Online konzultace 
Klienti Patria Plus získávají nejširší spektrum možností konzultací ekonomických a finančních témat. Konzultace mají formu telefonických nebo e-mailových dotazů na sofistikovaná témata. V rámci „konzultací“ Patria rovněž zajišťuje dodávku nadstandardních informací, které klient na stránce Patria.cz nenalezne.

Garantovaná reakční doba na e-mailový dotaz – dle složitosti dotazu 30 minut až 8 hodin.
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ13691370-1,51
KB100810110,50
PKN147,3147,36-1,52
Msft522,48522,63-1,59
Nokia8,2788,2860,78
IBM253,23253,480,05
Mercedes-Benz Group AG40,71540,7252,25
PFE29,8129,821,24
29.10.2026 15:53:57
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Akcie online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
COLTCZ850,00851,001,19sentiment_arrow
CSG361,20361,305,37sentiment_arrow
ČEZ1 369,001 370,00-1,51sentiment_arrow
Doosan391,00392,00-3,80sentiment_arrow
E4U154,00154,00-11,29sentiment_arrow
ERSTE2 620,002 624,001,47sentiment_arrow
Gevorkyan176,00178,000,56sentiment_arrow
KARO137,00138,00-1,44sentiment_arrow
KB1 008,001 011,000,50sentiment_arrow
Kofola504,00505,000,20sentiment_arrow
MONETA195,90196,001,08sentiment_arrow
Photon5,966,00-1,64sentiment_arrow
Pilulka89,0091,000,00sentiment_arrow
PM17 160,0017 200,00-0,23sentiment_arrow
Primoco638,00644,000,63sentiment_arrow
TMR352,00372,000,00sentiment_arrow
VIG1 719,001 730,000,81sentiment_arrow
29.10.2026 15:54:00
Indexy online
 

Doporučení - Akcie
Patria Finance je největší obchodníkem s akciemi na pražské burze a poskytuje svým klientům spolu s mateřskou KBC Securities kvalitní analytický servis, jehož součástí  jsou investiční doporučení na konkrétní akciové tituly. Aktuální doporučení obou společností naleznete na této stránce, růstový potenciál je rozdíl mezi stanovenou férovou cenou a aktuální tržní cenou akcie.

Prosíme uživatele stránek www.patria.cz, aby si pečlivě pročetli Investiční disclaimer obsahující důležitá upozornění pro investory.
Monitoring investičních doporučení
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Odeslat
Název CPSpolečnostNové doporučeníPředchozí doporučeníCílová cena 
AckermansOddo BHFNeutralNeutral292,00 EURsentiment_arrow
ArcadisUBSNeutralNeutral41,50 EURsentiment_arrow
ArcadisBernsteinOutperformOutperform53,00 EURsentiment_arrow
ArcadisOddo BHFOutperformOutperform53,00 EURsentiment_arrow
Arch Capital GpCitigroupKoupitKoupit125,00 USDsentiment_arrow
Arch Capital GpEvercore ISIIn-LineIn-Line105,00 USDsentiment_arrow
Bank Pekao SAOddo BHFNeutralNeutral271,00 PLNsentiment_arrow
BASFBernsteinOutperformOutperform59,00 EURsentiment_arrow
BASFParmantier & Cie. (Sponsored)KoupitKoupit61,00 EURsentiment_arrow
Cohu IncStifelKoupitKoupit75,00 USDsentiment_arrow
eBay IncMorgan StanleyOverwt/Attra...Overwt/Attra...140,00 USDsentiment_arrow
eBay IncUBSNeutralNeutral137,00 USDsentiment_arrow
eBay IncJP MorganNeutralNeutral125,00 USDsentiment_arrow
eBay IncNeedhamKoupitKoupit140,00 USDsentiment_arrow
eBay IncBernsteinMarket PerformMarket Perform125,00 USDsentiment_arrow
eBay IncWedbushOutperformOutperform153,00 USDsentiment_arrow
eBay IncCantor FitzgeraldNeutralNeutral110,00 USDsentiment_arrow
eBay IncMizuhoNeutralNeutral120,00 USDsentiment_arrow
eBay IncEvercore ISIIn-LineIn-Line120,00 USDsentiment_arrow
eBay IncWells FargoEqual-weightUnderweight 106,00 USDsentiment_arrow
eBay IncStoneXKoupitKoupit140,00 USDsentiment_arrow
eBay IncBarclaysOverweightOverweight136,00 USDsentiment_arrow
FormFactor IncEvercore ISIOutperformOutperform140,00 USDsentiment_arrow
FormFactor IncTD CowenDržetDržet110,00 USDsentiment_arrow
CH Robinson WWCitigroupKoupitKoupit183,00 USDsentiment_arrow
CH Robinson WWRaymond JamesOutperformOutperform163,00 USDsentiment_arrow
KLA TencorMorgan StanleyOverwt/In-LineOverwt/In-Line220,00 USDsentiment_arrow
KLA TencorUBSNeutralNeutral180,00 USDsentiment_arrow
KLA TencorJP MorganOverweightOverweight240,00 USDsentiment_arrow
KLA TencorNeedhamKoupitKoupit200,00 USDsentiment_arrow
KLA TencorBernsteinOutperformOutperform225,00 USDsentiment_arrow
KLA TencorCitigroupKoupitKoupit275,00 USDsentiment_arrow
KLA TencorStifelKoupitKoupit230,00 USDsentiment_arrow
KLA TencorEvercore ISIOutperformOutperform185,00 USDsentiment_arrow
KLA TencorMorningstarKoupitDržet190,00 USDsentiment_arrow
KLA TencorCTBC Securities Investment Service CoKoupitAdd 226,00 USDsentiment_arrow
Logitech IntlResearch Partners AGDržetDržet111,08 USDsentiment_arrow
MelexisJefferiesKoupitKoupit78,00 EURsentiment_arrow
MelexisING BankDržetDržet60,00 EURsentiment_arrow
MGPI ProcessingWells FargoOverweightOverweight20,00 USDsentiment_arrow
MicrosoftFubon SecuritiesKoupitKoupit620,00 USDsentiment_arrow
MicrosoftMizuhoOutperformOutperform625,00 USDsentiment_arrow
MicrosoftStifelKoupitKoupit650,00 USDsentiment_arrow
MicrosoftScotiabankSector Outpe...Sector Outpe...650,00 USDsentiment_arrow
MicrosoftWells FargoOverweightOverweight750,00 USDsentiment_arrow
MicrosoftGuggenheimKoupitKoupit595,00 USDsentiment_arrow
MicrosoftCitizensMarket Outpe...Market Outpe...625,00 USDsentiment_arrow
MicrosoftStoneXKoupitKoupit630,00 USDsentiment_arrow
MicrosoftRothschild & Co RedburnNeutralNeutral440,00 USDsentiment_arrow
MicrosoftBNP ParibasOutperformOutperform632,00 USDsentiment_arrow
MicrosoftHuatai ResearchKoupitKoupit653,40 USDsentiment_arrow
MicrosoftBarclaysOverweightOverweight610,00 USDsentiment_arrow
MicrosoftMelius Research LLCKoupitKoupit705,00 USDsentiment_arrow
MicrosoftD.A. DavidsonKoupitKoupit650,00 USDsentiment_arrow
MicrosoftUBSKoupitKoupit700,00 USDsentiment_arrow
MicrosoftBernsteinOutperformOutperform722,00 USDsentiment_arrow
MicrosoftCitigroupKoupitKoupit680,00 USDsentiment_arrow
ThyssenKruppKepler CheuvreuxKoupitKoupit17,00 EURsentiment_arrow
Total SAPiper Sandler & CoNeutralNeutral83,44 EURsentiment_arrow
UMB FinancialBrean CapitalKoupitKoupit157,00 USDsentiment_arrow
UMB FinancialCitigroupNeutralNeutral145,00 USDsentiment_arrow
UMB FinancialTD CowenKoupitKoupit154,00 USDsentiment_arrow
Patria - Investiční doporučení - ČR
Poslední aktualizace: 23.09.2026
Název CPAktuální dop.Předchozí dop.AnalýzaCena (lokální)Cena (12M cíl)Potenciál (%)
KoupitKoupit850,001 129,0032,82
KoupitDržetAno361,60644,0078,10
DržetDržetAno1 369,001 146,00-16,29
DržetDržetAno2 618,003 019,0015,32
DržetDržetAno1 007,001 111,0010,33
RedukovatDržetAno195,90175,00-10,67
DržetAkumulovatAno17 240,0018 200,005,57
RedukovatV reviziAno91,00362,00297,80
V reviziNepokrývánoAno1 734,00--
KoupitDržetProdat
Dop. celkem:22,22%44,44%0,00%
Dop. smlouva s emitentem:0,00%100,00%0,00%
Detaily doporučení
select
KBC - Investiční doporučení - CEE 
select
Poslední aktualizace: 09.04.2013
Název CPNové doporučeníPředchozí doporučeníCena (lokální)Cena (férová)Potenciál (%)
DržetProdat12,658,67-31,46
DržetKoupit6 080,00490,00-91,94
DržetProdat245,9041,50-83,12
ProdatDržet123,8082,80-33,12
DržetProdat23,634,60-80,53
DržetDržet270,20168,10-37,79
KoupitKoupit5 820,00325,00-94,42
ProdatProdat3,500,08-97,71
Prodat 25,15104,36314,95
KoupitDržet700,6053,67-92,34
Koupit 104,8097,00-7,44
KoupitKoupit14,6318,9029,19
DržetKoupit1 365,001 030,00-24,54
ProdatProdat244,0026,80-89,02
KoupitKoupit5,346,6424,34
KoupitDržet2 616,001 010,00-61,39
ProdatProdat4,4138,00761,68
Koupit 0,284,161385,71
KoupitDržet2,289,65323,25
DržetDržet104,8037,77-63,96
KoupitProdat468,40103,40-77,92
ProdatKoupit1 274,00121,70-90,45
DržetProdat300,65172,50-42,62
Koupit 1 008,004 019,00298,71
DržetDržet8,291,25-84,92
KoupitDržet26 860,005 500,00-79,52
DržetDržet2 764,00380,00-86,25
KoupitProdat1 691,50393,60-76,73
KoupitKoupit100,8080,00-20,63
KoupitKoupit73,9034,00-53,99
ProdatDržet16,656,30-62,15
KoupitKoupit42 670,004 626,00-89,16
KoupitDržet2 820,00445,00-84,22
KoupitKoupit0,370,5240,54
ProdatDržet147,3045,00-69,45
KoupitKoupit117,9241,40-64,89
ProdatProdat7,710,40-94,81
DržetProdat16,4118,4212,25
Koupit 73,22395,30439,88
Držet 57,2544,90-21,57
ProdatDržet90,4019,50-78,43
KoupitDržet5,401,50-72,22
select
KBC - Investiční doporučení - Svět 
Poslední aktualizace: 28.10.2026
Název CPNové doporučeníPředchozí doporučeníCena (lokální)Cena (férová)Potenciál (%)
AkumulovatAkumulovat42,3649,0015,68
KoupitKoupit265,00320,0020,75
AkumulovatAkumulovat76,0075,00-1,32
AkumulovatDržet0,410,8096,08
Držet 349,1020,00-94,27
DržetDržet45,3844,00-3,04
KoupitKoupit23,6013,50-42,80
Akumulovat 795,2023,00-97,11
DržetDržet12,291,75-85,76
DržetDržet40,4025,00-38,12
KoupitKoupit127,9558,00-54,67
KoupitKoupit16,6218,5011,31
Suspended coverageKoupit2,420,00-100,00
DržetKoupit171,4046,00-73,16
Akumulovat 129,9031,50-75,75
DržetDržet23,6118,00-23,76
Držet 34,8434,00-2,41
KoupitKoupit17,8441,00129,82
Suspended coverageSuspended coverage11,400,00-100,00
DržetDržet77,7060,00-22,78
Akumulovat 49,4540,00-19,11
AkumulovatAkumulovat82,859,50-88,53
KoupitKoupit74,0543,50-41,26
Koupit 77,9245,00-42,25
AkumulovatKoupit29,1837,0026,80
DržetDržet57,8575,0029,65
AkumulovatAkumulovat73,0053,50-26,71
DržetDržet22,3036,0061,43
DržetDržet64,9025,00-61,48
AkumulovatAkumulovat0,804,80498,13
KoupitAkumulovat5,598,5052,19
AkumulovatAkumulovat39,8840,501,55
AkumulovatAkumulovat12,1813,5010,84
Suspended coverageSuspended coverage15,11--
AkumulovatRedukovat-85,00-
KoupitKoupit35,3018,00-49,01
DržetKoupit110,00100,00-9,09
DržetDržet23,8823,00-3,69
AkumulovatAkumulovat17,1026,0052,05
KoupitKoupit228,0034,00-85,09
AkumulovatAkumulovat278,9037,00-86,73
Držet 29,4037,0025,85
AkumulovatAkumulovat63,9027,50-56,96
KoupitKoupit54,2564,0017,97
AkumulovatAkumulovat84,8216,00-81,14
Kalkulovaná doporučení - Svět
Poslední aktualizace: 29.10.2026
Název CPKalk.
dop.
Prům.
cílová
cena
417309,50
360214,55
358318,64
35079,92
343191,94
34331,88
3401 959,95
335610,26
333282,00
329472,47
Název CPKalk.
dop.
Prům.
cílová
cena
-51101,98
-25117,33
039,39
0553,58
19157,51
41442,11
41294,41
4336,65
4480,37
46100,16
Kalkulované doporučení je konstruováno z aktuálního doporučení globálních i lokálních investičních bank jako nevážený aritmetický průměr těchto konkrétních doporučení, přičemž doporučení "strong buy" nebo jiné škálově odpovídající má hodnotu 1000 a doporučení "strong sell" nebo jiné škálově odpovídající má hodnotu -1000. Cílová cena je kalkulována rovněž neváženým aritmetickým průměrem z aktuálních doporučení zmíněných investičních bank. Za aktuální doporučení považujeme takové, které stále platí (nebylo bankou aktualizováno) a není starší více než 3 měsíce. Sledujeme tituly z indexu DJIA, DJ Stoxx 50, Nasdaq, S&P500, DAX, CAC40 a FTSE. Aktualizace 1x denně.

Růstový potenciál ČR
Růstový potenciál