Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,15
KB1,11
PKN98,8898,94-0,97
Msft519,56519,620,34
Nokia6,126,1243,76
IBM307,11307,3-0,07
Mercedes-Benz Group AG57,0557,071,55
PFE24,5324,54-0,51
03.11.2025 17:13:54
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 03.11.2025 17:13:25
BlackRck TCP Cap Rg (NASDAQ Cons)
Poslední obchod Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (USD)
5,57 -1,94 -0,11 1 266 828
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 18.08.2025
12:34Pojišťovny v Česku vyplatily za první pololetí letošního roku klientům za škody 56,6 miliardy Kč, což je meziroční nárůst o 7,5 procenta. Vyplývá to ze statistik, které dnes ČTK poskytla Česká asociace pojišťoven (ČAP). Pojišťovny vybraly v tomto období na pojistném 114,5 miliardy Kč, o 7,8 procenta více než ve stejném období loni (ČTK)

Zpravodajství BlackRck TCP Cap Rg
OpenAI překonává SpaceX jako nejhodnotnější startup světa
02.10.2025 10:26
OpenAI, tvůrce ChatGPT, se po sekundárním prodeji akcií za 6,6 miliardy dolarů stala nejhodnotnějším startupem světa s oceněním 500 miliard dolarů, čímž překonala SpaceX Elona Muska.
Fidelity: Americké small caps jsou nejlevnější za 35 let. Cyklus se může obrátit v jejich prospěch
16.09.2025 12:04
Letošní rok na akciových trzích je poznamenán vyšší volatilitou a obavami kolem valuací, přílišné koncentrace do několika málo titulů a také geopolitickými riziky.
Čtvrteční obchodování na Wall Street v zeleném tónu, nicméně s mírou opatrnosti
04.09.2025 22:03
Při dnešním obchodování sice trhy rostly, ovšem sentiment zůstává uvážlivý. Jakýkoliv pohyb je nyní podmíněn makro vyhlídkami a očekáváním monetární politiky.
Španělské akcie letos trumfují Evropu i USA
01.09.2025 15:20
Španělsko je letos nejen premiantem eurozóny co do růstu ekonomiky, ale také z pohledu akciových trhů. Hlavní index IBEX 35 posílil od začátku roku téměř o 30 procent.
FX Strategie: Růstový diferenciál se překlopí zpět k USA, eurodolaru se to nemusí líbit
22.07.2025 6:10
Eurodolar čeká hektický přelom července a srpna, což vyplývá z toho, že vedle velmi košaté série zahrnující důležitá data z obou stran Atlantiku bude zahrnovat zasedání ECB a Fedu, resp.
Čína ukazuje odolnost vůči americkým clům, Trump prodá zbraně na Ukrajinu. Evropa zahájí pozitivně
15.07.2025 8:51
Evropské akciové futures předpovídají pozitivní zahájení akciového obchodování, index Stoxx 50 roste před otevřením hlavního trhu o 0,4 %. Daří se také DAXu s 0,3% růstem, nižší ale stále zisková čísla vykazuje britský FTSE 100 (+0,1 %).

Monitoring médií
Na rozhledně po pěti dnech deště a mlhy. Čantoryje – náš zasloužený cíl Pět dní v dešti a blátě na Stezce Českem přes Beskydy — a pak Čantoryje: fantastický výhled, úleva a klid, který vás přiměje vzít batoh a znovu vyrazit.
Před zvýšeným tlakem na růst cen potravin i hrozbou snížení potravinové soběstačnosti varují zemědělci v souvislosti s úpravami Evropské komise v rámci společné zemědělské politiky po roce 2027.
Prezentace: AI a (kyber)bezpečnost, Jak zkontrolovat otevřené TCP/IP porty ve Win. Grokipedia má být "AI encyklopedie pravdy". Tor Browser 15.0 - - - - - - - - Forwarded this email? Subscribe here for more Jak na Mac OS mít (spustit) Linux? Naučte se cp.
Lítačka by se měla přejmenovat, cizinci názvu nerozumí. Prodej jízdenek je zastaralý, řekl nový šéf pražské dopravy Obnovení tramvajového provozu na rekonstruované ulici U Výstaviště.
mluvčí 1, -------------------- Kateřina Trávníček, která je mým dnešním hostem, autorka knihy Přetíženy, spoluautorka na to, jak se tu opět cítíme vyrovnaně, jak jste říkala, jak se ty energie propojují, aby jsou nějakým způsobem klidné, přesto soustředěné.
Kárná komise advokátní komory rozhodla o prvním z "rizikových" advokátů, kteří mají kvůli svým prohřeškům pozastavený výkon advokátních úschov. Správu cizího majetku komora na tři roky zakázala brněnskému advokátovi Milanu Švejdovi.
V tomto kole "velrybích ztrát" se však FedMining , jehož jádrem je technologie cloudové těžby, stal "stabilizátorem výnosů" pro mnoho držitelů digitálních aktiv.
ČRo - České Budějovice: Podvečerní vysílání 18:30
mluvčí 1, -------------------- Nic mít. mluvčí 2, -------------------- Žádá, abych to pochopila. Řeknu. mluvčí 1, -------------------- Že pochopit můžu všechno, život mě to naučil, ale to neznamená.