Online konzultace 
Klienti Patria Plus získávají nejširší spektrum možností konzultací ekonomických a finančních témat. Konzultace mají formu telefonických nebo e-mailových dotazů na sofistikovaná témata. V rámci „konzultací“ Patria rovněž zajišťuje dodávku nadstandardních informací, které klient na stránce Patria.cz nenalezne.

Garantovaná reakční doba na e-mailový dotaz – dle složitosti dotazu 30 minut až 8 hodin.
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ9109110,77
KB803,5804,50,12
PKN65,0465,070,67
Msft446,64470,75
Nokia3,41753,4215-4,65
IBM186,42186,94-0,41
Mercedes-Benz Group AG64,7164,732,16
PFE29,8829,9-0,43
18.07.2024 15:27:58
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Akcie online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
COLTCZ675,00677,00-0,15sentiment_arrow
ČEZ910,00911,000,77sentiment_arrow
E4U214,00216,001,89sentiment_arrow
ERSTE1 176,001 177,00-0,97sentiment_arrow
GEN DIGI585,00586,000,17sentiment_arrow
Gevorkyan256,00258,000,78sentiment_arrow
KB803,50804,500,12sentiment_arrow
Kofola300,00302,000,67sentiment_arrow
MONETA107,60108,002,66sentiment_arrow
Photon43,5044,000,00sentiment_arrow
Pilulka200,00201,00-1,95sentiment_arrow
PM15 360,0015 400,00-0,13sentiment_arrow
Primoco990,00995,00-0,50sentiment_arrow
TMR490,00498,000,00sentiment_arrow
VIG775,00776,00-0,26sentiment_arrow
WAG20,0020,600,00sentiment_arrow
18.07.2024 15:27:58
Indexy online
 

Doporučení - Akcie
Patria Finance je největší obchodníkem s akciemi na pražské burze a poskytuje svým klientům spolu s mateřskou KBC Securities kvalitní analytický servis, jehož součástí  jsou investiční doporučení na konkrétní akciové tituly. Aktuální doporučení obou společností naleznete na této stránce, růstový potenciál je rozdíl mezi stanovenou férovou cenou a aktuální tržní cenou akcie.

Prosíme uživatele stránek www.patria.cz, aby si pečlivě pročetli Investiční disclaimer obsahující důležitá upozornění pro investory.
Monitoring investičních doporučení
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Odeslat
Název CPSpolečnostNové doporučeníPředchozí doporučeníCílová cena 
AdidasHauck Aufhaeuser Investment BankingProdatProdat160,00 EURsentiment_arrow
AdidasOddo BHFOutperformOutperform262,00 EURsentiment_arrow
AdidasBryan Garnier & Co.KoupitNeutral255,00 EURsentiment_arrow
AdidasBarclaysOverweightOverweight254,00 EURsentiment_arrow
AdidasTelsey Advisory GroupOutperformMarket Perform285,00 EURsentiment_arrow
AllianzJP MorganRating Suspe...Overweight-EUR
BMWOddo BHFNeutralNeutral95,00 EURsentiment_arrow
Hancock HoldingCitigroupKoupitKoupit61,00 USDsentiment_arrow
Interact BroRedburn AtlanticKoupitKoupit144,00 USDsentiment_arrow
JB Hunt TransEvercore ISIOutperformOutperform185,00 USDsentiment_arrow
JB Hunt TransTD CowenDržetDržet161,00 USDsentiment_arrow
JB Hunt TransBenchmark Co., LLCKoupitKoupit185,00 USDsentiment_arrow
JB Hunt TransBarclaysEqual-weightEqual-weight160,00 USDsentiment_arrow
JB Hunt TransJP MorganOverweightOverweight201,00 USDsentiment_arrow
LufthansaAlphaValue/Baader EuropeRedukovatKoupit6,29 EURsentiment_arrow
Netflix IncGuggenheimKoupitKoupit735,00 USDsentiment_arrow
Netflix IncWolfe Researchpeerperformpeerperform-USD
Pernod-Ricard SABernsteinOutperformOutperform195,00 EURsentiment_arrow
Pernod-Ricard SAOddo BHFNeutralNeutral145,00 EURsentiment_arrow
Pernod-Ricard SABarclaysUnderweight Underweight 132,00 EURsentiment_arrow
Qualcomm IncHSBC SecuritiesDržetKoupit200,00 USDsentiment_arrow
Tesla IncBarclaysEqual-weightEqual-weight225,00 USDsentiment_arrow
Total SAHSBC SecuritiesKoupitKoupit70,10 EURsentiment_arrow
Total SARedburn AtlanticNeutralNeutral69,00 EURsentiment_arrow
Patria - Investiční doporučení - ČR
Poslední aktualizace: 20.02.2024
Název CPAktuální dop.Předchozí dop.AnalýzaCena (lokální)Cena (12M cíl)Potenciál (%)
AkumulovatKoupitAno912,00931,002,08
KoupitKoupitAno1 177,501 140,00-3,18
KoupitKoupitAno804,50879,009,26
DržetAkumulovatAno108,00100,00-7,41
V reviziAkumulovatAno15 400,00--
RedukovatV reviziAno201,00362,0080,10
V reviziNepokrývánoAno776,00--
KoupitDržetProdat
Dop. celkem:28,57%14,29%0,00%
Dop. smlouva s emitentem:0,00%0,00%0,00%
Detaily doporučení
select
KBC - Investiční doporučení - CEE 
select
Poslední aktualizace: 09.04.2013
Název CPNové doporučeníPředchozí doporučeníCena (lokální)Cena (férová)Potenciál (%)
DržetProdat10,608,67-18,21
DržetKoupit4 250,00490,00-88,47
DržetProdat84,0041,50-50,60
ProdatDržet96,5082,80-14,20
DržetProdat9,504,60-51,55
DržetDržet162,80168,103,26
KoupitKoupit2 420,00325,00-86,57
ProdatProdat3,470,08-97,69
Prodat 27,26104,36282,83
KoupitDržet655,0053,67-91,81
KoupitKoupit122,7080,00-34,80
DržetKoupit323,0050,00-84,52
Koupit 114,0097,00-14,91
KoupitKoupit11,7118,9061,47
DržetKoupit910,001 030,0013,19
ProdatProdat172,4026,80-84,45
KoupitKoupit4,406,6450,91
KoupitDržet1 177,501 010,00-14,23
ProdatProdat13,0638,00190,96
Koupit 0,524,16701,54
KoupitDržet4,949,6595,34
DržetDržet46,2537,77-18,34
KoupitProdat293,50103,40-64,77
ProdatKoupit831,00121,70-85,35
DržetProdat145,35172,5018,68
Koupit 803,504 019,00400,19
DržetDržet5,981,25-79,10
KoupitDržet16 430,005 500,00-66,52
DržetDržet1 088,00380,00-65,07
KoupitProdat626,80393,60-37,20
KoupitKoupit39,4834,00-13,88
ProdatDržet7,786,30-18,98
KoupitKoupit18 470,004 626,00-74,95
Koupit 70,00113,2061,71
KoupitDržet1 410,00445,00-68,44
KoupitKoupit0,370,5240,54
ProdatDržet65,0345,00-30,80
KoupitKoupit60,4641,40-31,52
ProdatProdat3,370,40-88,13
DržetProdat7,0818,42160,24
Koupit 49,10395,30705,09
Držet 17,7044,90153,67
DržetDržet22,104,69-78,78
ProdatDržet62,0019,50-68,55
KoupitDržet3,731,50-59,79
select
KBC - Investiční doporučení - Svět 
Poslední aktualizace: 09.07.2024
Název CPNové doporučeníPředchozí doporučeníCena (lokální)Cena (férová)Potenciál (%)
AkumulovatDržet41,1845,009,28
KoupitKoupit170,50200,0017,30
KoupitKoupit43,4850,0015,00
AkumulovatKoupit1,212,0065,84
Držet 229,6320,00-91,29
AkumulovatKoupit62,9566,004,85
KoupitKoupit18,8213,50-28,27
Akumulovat 674,6023,00-96,59
DržetDržet4,261,75-58,96
DržetDržet39,4225,00-36,58
KoupitKoupit127,9558,00-54,67
AkumulovatAkumulovat2,554,2064,71
DržetKoupit211,0046,00-78,20
Akumulovat 92,8031,50-66,06
DržetDržet14,1818,0026,98
Držet 45,8034,00-25,76
DržetKoupit15,0015,000,00
KoupitKoupit29,7039,0031,31
RedukovatSuspended coverage7,747,40-4,39
KoupitAkumulovat24,8450,00101,29
DržetDržet69,0060,00-13,04
Akumulovat 40,7540,00-1,84
AkumulovatAkumulovat24,009,50-60,42
KoupitKoupit74,1043,50-41,30
Koupit 90,4645,00-50,25
AkumulovatAkumulovat84,65110,0029,95
AkumulovatAkumulovat52,2053,502,49
DržetDržet14,7436,00144,23
DržetDržet46,4025,00-46,12
V reviziDržet0,01--
AkumulovatAkumulovat1,364,80252,42
AkumulovatDržet7,828,7011,25
DržetDržet45,8352,0013,46
DržetAkumulovat13,0411,00-15,64
AkumulovatAkumulovat15,1117,5015,86
AkumulovatRedukovat-85,00-
KoupitKoupit14,8318,0021,38
KoupitKoupit54,0064,0018,52
KoupitKoupit34,8140,0014,91
AkumulovatAkumulovat180,5060,00-66,76
AkumulovatAkumulovat24,8034,0037,10
RedukovatAkumulovat0,001,00499900,00
KoupitKoupit59,7534,00-43,10
AkumulovatAkumulovat140,6537,00-73,69
Držet 29,9537,0023,54
AkumulovatAkumulovat40,3027,50-31,76
DržetDržet40,7233,00-18,96
AkumulovatAkumulovat152,2516,00-89,49
Kalkulovaná doporučení - Svět
Poslední aktualizace: 17.07.2024
Název CPKalk.
dop.
Prům.
cílová
cena
42338,49
368125,89
35783,85
356221,26
350185,14
350196,93
350487,29
347143,61
339202,77
333533,70
Název CPKalk.
dop.
Prům.
cílová
cena
-30519,90
-15923,50
-1256,54
-10990,69
-9055,37
-87115,60
-7588,19
-5326,06
-502,88
-47106,93
Kalkulované doporučení je konstruováno z aktuálního doporučení globálních i lokálních investičních bank jako nevážený aritmetický průměr těchto konkrétních doporučení, přičemž doporučení "strong buy" nebo jiné škálově odpovídající má hodnotu 1000 a doporučení "strong sell" nebo jiné škálově odpovídající má hodnotu -1000. Cílová cena je kalkulována rovněž neváženým aritmetickým průměrem z aktuálních doporučení zmíněných investičních bank. Za aktuální doporučení považujeme takové, které stále platí (nebylo bankou aktualizováno) a není starší více než 3 měsíce. Sledujeme tituly z indexu DJIA, DJ Stoxx 50, Nasdaq, S&P500, DAX, CAC40 a FTSE. Aktualizace 1x denně.

Růstový potenciál ČR
Růstový potenciál