Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN93,7593,81-0,83
Msft-1,02
Nokia5,2025,59-2,77
IBM-0,48
Mercedes-Benz Group AG61,5861,60,88
PFE0,19
13.12.2025 2:04:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 12.12.2025 21:59:22
Gilead Sciences (GILD.O, NASDAQ Cons)
Poslední obchod Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (USD)
120,38 -2,29 -2,83 391 841 924
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 20.11.2025
15:00

Americká farmaceutická společnost Abbott koupí zhruba za 21 miliard dolarů výrobce testů na rakovinu Exact Sciences. Firma, která podniká i v České republice, dodala, že si tak posílí diagnostické aktivity v oblasti zdravotnických zařízení. Je to letos jedna z největších akvizic v oblasti zdravotnictví, informuje agentura Bloomberg

(ČTK)
 14.08.2025
11:27

Kodiak Sciences

...  
 11.07.2025
16:31

Gilead - HSBC s

......  
 11.03.2025
17:33

Gilead - Morgan

......  
 21.02.2025
17:01

Gilead - Bernst

...  
 18.02.2025
16:46

Gilead - Deutsc

......  
 12.02.2025
15:33

Gilead - JP Mor

......  
 05.02.2025
17:26Klimatický fond Earth Fund zakladatele americké společnosti Amazon Jeffa Bezose ukončil podporu iniciativy Science Based Targets (SBTi), která stanovuje globální standardy pro klimatické cíle firem, jako jsou Apple nebo H&M (ČTK)
 31.01.2025
11:51

Surgical Scienc

...  
 22.01.2025
16:12

Gilead - RBC zv

...  
 27.12.2024
13:07

Anavex Life Sci

...  

Zpravodajství Gilead Sciences
Makromixér s vedoucím vývoje ŠKODA AUTO Martinem Hrdličkou: Spalovací motory nekončí, hybridy budou trendem. Evropa zaspala v bateriích
05.12.2025 13:42
Hostem posledního MakroMixéru byl vedoucí vývoje podvozku a agregátu Martin Hrdlička ve ŠKODA AUTO. Budoucnost spalovacích motorů není tak temná, jak se zdá a Čína není v autoprůmyslu zdaleka ve všem vepředu.
Wall Street pod tlakem: volatilita zasáhla technologie i kryptoměny
20.11.2025 22:01
Wall Street dnes zažila výraznou volatilitu, když technologické akcie a kryptoměny oslabily v důsledku výprodejů aktiv a rostoucích obav o schopnost Fedu pokračovat ve snižování sazeb.
Abbott koupí za 21 miliard dolarů výrobce testů na rakovinu Exact Sciences
20.11.2025 14:34
Americká farmaceutická společnost Abbott koupí zhruba za 21 miliard dolarů (441 miliard Kč) výrobce testů na rakovinu Exact Sciences. Firma, která podniká i v České republice, dodala, že si tak posílí diagnostické aktivity v oblasti zdravotnických zařízení.
Synchron získal 200 milionů dolarů na méně invazivní technologii, která umožní ovládat počítač myšlenkami
08.11.2025 14:35
Konkurent Neuralinku Elona Muska získal 200 milionů dolarů na vývoj mozkových implantátů, které lze zavést přes krevní cévy, čímž se vyhýbá nákladným a rizikovým operacím nutným u jiných zařízení.
Zelené akcie jsou opět v kurzu. Porážejí zlato, ropu i benchmarky
09.10.2025 5:53
Zelené akcie zažívají tichý comeback. Index S&P Global Clean Energy Transition od dubna vzrostl téměř o 50 % a překonává nejen hlavní akciové trhy, ale i zlato.
USA jako největší akcionář Intelu? Trumpova administrativa diskutuje o desetiprocentním podílu
19.08.2025 9:12
Administrativa amerického prezidenta Donalda Trumpa jedná o získání přibližně desetiprocentního podílu ve výrobci čipů Intel, sdělil agentuře Bloomberg úředník Bílého domu a další osoby obeznámené s touto záležitostí.

Monitoring médií
Počúvate, podcasty sme. Počúvate 370, druhý diel podcastu, Klik denníka sme. Volám sa Ondrej Bot, Supka. Jas Martin Hodás a každú druhú sobotu sa rozprávame o najdôležitejších udalostiach zo sveta technológií, médií, umelej inteligencie a sociálnych sietí.
Nedávná vlna změn v moderování materiálu, která se přelévá přes platformy sociálních médií, představuje víc než jen úpravy firemních politik. Signalizuje zásadní přeskupení moci mezi technologickými giganty ze Silicon Valley a americkým politickým establishmentem s hlubokými důsledky pro demokracii po celém světě.
LUXURY BUSINESS: MAGIC MUSHROOMS
JSOU HOUBY ZÁCHRANOU SVĚTA, NA KTEROU ČEKÁME? Představte si svět, kde jídlo neroste na polích, ale vyklíčí v recyklovaném substrátu. Svět, kde budeme stavět domy z mycelia místo betonu a oblékat se do biomateriálů, jež po dosloužení nezatíží planetu - a přitom dramaticky snížíme ekologickou zátěž dnešní výroby potravin a materiálů.
Do letošního 17. ročníku Robosoutěže FEL ČVUT středoškolských týmů se přihlásilo 167 stavebnicových robotů z celé republiky a dnes se na půdě Fakulty elektrotechnické konalo tradiční velké finále, do nějž ze čtyř předkol postoupilo 33 nejlepších.
V pátek 12. prosince 2025 se ve Strakově akademii uskutečnilo poslední zasedání Rady pro výzkum, vývoj a inovace v tomto kalendářním roce. V hlavních bodech jednání radní mimo jiné diskutovali aktuální pracovní verzi Analýzy stavu výzkumu vývoje a inovací v ČR včetně zahraničního srovnání či návrh programu na podporu zdravotnického výzkumu do roku 2034.
Kateřina Králová, výzkumnice soudobých dějin na Etnologickém ústavu AV ČR a na Univerzitě Karlově v Praze, byla zvolena novou členkou Vědecké rady Evropské rady pro výzkum.
Nové výzkumy ukazují, že chatboty mohou velmi silně ovlivňovat rozhodování voličů. Výsledky, které vydaly odborné časopisy Nature a Science, podle autorů vyvolávají zásadní otázky ohledně role umělé inteligence v budoucích volbách.
Newsletter Běžím, dokud můžu - - - - - - - - Forwarded this email? Subscribe here for more Křičí ryby bolestí?, výkon v únavě, mRNA vakcíny, třetí stav, idioti jako zbraň Newsletter Běžím, dokud můžu Karel Holub Dec 12 READ IN APP Bolest a zvuky ve světě pod vodou Když se bavíme o wellbeingu zvířat, ryby většinou vůbec nejsou na seznamu.