Online konzultace 
Klienti Patria Plus získávají nejširší spektrum možností konzultací ekonomických a finančních témat. Konzultace mají formu telefonických nebo e-mailových dotazů na sofistikovaná témata. V rámci „konzultací“ Patria rovněž zajišťuje dodávku nadstandardních informací, které klient na stránce Patria.cz nenalezne.

Garantovaná reakční doba na e-mailový dotaz – dle složitosti dotazu 30 minut až 8 hodin.
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ608,5609-0,16
KB0,00
PKN73,873,981,09
Msft243,32243,341,81
Nokia3,93753,9395-2,19
IBM144,5144,532,26
Daimler AG72,2672,28-0,95
PFE40,0840,090,98
13.05.2021 20:08:37
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Akcie online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Altria50,0750,081,46sentiment_arrow
Apple125,30125,312,03sentiment_arrow
BoA41,7941,801,46sentiment_arrow
Boeing221,83221,900,51sentiment_arrow
Citigroup75,0975,101,16sentiment_arrow
Coca Cola54,6054,611,05sentiment_arrow
Exxon59,2759,28-1,27sentiment_arrow
Facebook305,10305,180,79sentiment_arrow
Ford11,4911,501,46sentiment_arrow
GE12,9012,910,62sentiment_arrow
GM54,6654,671,66sentiment_arrow
IBM144,50144,532,26sentiment_arrow
Microsoft243,32243,341,81sentiment_arrow
13.05.2021 20:08:42
Indexy online
 

Doporučení - Akcie
Patria Finance je největší obchodníkem s akciemi na pražské burze a poskytuje svým klientům spolu s mateřskou KBC Securities kvalitní analytický servis, jehož součástí  jsou investiční doporučení na konkrétní akciové tituly. Aktuální doporučení obou společností naleznete na této stránce, růstový potenciál je rozdíl mezi stanovenou férovou cenou a aktuální tržní cenou akcie.

Prosíme uživatele stránek www.patria.cz, aby si pečlivě pročetli Investiční disclaimer obsahující důležitá upozornění pro investory.
Monitoring investičních doporučení
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Odeslat
Název CPSpolečnostNové doporučeníPředchozí doporučeníCílová cena 
Ceconomy AGM.M. Warburg Investment ResearchDržetDržet5,00 EURsentiment_arrow
Ceconomy AGBarclaysUnderweight Underweight 4,20 EURsentiment_arrow
CommerzbankAlphaValue/Baader EuropeAdd Add 6,63 EURsentiment_arrow
E.ONOddo BHFOutperformOutperform12,50 EURsentiment_arrow
E.ONAlphaValue/Baader EuropeAdd Add 12,00 EURsentiment_arrow
EDFMorgan StanleyOverwt/Attra...Overwt/In-Line16,00 EURsentiment_arrow
Electronic ArtsKeyBanc Capital MktsOverweightOverweight180,00 USDsentiment_arrow
Electronic ArtsThe Benchmark CompanyKoupitKoupit181,00 USDsentiment_arrow
Electronic ArtsBarclaysEqual-weightEqual-weight142,00 USDsentiment_arrow
Electronic ArtsGoldman SachsKoupitKoupit182,00 USDsentiment_arrow
Electronic ArtsCredit SuisseOutperformOutperform165,00 USDsentiment_arrow
j2 GlobalWedbushOutperformOutperform150,00 USDsentiment_arrow
j2 GlobalWilliam BlairOutperformOutperform-USD
j2 GlobalBarclaysEqual-weightEqual-weight156,00 USDsentiment_arrow
Merck KGaAM.M. Warburg Investment ResearchDržetDržet123,00 EURsentiment_arrow
Patria - Investiční doporučení - ČR
Poslední aktualizace: 30.09.2020
Název CPAktuální dop.Předchozí dop.AnalýzaCena (lokální)Cena (12M cíl)Potenciál (%)
AkumulovatKoupitAno132,30143,708,62
Koupit Ano132,3095,00-28,19
KoupitV reviziAno607,00545,00-10,21
KoupitV reviziAno818,60683,00-16,56
V revizi Ano283,00--
KoupitV reviziAno682,00715,004,84
KoupitV reviziAno75,5072,00-4,64
KoupitAkumulovat267,00259,00-3,00
V reviziAkumulovatAno14 540,00--
V revizi 81,00--
V reviziNepokrývánoAno590,00--
KoupitDržetProdat
Dop. celkem:54,55%0,00%0,00%
Dop. smlouva s emitentem:100,00%0,00%0,00%
Detaily doporučení
select
KBC - Investiční doporučení - CEE 
select
Poslední aktualizace: 09.04.2013
Název CPNové doporučeníPředchozí doporučeníCena (lokální)Cena (férová)Potenciál (%)
DržetProdat8,308,674,46
DržetKoupit1 330,00490,00-63,16
DržetProdat69,5541,50-40,33
ProdatDržet41,2082,80100,97
DržetProdat4,464,603,14
DržetDržet84,62168,1098,65
KoupitKoupit893,00325,00-63,61
ProdatProdat5,330,08-98,50
Prodat 23,50104,36344,09
KoupitDržet295,0053,67-81,81
KoupitKoupit122,5080,00-34,69
DržetKoupit222,0050,00-77,48
Koupit 54,4097,0078,31
KoupitKoupit28,5618,90-33,82
DržetKoupit607,001 030,0069,69
ProdatProdat145,2026,80-81,54
KoupitKoupit4,386,6451,77
KoupitDržet818,601 010,0023,38
ProdatProdat14,3738,00164,44
Koupit 0,814,16413,58
KoupitDržet6,759,6542,96
DržetDržet47,7037,77-20,82
ProdatProdat50,1031,50-37,13
KoupitProdat173,00103,40-40,23
ProdatKoupit3,843,901,56
ProdatKoupit644,00121,70-81,10
DržetProdat223,80172,50-22,92
Koupit 682,004 019,00489,30
DržetDržet2,811,25-55,44
KoupitDržet10 900,005 500,00-49,54
DržetDržet414,50380,00-8,32
KoupitProdat273,00393,6044,18
KoupitKoupit5,845,35-8,39
DržetProdat267,00398,0049,06
KoupitKoupit44,9334,00-24,33
ProdatDržet6,606,30-4,55
KoupitKoupit14 400,004 626,00-67,88
Koupit 81,00113,2039,75
KoupitDržet814,00445,00-45,33
NepokrývánoProdat0,05--
KoupitKoupit0,370,5240,54
ProdatDržet6,354,80-24,46
ProdatDržet74,0045,00-39,19
KoupitKoupit34,1141,4021,37
ProdatProdat5,340,40-92,51
DržetProdat9,6418,4291,00
Koupit 34,25395,301054,16
Držet 19,3844,90131,68
DržetKoupit1,801,05-41,67
DržetDržet21,554,69-78,24
ProdatDržet9,7219,50100,62
KoupitDržet3,611,50-58,45
select
KBC - Investiční doporučení - Svět 
Poslední aktualizace: 05.05.2021
Název CPNové doporučeníPředchozí doporučeníCena (lokální)Cena (férová)Potenciál (%)
DržetDržet45,4535,00-22,99
AkumulovatDržet135,00145,007,41
KoupitKoupit4,034,409,26
KoupitKoupit51,8451,00-1,62
KoupitAkumulovat3,674,7529,60
KoupitKoupit35,6440,0012,23
KoupitKoupit18,9813,50-28,87
Akumulovat 227,8023,00-89,90
DržetDržet2,551,75-31,26
DržetDržet38,2025,00-34,55
KoupitKoupit127,9558,00-54,67
AkumulovatAkumulovat2,803,2014,29
DržetKoupit86,5546,00-46,85
Akumulovat 88,6031,50-64,45
DržetDržet12,4118,0045,09
Držet 50,1234,00-32,16
KoupitKoupit7,709,2520,13
KoupitAkumulovat17,3823,0032,34
DržetDržet3,723,30-11,29
DržetKoupit62,9285,0035,09
DržetDržet89,8460,00-33,21
Akumulovat 52,2040,00-23,37
AkumulovatAkumulovat14,269,50-33,38
KoupitKoupit84,6043,50-48,58
Koupit 98,5045,00-54,31
KoupitKoupit28,4828,00-1,69
DržetDržet147,40150,001,76
KoupitDržet81,65105,0028,60
AkumulovatAkumulovat113,0053,50-52,65
DržetDržet19,9036,0080,90
DržetDržet46,4025,00-46,12
DržetDržet0,030,0434,68
AkumulovatAkumulovat4,304,8011,60
DržetRedukovat16,9020,0018,34
AkumulovatAkumulovat60,9664,004,99
AkumulovatAkumulovat15,1214,00-7,41
KoupitAkumulovat165,00175,006,06
DržetDržet15,1116,005,93
AkumulovatRedukovat-85,00-
KoupitKoupit14,4918,0024,27
KoupitKoupit63,0255,00-12,73
AkumulovatAkumulovat113,70115,001,14
KoupitDržet33,4440,0019,62
AkumulovatAkumulovat180,5060,00-66,76
AkumulovatAkumulovat35,2543,0021,99
DržetKoupit2,493,0020,72
KoupitKoupit59,7534,00-43,10
AkumulovatAkumulovat77,3837,00-52,18
Držet 24,2037,0052,89
AkumulovatAkumulovat23,2027,5018,53
DržetDržet38,0148,0026,28
AkumulovatAkumulovat77,6416,00-79,39
Kalkulovaná doporučení - Svět
Poslední aktualizace: 12.05.2021
Název CPKalk.
dop.
Prům.
cílová
cena
40051,84
38820,56
33878,16
32556,01
32311,47
31065,16
30827,39
307129,96
3064 219,58
305346,86
Název CPKalk.
dop.
Prům.
cílová
cena
-3218,74
-21478,17
-19470,38
-15070,81
-12543,13
-125202,00
-12210,30
-10573,67
-10021,06
-9429,70
Kalkulované doporučení je konstruováno z aktuálního doporučení globálních i lokálních investičních bank jako nevážený aritmetický průměr těchto konkrétních doporučení, přičemž doporučení "strong buy" nebo jiné škálově odpovídající má hodnotu 1000 a doporučení "strong sell" nebo jiné škálově odpovídající má hodnotu -1000. Cílová cena je kalkulována rovněž neváženým aritmetickým průměrem z aktuálních doporučení zmíněných investičních bank. Za aktuální doporučení považujeme takové, které stále platí (nebylo bankou aktualizováno) a není starší více než 3 měsíce. Sledujeme tituly z indexu DJIA, DJ Stoxx 50, Nasdaq, S&P500, DAX, CAC40 a FTSE. Aktualizace 1x denně.

Růstový potenciál ČR
Růstový potenciál