warren_z_Prachatic
      •  
        25.06.2026 10:24

        A já, že PENZE kazí charakter :)
        akciovy_cumenda
    • Re: PENIZE KAZI CHARAKTER
      25.06.2026 8:39

      2000 myslíš? Nojo, proč ne :) S těma výsledkama a výhledem je Forward P/E pod 10... (pokud teda AI umí počítat)
      skladník ze šroubárny
  • Zprávy na ct1
    23.06.2026 20:07

    Zdravím chlapi. Prosim dotaz. Dnes ve zprávách na ct1 bylo neco kolem bcpp,neco tam padlo inovativní cezu a pak jsem zaslechl něco o tom,že na podzim bude vytvoren na burze nějaký fond. Bohužel jsem koupal deti takže jsem toho moc nezastihl a nerozuměl. Prosim,viděl někdo tu reportáž případně pretlumoci někdo o co jde? Děkuji
    jendavenda
    • Re: Zprávy na ct1
      23.06.2026 20:13

      o tom frondu jsem četl zrovna před chvílí tady: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-finance-akcie-fondy-ceske-akcie-v-jednom-fondu-prazska-burza-se-docka-vlastniho-etf-309149
      Zvonička
  •  
    19.06.2026 20:51

    Viden závěr 116.9 eur tj nějakých 2825
    TTakcieTom
  •  
    18.06.2026 22:42

    Není to tak dlouho, co tady někteří psali , že do prázdnin bude 70 e, to samé např. u Kb pod 850 kč. Akorát přemýšlím jací blbi, by to za tyhle ceny prodali.
    Vicky
  • 115,9 E
    17.06.2026 20:10

    Ve Vídni závěr 115,9 EUR. Cena 3000 v létě není nerálná. Koncem června mi končí časový test na pár akcií, tak možná za 2900 něco pustím, ale jen trochu...
    TTakcieTom
    • Re: 115,9 E
      19.06.2026 10:09

      Cena 3000 je velmi reálná, vždyť je to 8% od současné ceny....
      Arkadij Gajdar
    • Re: 115,9 E
      18.06.2026 18:01

      tak dneska vídeň závěr 116,1 EURO - to je nějakých 2803 CZK... ropa klesla na normální úrovně a úroky naopak o něco vzrostly, nejen rakouský a slovenský eura, ale i české koruny..
      TTakcieTom
  • 2719
    17.06.2026 14:10

    Prodal jsem včera půl pozice. No co už.... :( Ale zisk pěknej....
    Arkadij Gajdar
    • Re: 2719
      17.06.2026 14:18

      nestěžuj si...já to vysypal komplet za 2720 a přehodil opět do coltu
      Slajovo
      • Já to prodal
        17.06.2026 14:46

        víceméně proto, že jsem to měl na margin. V pátek se žádná dohoda s Íránem nepodepíše, za to dám krk, a může to zase slítnout.....
        Arkadij Gajdar
        • Re: Já to prodal
          17.06.2026 14:50

          kupoval jsem v březnu pod 2300...ten výkles byl jen kvuli zrzkovi...tak jsem opět vystoupil neb izrael je i tak stále ve hře jak prohlásil...navíc jsem to bral jen z prostředků které mám právě pro spekulativnější krátkodobé události.
          Slajovo
  •  
    14.06.2026 13:49

    Hele, stručně, Erste teď sice sype, ale vsadila všechno na jednu kartu ato na divokej východ. Po nákupu polské banky je v tom regionu namočená až po uši. Poláci sice teď lidi do zákopů neženou, takže šance na válku je malá, ale stačí jedna jiskra u sousedů a celej tenhle východní záhon .... Kurz Erste by pak letěl dolů jak shnilý jabko, klidně o třetinu. Já tam kvůli tomu radši nasadil pořádný jištění. Sázíte dál na tenhle náš východní plácek, nebo už radši přesouváte peníze na bezpečnější západní zahrádku?
    Honza77
    •  
      17.06.2026 11:38

      Od doby, co jsi to napsal, jsme nahore 6% :)) Tak ja zustanu jeste hcvili na divokem Vychodu :)
      Warren_z_Prachatic
      •  
        17.06.2026 14:03

        Já jsem tam už 3 roky a nestěžuju si +-300%.
        VenkovskyZahradkar
        •  
          17.06.2026 14:24

          Ja puvodni nakupka 780, rijen bude casovej test a dokup mam pred mesicem plus minus 2292, to bud enakonec taky hezka nakupka
          Warren_z_Prachatic
          •  
            24.06.2026 14:12

            ja za 600. Pul jsem vysypal za 2600 a se zbytkem pockam na petinasobek.
            Cliff04
  • Visomate!
    12.06.2026 13:40

    Nedávno jsi psal, že jsi nakoupil EB na spekulaci s prodejní cenou 2600 a čišel z tebe pesimismus. Dočkal jsi se a ani to nervalo moc dlouho.
    VenkovskyZahradkar
    • Re: Visomate!
      15.06.2026 15:52

      Selhal jsem a prodával v pátek za 2605.
      Visomat
      • Selhal / Neselhal
        15.06.2026 17:41

        Ale vydělal jsi a to je to oč tu běží. Vždycky se dá lépe koupit a lépe prodat. Po bitvě se najde nejeden generál ;-)
        VenkovskyZahradkar
    • Re: Visomate!
      12.06.2026 13:49

      To si asi pleteš s jeho prodejem na 2300 a nákupem nyní :))
      Individualita
  • warene
    12.06.2026 11:58

    na kolik si teď erstýnu ceníš než začneš upouštět?
    Slajovo
    • Re: warene
      12.06.2026 12:03

      mam casovy test na 7000ks rijen, tam budu zvazovat alternativni prilezitosti....a 2000ks za 2292 a tam nepustim. Cilovku vidim dlouhodobe 3000 (plne zapocitani ziskovosti Bank Santander do ucetnictvi y vysledku) az 4000 (pokud porostou o 5+ procent rocne ziskem a trzbama)
      Warren_z_Prachatic
Diskuse
Vaše přezdívka do diskuse
UPOZORNĚNÍ: Přezdívka používaná v internetových diskuzích, někdy označovaná jako nick, je na Patria.cz označena žlutým symbolem (zámečkem). Uživatelé s takto označenou přezdívkou mohou diskutovat bez obav ze zneužití zvoleného "nicku" (je jedinečný). Používání přezdívky dává Vašim příspěvkům větší váhu a důvěryhodnost, přispívá k vytváření kvalitnější diskuse, tedy i celkovému obsahu Patria.cz.

Obecná diskuze

Chcete se na něco zeptat? Svou otázku položte ZDE
Právě diskutujete
Vaše anketa
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
 Průměrný odhadVáš tip
30.04.2026-
31.05.2026-
30.06.2026-
31.07.2026-
31.08.2026-
30.09.2026-
31.10.2026-
30.11.2026-
Vaše doporučení
Vaše doporučení
Vaše doporučení pro titul do 30.6.2026