Online konzultace 
Klienti Patria Plus získávají nejširší spektrum možností konzultací ekonomických a finančních témat. Konzultace mají formu telefonických nebo e-mailových dotazů na sofistikovaná témata. V rámci „konzultací“ Patria rovněž zajišťuje dodávku nadstandardních informací, které klient na stránce Patria.cz nenalezne.

Garantovaná reakční doba na e-mailový dotaz – dle složitosti dotazu 30 minut až 8 hodin.
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ1366-0,15
KB993,5-1,05
PKN147,5147,56-0,11
Msft521,69521,8-1,58
Nokia7,7867,792-6,70
IBM256,53256,75-0,64
Mercedes-Benz Group AG40,8940,90,32
PFE30,3630,371,40
30.10.2026 16:17:19
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Akcie online
NázevPoslední obchodZměna
(%)
COLTCZ850,000,00sentiment_arrow
CSG350,90-2,96sentiment_arrow
ČEZ1 366,00-0,15sentiment_arrow
Doosan390,00-1,76sentiment_arrow
E4U145,00-5,84sentiment_arrow
ERSTE2 625,000,27sentiment_arrow
Gevorkyan178,00-1,12sentiment_arrow
KARO137,50-0,36sentiment_arrow
KB993,50-1,05sentiment_arrow
Kofola501,00-0,79sentiment_arrow
MONETA193,80-1,22sentiment_arrow
Photon6,000,00sentiment_arrow
Pilulka86,00-5,49sentiment_arrow
PM17 240,000,70sentiment_arrow
Primoco648,00-1,55sentiment_arrow
TMR372,000,00sentiment_arrow
VIG1 700,00-1,96sentiment_arrow
30.10.2026 16:17:57
Indexy online
 

Doporučení - Akcie
Patria Finance je největší obchodníkem s akciemi na pražské burze a poskytuje svým klientům spolu s mateřskou KBC Securities kvalitní analytický servis, jehož součástí  jsou investiční doporučení na konkrétní akciové tituly. Aktuální doporučení obou společností naleznete na této stránce, růstový potenciál je rozdíl mezi stanovenou férovou cenou a aktuální tržní cenou akcie.

Prosíme uživatele stránek www.patria.cz, aby si pečlivě pročetli Investiční disclaimer obsahující důležitá upozornění pro investory.
Monitoring investičních doporučení
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Odeslat
Název CPSpolečnostNové doporučeníPředchozí doporučeníCílová cena 
AdidasJP MorganOverweightOverweight230,00 EURsentiment_arrow
AdidasBankhaus MetzlerKoupitKoupit250,00 EURsentiment_arrow
AdidasMorningstarKoupitKoupit191,00 EURsentiment_arrow
Amazon com IncMorgan StanleyOverwt/Attra...Overwt/Attra...335,00 USDsentiment_arrow
Amazon com IncGoldman SachsKoupitKoupit370,00 USDsentiment_arrow
Amazon com IncUBSKoupitKoupit352,00 USDsentiment_arrow
Amazon com IncWedbushOutperformOutperform298,00 USDsentiment_arrow
Amazon com IncRaymond JamesOutperformOutperform250,00 USDsentiment_arrow
Amazon com IncHSBC SecuritiesKoupitKoupit325,00 USDsentiment_arrow
Amazon com IncFubon SecuritiesKoupitKoupit300,00 USDsentiment_arrow
Amazon com IncCantor FitzgeraldOverweightOverweight280,00 USDsentiment_arrow
Amazon com IncMizuhoOutperformOutperform335,00 USDsentiment_arrow
Amazon com IncScotiabankSector Outpe...Sector Outpe...300,00 USDsentiment_arrow
Amazon com IncWells FargoOverweightOverweight326,00 USDsentiment_arrow
Amazon com IncTD CowenKoupitKoupit340,00 USDsentiment_arrow
Amazon com IncCitizensMarket Outpe...Market Outpe...275,00 USDsentiment_arrow
Amazon com IncMoffettNathanson LLCKoupitKoupit357,00 USDsentiment_arrow
Axa SAAlphaValue/Baader EuropeAdd Add 52,10 EURsentiment_arrow
Bank Pekao SAAutonomous ResearchNeutralNeutral277,24 PLNsentiment_arrow
Cyfrowy PolsatPKO BPProdatDržet13,70 PLNsentiment_arrow
E.ONAlphaValue/Baader EuropeAdd Add 21,30 EURsentiment_arrow
ERSTE BANKUBSKoupitKoupit3 089,31 CZKsentiment_arrow
ERSTE BANKKeefe Bruyette & WoodsMarket PerformMarket Perform3 064,98 CZKsentiment_arrow
ERSTE BANKOddo BHFOutperformOutperform3 369,53 CZKsentiment_arrow
ERSTE BANKBNP ParibasNeutralNeutral2 919,03 CZKsentiment_arrow
ERSTE BANKBarclaysOverweightOverweight3 308,23 CZKsentiment_arrow
ERSTE BANKAutonomous ResearchOutperformOutperform3 321,13 CZKsentiment_arrow
ExelixisMorgan StanleyEqualwt/Attr...Equalwt/Attr...60,00 USDsentiment_arrow
Gilead SciencesGoldman SachsNeutralNeutral155,00 USDsentiment_arrow
Gilead SciencesJP MorganOverweightOverweight190,00 USDsentiment_arrow
Gilead SciencesNeedhamKoupitKoupit200,00 USDsentiment_arrow
Gilead SciencesCitigroupKoupitKoupit188,00 USDsentiment_arrow
Gilead SciencesLeerink PartnersMarket PerformMarket Perform145,00 USDsentiment_arrow
Gilead SciencesScotiabankSector Outpe...Sector Outpe...200,00 USDsentiment_arrow
Gilead SciencesWells FargoOverweightOverweight190,00 USDsentiment_arrow
Churchill DownsBarclaysOverweightOverweight133,00 USDsentiment_arrow
IntelRBC Capital MktsSector PerformSector Perform75,00 USDsentiment_arrow
IntelRoth Capital PartnersNeutralKoupit70,00 USDsentiment_arrow
IntelD.A. DavidsonNeutralNeutral70,00 USDsentiment_arrow
IntelUBSNeutralNeutral80,00 USDsentiment_arrow
IntelJP MorganNeutralNeutral80,00 USDsentiment_arrow
IntelBernsteinMarket PerformMarket Perform75,00 USDsentiment_arrow
IntelCitigroupKoupitKoupit100,00 USDsentiment_arrow
IntelWedbushNeutralNeutral75,00 USDsentiment_arrow
IntelHSBC SecuritiesKoupitKoupit160,00 USDsentiment_arrow
IntelKGI Securities Co LtdOutperformNeutral95,00 USDsentiment_arrow
IntelFubon SecuritiesKoupitKoupit105,00 USDsentiment_arrow
IntelEvercore ISIOutperformOutperform131,00 USDsentiment_arrow
IntelWells FargoEqual-weightEqual-weight80,00 USDsentiment_arrow
IntelPresident Capital Management CorpNeutralKoupit100,00 USDsentiment_arrow
IntelMorningstarDržetDržet85,00 USDsentiment_arrow
IntelStoneXKoupitKoupit100,00 USDsentiment_arrow
IntelPiper Sandler & CoNeutralNeutral90,00 USDsentiment_arrow
IntelBNP ParibasNeutralNeutral70,00 USDsentiment_arrow
IntelBarclaysEqual-weightEqual-weight75,00 USDsentiment_arrow
IntelCTBC Securities Investment Service CoNeutralAdd 88,00 USDsentiment_arrow
IntelMelius Research LLCKoupitKoupit110,00 USDsentiment_arrow
Merit Medic SysNeedhamKoupitKoupit106,00 USDsentiment_arrow
Merit Medic SysFreedom Capital MarketsDržet 90,00 USD
MicrosoftHSBC SecuritiesKoupitKoupit628,00 USDsentiment_arrow
MicrosoftCICCOutperformOutperform650,00 USDsentiment_arrow
MicrosoftPresident Capital Management CorpNeutralKoupit570,00 USDsentiment_arrow
MicrosoftCMB International Capital Corp LtdKoupitKoupit641,80 USDsentiment_arrow
MicrosoftFreedom BrokerKoupitKoupit625,00 USDsentiment_arrow
O Reilly AutomoUBSKoupitKoupit122,00 USDsentiment_arrow
O Reilly AutomoBernsteinMarket PerformMarket Perform96,00 USDsentiment_arrow
Patterson UTISusquehannaPositivePositive15,00 USDsentiment_arrow
Patterson UTIBarclaysOverweightOverweight17,00 USDsentiment_arrow
PlexusSidoti & Company LLCKoupitKoupit324,00 USDsentiment_arrow
Repsol YPFEquita SIMDržetDržet34,00 EURsentiment_arrow
SaiaCitigroupKoupitKoupit434,00 USDsentiment_arrow
SaiaEvercore ISIOutperformOutperform400,00 USDsentiment_arrow
Skywest IncRaymond JamesStrong BuyStrong Buy145,00 USDsentiment_arrow
StarbucksMorgan StanleyOverwt/In-LineOverwt/In-Line116,00 USDsentiment_arrow
StarbucksBernsteinOutperformOutperform115,00 USDsentiment_arrow
StarbucksCitigroupNeutralNeutral107,00 USDsentiment_arrow
Sterling ConstTexas CapitalKoupitKoupit613,00 USDsentiment_arrow
STRATEGY INC COMMON STOCK CLASS AHC Wainwright & CoKoupitKoupit250,00 USDsentiment_arrow
T Rowe Price GpGoldman SachsProdatProdat89,00 USDsentiment_arrow
Total SAUBSKoupitKoupit93,00 EURsentiment_arrow
Total SAHSBC SecuritiesKoupitKoupit95,00 EURsentiment_arrow
Total SAOddo BHFOutperformOutperform89,00 EURsentiment_arrow
Total SACICCOutperformOutperform92,92 EURsentiment_arrow
VolkswagenOddo BHFNeutralNeutral80,00 EURsentiment_arrow
Patria - Investiční doporučení - ČR
Poslední aktualizace: 23.09.2026
Název CPAktuální dop.Předchozí dop.AnalýzaCena (lokální)Cena (12M cíl)Potenciál (%)
KoupitKoupit850,001 129,0032,82
KoupitDržetAno350,90644,0083,53
DržetDržetAno1 366,001 146,00-16,11
DržetDržetAno2 625,003 019,0015,01
DržetDržetAno993,501 111,0011,83
RedukovatDržetAno193,80175,00-9,70
DržetAkumulovatAno17 280,0018 200,005,32
RedukovatV reviziAno86,00362,00320,93
V reviziNepokrývánoAno1 700,00--
KoupitDržetProdat
Dop. celkem:22,22%44,44%0,00%
Dop. smlouva s emitentem:0,00%100,00%0,00%
Detaily doporučení
select
KBC - Investiční doporučení - CEE 
select
Poslední aktualizace: 09.04.2013
Název CPNové doporučeníPředchozí doporučeníCena (lokální)Cena (férová)Potenciál (%)
DržetProdat12,558,67-30,92
DržetKoupit6 020,00490,00-91,86
DržetProdat244,4041,50-83,02
ProdatDržet121,0082,80-31,57
DržetProdat23,024,60-80,02
DržetDržet262,70168,10-36,01
KoupitKoupit5 895,00325,00-94,49
ProdatProdat3,410,08-97,65
Prodat 24,60104,36324,23
KoupitDržet706,0053,67-92,40
Koupit 100,4097,00-3,39
KoupitKoupit12,9418,9046,12
DržetKoupit1 366,001 030,00-24,60
ProdatProdat241,5026,80-88,90
KoupitKoupit5,326,6424,81
KoupitDržet2 625,001 010,00-61,52
ProdatProdat4,1838,00809,09
Koupit 0,284,161369,96
KoupitDržet2,289,65323,25
DržetDržet101,6037,77-62,82
KoupitProdat451,80103,40-77,11
ProdatKoupit1 250,00121,70-90,26
DržetProdat282,65172,50-38,97
Koupit 993,504 019,00304,53
DržetDržet8,041,25-84,45
KoupitDržet26 540,005 500,00-79,28
DržetDržet2 780,00380,00-86,33
KoupitProdat1 629,50393,60-75,85
KoupitKoupit96,3080,00-16,93
KoupitKoupit75,4534,00-54,94
ProdatDržet16,466,30-61,73
KoupitKoupit41 650,004 626,00-88,89
KoupitDržet2 810,00445,00-84,16
KoupitKoupit0,370,5240,54
ProdatDržet147,6045,00-69,51
KoupitKoupit114,5041,40-63,84
ProdatProdat7,430,40-94,62
DržetProdat16,2418,4213,42
Koupit 72,20395,30447,51
Držet 56,2044,90-20,11
ProdatDržet86,5019,50-77,46
KoupitDržet5,401,50-72,22
select
KBC - Investiční doporučení - Svět 
Poslední aktualizace: 28.10.2026
Název CPNové doporučeníPředchozí doporučeníCena (lokální)Cena (férová)Potenciál (%)
AkumulovatAkumulovat41,2249,0018,87
KoupitKoupit263,20320,0021,58
AkumulovatAkumulovat75,4575,00-0,60
AkumulovatDržet0,410,8097,53
Držet 347,6520,00-94,25
DržetDržet45,3644,00-3,00
KoupitKoupit23,5513,50-42,68
Akumulovat 732,2023,00-96,86
DržetDržet12,301,75-85,77
DržetDržet40,2525,00-37,89
KoupitKoupit127,9558,00-54,67
KoupitKoupit16,4418,5012,53
Suspended coverageKoupit2,430,00-100,00
DržetKoupit172,5046,00-73,33
Akumulovat 128,7031,50-75,52
DržetDržet23,4418,00-23,21
Držet 34,4834,00-1,39
KoupitKoupit17,3641,00136,18
Suspended coverageSuspended coverage11,250,00-100,00
DržetDržet77,9560,00-23,03
Akumulovat 49,4040,00-19,03
AkumulovatAkumulovat85,459,50-88,88
KoupitKoupit75,8043,50-42,61
Koupit 79,6245,00-43,48
AkumulovatKoupit28,9837,0027,67
DržetDržet55,1575,0035,99
AkumulovatAkumulovat73,0053,50-26,71
DržetDržet22,2036,0062,16
DržetDržet65,5025,00-61,83
AkumulovatAkumulovat0,804,80499,25
KoupitAkumulovat6,348,5034,18
AkumulovatAkumulovat40,6940,50-0,47
AkumulovatAkumulovat12,0413,5012,13
Suspended coverageSuspended coverage15,11--
AkumulovatRedukovat-85,00-
KoupitKoupit34,8818,00-48,39
DržetKoupit110,00100,00-9,09
DržetDržet23,7823,00-3,28
AkumulovatAkumulovat17,1026,0052,05
KoupitKoupit229,8034,00-85,20
AkumulovatAkumulovat281,0037,00-86,83
Držet 29,3037,0026,28
AkumulovatAkumulovat62,3027,50-55,86
KoupitKoupit54,2564,0017,97
AkumulovatAkumulovat86,9216,00-81,59
Kalkulovaná doporučení - Svět
Poslední aktualizace: 30.10.2026
Název CPKalk.
dop.
Prům.
cílová
cena
417309,50
361206,44
353316,84
35079,92
346194,22
34331,88
3401 959,95
337612,97
333282,00
329472,47
Název CPKalk.
dop.
Prům.
cílová
cena
-51101,98
-25117,33
039,39
0553,58
15155,23
1795,79
41442,11
4180,32
4336,65
50293,65
Kalkulované doporučení je konstruováno z aktuálního doporučení globálních i lokálních investičních bank jako nevážený aritmetický průměr těchto konkrétních doporučení, přičemž doporučení "strong buy" nebo jiné škálově odpovídající má hodnotu 1000 a doporučení "strong sell" nebo jiné škálově odpovídající má hodnotu -1000. Cílová cena je kalkulována rovněž neváženým aritmetickým průměrem z aktuálních doporučení zmíněných investičních bank. Za aktuální doporučení považujeme takové, které stále platí (nebylo bankou aktualizováno) a není starší více než 3 měsíce. Sledujeme tituly z indexu DJIA, DJ Stoxx 50, Nasdaq, S&P500, DAX, CAC40 a FTSE. Aktualizace 1x denně.

Růstový potenciál ČR
Růstový potenciál