Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN148148,060,89
Msft1,68
Nokia9,049,1980,42
IBM-1,34
Mercedes-Benz Group AG4747,012,96
PFE-0,21
29.08.2026 2:04:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 28.08.2026 21:59:00
Tek Hlthcr Inv-SBI (NY Consolidated)
Poslední obchod Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (USD)
22,63 -2,37 -0,55 4 519 992
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 17.07.2026
8:27IPO indické společnosti SBI Fund Management, největší indické akciové emise v tomto roce, bylo přeupsáno 41,6krát a obdrželo nabídky v hodnotě 31 miliard dolarů, a to především díky silnému zájmu institucionálních investorů, zatímco účast drobných investorů byla relativně slabá (Reuters)

Zpravodajství Tek Hlthcr Inv-SBI
UNICAPITAL Invest VI a.s.: Oznámení o páté výplatě úrokového výnosu
21.05.2026 15:43
UNICAPITAL Invest VI a.s. IČ: 117 86 558 Společnost UNICAPITAL Invest VI, a.s. zveřejňuje Oznámení o páté výplatě úrokového výnosu emise UNICAP. INV.
Primoco UAV SE: Pozvánka na valnou hromadu společnosti
14.05.2026 11:54
Primoco UAV SE IČ: 03794393 Společnost Primoco UAV SE zveřejňuje doplnění k pozvánce na valnou hromadu společnosti. Více informací v dokumentech níže: Zadost o doplneni programu VH.
UNICAPITAL Invest VI a.s.: Oznámení o čtvrté výplatě úrokového výnosu, ISIN CZ0003561904
14.05.2026 10:03
UNICAPITAL Invest VI a.s. IČ: 117 86 558 Společnost UNICAPITAL Invest VI, a.s. zveřejňuje Oznámení o čtvrté výplatě úrokového výnosu emise UNICAP. INV.
PODCAST Týdenní výhled: Začátek týdne diktuje Blízký východ
02.03.2026 15:59
Začátek týdne ovládá eskalace konfliktu na Blízkém východě. Útok USA a Izraele na Írán sice nepřišel zcela nečekaně, ale přerušil naděje na diplomatické řešení a poslal trhy do rizikového módu.
UNICAPITAL Invest VI a.s.: Oznámení o čtvrté výplatě úrokového výnosu, ISIN CZ0003557159
19.12.2025 9:51
UNICAPITAL Invest VI a.s. IČ: 117 86 558 Společnost UNICAPITAL Invest VI, a.s. zveřejňuje Oznámení o čtvrté výplatě úrokového výnosu emise UNICAP. INV.
UNICAPITAL Invest VI a.s.: Oznámení o třetí výplatě úrokového výnosu
27.11.2025 14:39
UNICAPITAL Invest VI a.s. IČ: 117 86 558 Společnost UNICAPITAL Invest VI, a.s. zveřejňuje Oznámení o třetí výplatě úrokového výnosu emise UNICAP. INV.

Monitoring médií
mluvčí 1, -------------------- Tam by ventil šel vlastně dolů a ten požár by se šířil do okolí. Martin Knitl, redaktor -------------------- Výzkumné centrum spojuje vědecké kapacity z různých zemí a zaměřuje se nejenom na vodík, ale i na další alternativní paliva.
Ukrajina prakticky nepokročila v zavádění klíčových reforem v oblasti justice a boje proti korupci, na nichž závisí další finanční pomoc EU, píší noviny Süddeutsche Zeitung.
Evropa by měla mít do dvou let nový zdroj zemního plynu. Finální investiční rozhodnutí pro rozvoj a těžbu v kyperských vodách bylo schváleno, ale ložisko Cronos i způsob přepravy jsou vnímány jako problémové.
Rychlý přehled hlavních událostí dne: Finančně-technologická společnost Fasset získala 68 milionů dolarů v investičním kole série C vedeném japonskou SBI Group.
Quick overview of the main events of the day: The financial-technology company Fasset has secured $68 million in a Series C investment round led by the Japanese SBI Group.
Svět jede tokem Maxing a výpočetní výkon naprosto nestačí. Po celém světě se staví stovky ggantgantických EI, data center, které mají pohanět budoucnost lidstva v podobě EI worcloudu? A co na to Česko výjimečně máme odpověď.
Přinášíme vám nový díl pravidelného přehledu SporoInvestor, který sleduje vývoj úrokových sazeb u spořicích účtů, termínovaných vkladů a stavebního spoření, stejně jako nabídky důchodového spoření, podílových fondů, dluhopisů a zlata.
Praha 20. srpna 2026 (PROTEXT) - Když Češi přemýšlejí, kam uložit volné peníze, sázejí stále velmi konzervativně na tradiční spořicí účet. Jakmile ale přejdou k dlouhodobému investování, patří ve střední Evropě k nejprogresivnějším a nejdigitálnějším investorům vůbec.