Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,30
KB-0,38
PKN148,26148,460,65
Msft489,21489,275,28
Nokia8,0848,1021,48
IBM227,02227,151,54
Mercedes-Benz Group AG47,8247,832,61
PFE24,9324,94-0,32
03.08.2026 19:39:44
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 03.08.2026 19:33:39
Komatsu Ltd, Depository Receipt, OTC Markets Group Inc - OTCQB (US Other OTC (Pink Sheets))
Poslední obchod Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (ks)
42,62 -1,74 -1,47 53 315
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 03.08.2026
17:53

Universal Music

...  
 31.07.2026
14:15Zbrojařská a strojírenská skupina Czechoslovak Group (CSG) buduje ve Středočeském kraji technologické centrum společnosti AviaNera Technologies pro pokročilé pohonné systémy dronů. Najde v něm uplatnění až 100 specialistů, technologů, procesních inženýrů a dalších odborníků (ČTK)
9:25

Alimentation Couche-Tard souhlasil s koupí kontrolního podílu v polském řetězci Žabka Group za 32 PLN/akcie

(Bloomberg)
 29.07.2026
14:50Developerská společnost UDI Group má stavební povolení na druhou etapu výstavby projektu Urban Park v brněnských Husovicích. Na místě někdejšího průmyslového areálu mezi ulicemi Husovická, Mostecká a Svitavská při ní postaví téměř 900 bytů za přibližně tři miliardy korun. Stavba má skončit do roku 2030 (ČTK)
10:32

Mercedes-Benz G

...  
 24.07.2026
16:24

Colt CZ Group uvedla, že na základě implementačního ujednání k mezivládní dohodě o spolupráci v oblasti obrany mezi Českou republikou a Černou Horou dodá černohorským ozbrojeným složkám produkty společností Česká zbrojovka, Sellier & Bellot a 4M Systems. Projekt zahrnuje zejména dodávky pušek CZ BREN 3, pistolí, odstřelovacích pušek, samopalů, souvisejícího příslušenství a různých typů malorážového střeliva

 23.07.2026
14:53Zbrojařská a strojírenská skupina Czechoslovak Group (CSG) si vzala nový úvěr až 3,062 miliardy eur (74 miliard korun) na refinancování stávajících úvěrů. Reálně chce ale skupina z úvěru čerpat stejný objem peněz jako u předešlých úvěrů, tedy přibližně 1,7 miliardy eur (41,1 miliardy korun), sdělila CSG v prohlášení. Nové financování rozkládá splatnost dluhu do delšího období, takže CSG nebude muset v roce 2029 refinancovat většinu svých úvěrů najednou (ČTK)
 22.07.2026
9:54Republikánští i deomkratičtí senátoři kritizují plán mediální společnosti Trump Media & Technology Group prezidenta Donalda Trumpa prodávat firmám z Wall Street přístup k příspěvkům prezidenta na Truth Social v reálném čase (Bloomberg)
8:50Brazilský výrobce letadel Embraer na letecké přehlídce v Anglii oznámil objednávky na 28 dopravních letadel řady E2, včetně 20 letadel pro jihoamerickou leteckou skupinu Abra Group. Embraer zároveň podepsal předběžnou dohodu švédskou zbrojovkou Saab o výrobě dalších 20 stíhacích letounů Gripen v Brazílii (ČTK)
 21.07.2026
17:34Zbrojařská a strojírenská skupina Czechoslovak Group (CSG) hodlá v americkém státě Wisconsin sériově vyrábět proudové motory pro drony. Výrobu bude mít na starosti společnost Firecrest Aerospace, což bude společný podnik CSE USA a AviaNera Technologies. Obě tyto firmy patří pod CSG. První montáž motorů by měla začít za několik měsíců, výroba je naplno naplánována na příští rok (ČTK)
10:55Čistý zisk Julius Baer Group se v první polovině roku více než zdvojnásobil na rekordních 673 milionů švýcarských franků (831 mil. USD) z 295 milionů franků v předchozím roce (Bloomberg)
9:55Německý automobilový koncern Volkswagen jedná o prodeji podílu ve své indické divizi Škoda Auto Volkswagen India indickému konglomerátu JSW Group. S odkazem na informované zdroje to dnes uvedla agentura Bloomberg. Indický konglomerát podle nich usiluje o získání většinového podílu v divizi (ČTK)
 20.07.2026
12:55Společnost BDS Sport, která provozuje síť maloobchodních prodejen Sport Vision, kupuje společnost Marketing Investment Group Czech provozující e-shop a prodejny s obuví a oblečením Sizeer a JD Sports. Spojení posuzuje úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) (ČTK)
8:57Společnost Trump Media & Technology Group (TMTG) amerického prezidenta Donalda Trumpa zvažuje, že bude od investičních společností a obchodníků na burze vybírat až 100.000 dolarů (přes dva miliony Kč) měsíčně za rychlejší přístup k prezidentovým příspěvkům na sociální síti Truth Social (ČTK)
8:15Čínská společnost Jingye Group, která dříve vlastnila výrobce oceli British Steel, požaduje po britské vládě kompenzaci za zestátnění této ocelárny. Británie přikročila k zestátnění ocelárny British Steel minulý týden, kdy nad ztrátovým podnikem převzala plnou kontrolu s cílem zajistit budoucnost výroby oceli v Británii (ČTK)
 17.07.2026
8:55Akcie společnosti Seven & i Holdings dnes vzrostly o více než 3 % poté, co list Nikkei uvedl, že mateřská společnost 7-Eleven se blíží dohodě o koupi podílu v polském gigantu v oblasti potravinářského průmyslu Žabka Group (Reuters)
 16.07.2026
16:29Britská vláda zestátnila ocelárnu British Steel. Cílem je zachovat domácí výrobu oceli vzhledem k tomu, že se dosavadní čínský vlastník ocelárny Jingye Group rozhodl odstavit vysoké pece. Oznámilo to dnes britské ministerstvo obchodu. Rozhodnutí podle vlády ochrání tisíce pracovních míst a zajistí dodávky oceli pro důležité infrastrukturní projekty i pro obranný průmysl (ČTK)
8:52Společnost MSM North America, která patří do zbrojařského a strojírenského holdingu Czechoslovak Group (CSG) podnikatele Michala Strnada, dnes zahájila ve Spojených státech výstavbu linky na plnění velkorážové munice. Předpokládá se, že výroba začne v roce 2029 (ČTK)
 09.07.2026
10:34

CVS Group - Jef

......  
 08.07.2026
10:52

Grafton Group -

...  
 07.07.2026
14:21

Robinhood Marke

...  
11:12

Carlyle Group -

...  
 06.07.2026
14:10Jihokorejský výrobce čipů SK Hynix v pondělí spustí kot...
 01.07.2026
15:33Zbrojařská a strojírenská skupina Czechoslovak Group (CSG) zakládá ve Spojených státech dceřinou firmu CSG Land Systems North America. Společnost se sídlem v Michiganu má na tamním trhu zastupovat tři firmy ze skupiny CSG, a to Excalibur Army, Tatra Defence a automobilku Tatra Trucks (ČTK)
 29.06.2026
14:49

Verizon očekává ve 2Q ztrátu 700 - 800 mil. USD poté, co vstoupil do dohody s BT Group

(Bloomberg)
 25.06.2026
14:19Výrobce dopravní techniky Škoda Group loni zvýšil provozní zisk EBITDA o zhruba 150 procent na 3,5 miliardy korun. EBITDA marže dosáhla deset procent. Skupina dosáhla čistého zisku 946 milionů korun, a potvrdila tak návrat do černých čísel. Skupina uzavřela nové zakázky v rekordní výši 43 miliard korun, což je zhruba o jedno procento meziročně více (ČTK)
13:16Výrobce dopravní techniky Škoda Group loni zvýšil provozní zisk EBITDA o zhruba 158 procent na 3,5 miliardy korun. Skupina uzavřela nové zakázky v rekordní výši 43 miliard korun (ČTK)
 24.06.2026
8:14Valná hromada Tatry Trucks v úterý schválila několikami...
 23.06.2026
17:10Vláda Spojených států se snaží zabránit aukci více než stovky předmětů ze ztroskotaného parníku Titanic, píše agentura AP s odvoláním na nově odtajněné soudní dokumenty. Společnost RMS Titanic Inc., která vlastní výhradní práva na vyzvedávání a zachovávání artefaktů z vraku v severní oblasti Atlantského oceánu, chce předměty z lodi vůbec poprvé prodat navzdory předchozí dohodě, že je bude pouze vystavovat v muzeích a na putovních výstavách. Píše o tom agentura AP (ČTK)
12:23Britská pošta Royal Mail, nad kterou má kontrolu skupina EP Group českého podnikatele Daniela Křetínského, v uplynulém finančním roce zvýšila základní provozní zisk na pět milionů liber (ČTK)

Zpravodajství Komatsu Ltd, Depository Receipt, OTC Markets Group Inc - OTCQB
Korejský výprodej slábne. Investoři AI akciím věří dál, problémem byla hlavně finanční páka
03.08.2026 15:18
Dramatické výkyvy jihokorejského akciového trhu v posledních týdnech podle investorů nesouvisely se zhoršením fundamentů klíčových technologických společností, ale především s nucenými výprodeji spojenými s vysokým využitím finanční páky.
Český průmysl dál roste, tempo oživení však v létě zpomalilo
03.08.2026 11:02
Český zpracovatelský průmysl v červenci pokračoval v růstu již pátý měsíc za sebou, tempo oživení však oproti předchozím měsícům znatelně zpomalilo. Podmínky v českém zpracovatelském průmyslu se v červenci mírně zlepšily, i když pomalejším tempem než v předchozích měs...
Rozvíjející se trhy čelí zkoušce. AI, drahá ropa a vyšší sazby vytvářejí nebezpečnou kombinaci
03.08.2026 10:31
Červencový vývoj na rozvíjejících se trzích ukázal, jak silně je jejich výkonnost závislá na několika technologických gigantech a sentimentu kolem umělé inteligence.
Komerční banka překonala očekávání a zlepšila výhled. Hlavní výnosy však zůstávají pod tlakem
30.07.2026 10:30
Komerční banka ve druhém čtvrtletí překonala očekávání Patrie na úrovni čistého zisku, kterému pomohly především nižší náklady na riziko a pokračující disciplína v oblasti provozních nákladů, uvádí analytik Jindřich Litner, ale zároveň dodává, že základní provozní výkon...
Komerční banka, a.s.: Hospodářské výsledky 2Q 2026
30.07.2026 9:41
Komerční banka, a.s. IČ 45317054 Společnost Komerční banka, a.s. zvěřejňuje hospodářské výsledky k 30. 06. 2026. Více informací v dokumentech níže: KB_Results_H1_2026_cs.
Erste překonala odhady a zvýšila výhled. Do roku 2030 chce více než zdvojnásobit zisk na akcii
30.07.2026 8:41
Erste Group ve druhém čtvrtletí překonala očekávání trhu na úrovni čistého zisku i provozní výkonnosti a současně zvýšila celoroční výhled. Zároveň představila strategii do roku 2030, podle níž chce banka více než zdvojnásobit zisk na akcii na více než 15 eur a dlouhod...

Monitoring médií
mluvčí 1, -------------------- Poslech dalších pořadů Českého rozhlasu vám přejí Lenka Buriánková a Martin Benda. mluvčí 2, -------------------- Všechno, co potřebujete vědět o evropské uni, vám prozradí bruselské chlebíčky.
Magazín Alarm přišel do veřejné debaty obhajovat totální zdanění superbohatých. A u toho uvedl příklad, který je nadmíru kouzelný. Co by se dělo, kdyby byla 90% daň na dědictví už v roce 2021, kdy to na naší planetě zabalil Petr Kellner.
Na nedávném jednání koalice ochotných v Paříži vznikla skupina devíti států, kteří se chtějí v souvislosti s válkou na Ukrajině zaměřit na vývoj nové protibalistické ochrany.
Je to jeden z až vzorově zapomenutých politických slibů. Koalice Spolu před volbami v roce 2021 vyhlašovala ve svém programu hned v prvním bloku, věnovaném ekonomice: „Modernizujeme českou burzu, abychom na ni přilákali nové investory.
Novela stavebního zákona má podle plánů vlády odstranit některé z největších překážek bytové výstavby. Developeři i odborníci ale upozorňují, že ani v nejoptimističtějším scénáři nepřinese rychlé řešení.
Generální ředitel obviňuje korporace z maření snah o řešení krize obezity Největší světové korporace vyrábějící vysoce zpracované potraviny brání globálním snahám o řešení krize obezity tím, že žalují vlády, které se snaží prosazovat zdravější stravování, uvedl šéf Světové zdravotnické organizace.
Výrobce spotřebního zboží Clorox zveřejní výsledky za druhé čtvrtletí v pondělí po uzavření trhu. Trh očekává, že tržby společnosti meziročně klesnou o 4,5 %, zatímco ve stejném čtvrtletí předchozího roku vzrostly o 4,5 %.
AstraZeneca v posledních měsících jednala s americkou společností Bristol Myers Squibb o možném spojení, uvedl Financial Times s odvoláním na informované zdroje.