Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,33
KB-1,50
PKN110,52110,63,50
Msft1,90
Nokia5,8885,9241,93
IBM3,12
Mercedes-Benz Group AG58,7558,77-0,36
PFE2,76
06.02.2026 22:30:45
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 06.02.2026 21:59:03
Planet Fitness-A (NY Consolidated)
Poslední obchod Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (USD)
91,77 1,28 1,16 94 288 956
After-hours06.02.2026 22:26:52
Poslední obchod Nákup / Prodej Změna (%) Změna (USD)
91,33 - - 1,10 1,00
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 05.08.2025
8:41Při zemětřesení, které minulý týden zasáhlo ruský Dálný východ a velké oblasti v Tichomoří, vznikly škody na základně ruských jaderných ponorek na Kamčatce. Informoval o tom list The New York Times. Na satelitních snímcích firmy Planet Labs je zachycené poškozené plovoucí molo na základně Rybačij v jihovýchodní části Kamčatky. Jeho jedna část se zřejmě oddělila od ukotvovacího místa. Kromě toho nejsou ze satelitních snímků zřejmé další větší škody (ČTK)
 14.03.2025
16:02

Xponential Fitn

...  

Zpravodajství Planet Fitness-A
Warner Bros znovu odmítl Paramount a dál upřednostňuje Netflix
07.01.2026 14:57
Správní rada americké mediální skupiny Warner Bros. Discovery (WBD) jednomyslně odmítla upravenou nabídku na převzetí od firmy Paramount Skydance za 108,4 miliardy dolarů (2,25 bilionu Kč).
Netflix kupuje Warner Bros a HBO Max za 72 miliard USD. Jde o největší mediální dohodu dekády
05.12.2025 13:57
Netflix oznámil dohodu o převzetí filmových studií Warner Bros a streamovací platformy HBO Max za 72 miliard dolarů, což představuje jednu z největších transakcí v historii mediálního průmyslu.
O Warner Bros. Discovery je velký zájem. Do boje vstupuje také Netflix
31.10.2025 10:50
Streamovací gigant Netflix si dělá zálusk na tradiční filmové studio. Podle zdrojů agentury Reuters společnost aktivně zkoumá možnost podání nabídky na koupi studia a streamovací divize Warner Bros.
Investiční nemovitosti MUSE7 pořídíte pohodlně. Třeba i za bitcoiny
22.07.2025 11:47
Patříte mezi ty, kteří se právě nyní poohlížejí po výhodné investici do nemovitostí v srdci hlavního města? Pak si určitě nenechte protéct mezi prsty nabídku prémiových bytů v Holešovicích, nesoucích originální jméno MUSE7.
Bank of America vybírá tři favority pro růst
28.05.2025 6:20
Analytici Bank of America zveřejnili svůj výběr akcií, které podle nich nabízejí atraktivní příležitost pro investory. V seznamu figurují společnosti napříč různými sektory, které by měly těžit z příznivých tržních trendů a které mají ještě velký prostor pro růst.

Monitoring médií
mluvčí 1, -------------------- Vysoké konstrukce v Livignu a dva skoky se mu započetly. Čech Jakub Hroneš nezvládl ideálně výjezd při prvním a dostal se pod tlak.
Výsledky za vánoční čtvrtletí, které je pro společnost tradičně nejdůležitějším obdobím z hlediska prodeje hardwaru, zaostaly za očekáváním analytiků i vlastních plánů vedení.
Roman Fojta, moderátor -------------------- A po počasí pro vás máme zprávy dobré dopoledne vítám vás u nich vláda Andreje Babiše ustála sněmovní hlasování o nedůvěře.
Dne 2. února 2026 bylo oznámeno, že se mění měřítko technologických transakcí. SpaceX získalo společnost xAI a spojilo tak svůj raketový Dne 2. února 2026 bylo oznámeno, že se mění měřítko technologických transakcí.
Dne 2. února 2026 bylo oznámeno, že se mění měřítko technologických transakcí. SpaceX získalo společnost xAI a spojilo tak svůj raketový a satelitní byznys se společností, která investuje do čipů, datových center a energie.
Dne 2. února 2026 bylo oznámeno, že se mění měřítko technologických transakcí. SpaceX získalo společnost xAI a spojilo tak svůj raketový a satelitní byznys se společností, která investuje do čipů, datových center a energie.
Dne 2. února 2026 bylo oznámeno, že se mění měřítko technologických transakcí. SpaceX získalo společnost xAI a spojilo tak svůj raketový a satelitní byznys se společností, která investuje do čipů, datových center a energie.
ČRo Radiožurnál: Noční Radiožurnál
mluvčí 1, -------------------- Česká národní banka nechala základní úrokovou sazbu beze změny na hodnotě 3,5 %. Po srážce vlaku s kamionem u města Železnice na Jičínsku je pět zraněných.