Online konzultace 
Klienti Patria Plus získávají nejširší spektrum možností konzultací ekonomických a finančních témat. Konzultace mají formu telefonických nebo e-mailových dotazů na sofistikovaná témata. V rámci „konzultací“ Patria rovněž zajišťuje dodávku nadstandardních informací, které klient na stránce Patria Online nenalezne.

Garantovaná reakční doba na e-mailový dotaz – dle složitosti dotazu 30 minut až 8 hodin.
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ403,7404,30,47
KB917,1917,90,22
PKN113,2113,251,30
Msft69,6669,980,07
IBM0,37
DCX64,4964,51-0,62
PFE-0,06
29.6.2017 12:20:50
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Akcie online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CETV94,4094,50-0,05sentiment_arrow
ČEZ403,70404,300,47sentiment_arrow
E4U106,20110,000,00sentiment_arrow
ERSTE AT 33,5933,602,58sentiment_arrow
ERSTE879,00882,402,57sentiment_arrow
Fortuna136,05136,500,00sentiment_arrow
KB917,10917,900,22sentiment_arrow
Kofola427,00428,50-0,05sentiment_arrow
MONETA75,6075,650,20sentiment_arrow
O2 C.R.277,10277,50-1,70sentiment_arrow
Pegas916,00920,00-0,76sentiment_arrow
Photon5,316,100,00sentiment_arrow
PLG---sentiment_arrow
PM14 610,0014 785,00-0,10sentiment_arrow
STOCK50,8051,20-2,12sentiment_arrow
TMR660,00690,004,55sentiment_arrow
UNI281,20283,00-0,95sentiment_arrow
VIG644,60648,600,09sentiment_arrow
29.6.2017 12:20:50
Indexy online
 

Doporučení - Akcie
Patria Finance je největší obchodníkem s akciemi na pražské burze a poskytuje svým klientům spolu s mateřskou KBC Securities kvalitní analytický servis, jehož součástí  jsou investiční doporučení na konkrétní akciové tituly. Aktuální doporučení obou společností naleznete na této stránce, růstový potenciál je rozdíl mezi stanovenou férovou cenou a aktuální tržní cenou akcie.

Prosíme uživatele stránek www.patria.cz, aby si pečlivě pročetli Investiční disclaimer obsahující důležitá upozornění pro investory.
Monitoring investičních doporučení
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Odeslat
Název CPSpolečnostNové doporučeníPředchozí doporučeníCílová cena 
AllianzAlphaValueRedukovatRedukovat181,00 EURsentiment_arrow
BASFRaymond JamesMarket PerformMarket Perform-EUR
BASFAlphaValueAdd Add 97,90 EURsentiment_arrow
Bayer AGAlphaValueRedukovatRedukovat116,00 EURsentiment_arrow
Beiersdorf AGAlphaValueRedukovatRedukovat94,10 EURsentiment_arrow
BMWAlphaValueRedukovatRedukovat80,60 EURsentiment_arrow
CommerzbankAlphaValueAdd Add 11,10 EURsentiment_arrow
Deutsche BankAlphaValueProdatProdat13,20 EURsentiment_arrow
Deutsche BorseAlphaValueRedukovatRedukovat90,00 EURsentiment_arrow
Deutsche PostAlphaValueRedukovatRedukovat34,40 EURsentiment_arrow
Deutsche TelekomAlphaValueAdd Add 17,80 EURsentiment_arrow
ENIAlphaValueAdd Add 15,70 EURsentiment_arrow
Groupe DanoneAlphaValueAdd Add 72,60 EURsentiment_arrow
HeidelbgCementAlphaValueAdd Add 92,20 EURsentiment_arrow
Henkel KGaAJ.P. MorganNeutralNeutral124,00 EURsentiment_arrow
Infineon TechnolAlphaValueRedukovatRedukovat19,90 EURsentiment_arrow
L'OrealAlphaValueRedukovatRedukovat176,00 EURsentiment_arrow
Metro AGOddo & CieKoupitKoupit37,00 EURsentiment_arrow
Metro AGKepler CheuvreuxKoupitDržet33,60 EURsentiment_arrow
Metro AGAlphaValueAdd Add 30,70 EURsentiment_arrow
Pernod-Ricard SAAlphaValueRedukovatRedukovat125,00 EURsentiment_arrow
Patria - Investiční doporučení - ČR
Poslední aktualizace: 26.4.2017
Název CPAktuální dop.Předchozí dop.AnalýzaCena (lokální)Cena (12M cíl)Potenciál (%)
V reviziProdatAno94,50--
RedukovatV reviziAno404,30395,00-2,30
AkumulovatKoupitAno883,40697,61-21,03
V reviziProdatAno136,20--
ProdatDržet5,156,0016,50
RedukovatKoupitAno918,00820,00-10,68
Koupit Ano75,6583,009,72
KoupitKoupit277,00286,003,25
AkumulovatAkumulovatAno920,00800,00-13,04
DržetDržetAno14 785,0011 850,00-19,85
KoupitKoupitAno281,10304,008,15
DržetDržetAno645,00487,01-24,49
KoupitDržetProdat
Dop. celkem:25,00%16,67%8,33%
Dop. smlouva s emitentem:0,00%0,00%0,00%
Detaily doporučení
select
KBC - Investiční doporučení - CEE 
select
Poslední aktualizace: 21.8.2013
Název CPNové doporučeníPředchozí doporučeníCena (lokální)Cena (férová)Potenciál (%)
Koupit 24,0015,78-34,25
DržetProdat15,258,67-43,15
DržetKoupit1 341,00490,00-63,46
DržetDržet348,2592,00-73,58
DržetProdat48,4841,50-14,40
ProdatDržet72,1182,8014,82
DržetProdat7,254,60-36,55
DržetDržet126,05168,1033,36
KoupitKoupit1 114,05325,00-70,83
ProdatProdat5,880,08-98,64
Prodat 65,01104,3660,53
KoupitProdat471,15393,60-16,46
KoupitDržet238,0053,67-77,45
KoupitKoupit226,3580,00-64,66
DržetDržet220,00250,0013,64
DržetKoupit210,5550,00-76,25
Koupit 62,0197,0056,43
KoupitKoupit24,2818,90-22,16
DržetKoupit404,301 030,00154,76
ProdatProdat74,7026,80-64,12
KoupitKoupit6,556,641,37
KoupitKoupit82,05121,7048,32
KoupitDržet883,401 010,0014,33
ProdatProdat31,3138,0021,37
Koupit 1,334,16212,78
KoupitDržet9,619,650,42
DržetDržet48,1237,77-21,51
ProdatProdat53,3731,50-40,98
DržetDržet1,992,7337,12
KoupitProdat183,75103,40-43,73
ProdatKoupit4,793,90-18,58
ProdatKoupit428,40121,70-71,59
DržetProdat111,95172,5054,09
Koupit 918,004 019,00337,80
DržetDržet2,031,25-38,42
KoupitDržet7 189,455 500,00-23,50
DržetDržet470,00380,00-19,15
ProdatDržet21 385,0014 900,00-30,32
KoupitKoupit4,125,3529,85
DržetProdat277,00398,0043,68
KoupitKoupit45,7534,00-25,67
ProdatDržet5,126,3023,05
KoupitKoupit9 160,004 626,00-49,50
Koupit 122,80113,20-7,82
KoupitDržet401,00445,0010,97
Not ratedProdat3,22--
KoupitKoupit0,300,5271,62
ProdatDržet6,514,80-26,27
ProdatDržet113,4045,00-60,32
KoupitKoupit34,5641,4019,79
ProdatProdat6,840,40-94,15
DržetProdat12,3118,4249,63
Koupit 45,65395,30765,94
Držet 22,6444,9098,32
DržetKoupit1,701,05-38,24
DržetDržet12,644,69-62,88
ProdatDržet3,9219,50397,45
ProdatProdat281,10134,50-52,15
KoupitDržet3,441,50-56,40
select
KBC - Investiční doporučení - Svět 
Poslední aktualizace: 27.6.2017
Název CPNové doporučeníPředchozí doporučeníCena (lokální)Cena (férová)Potenciál (%)
DržetDržet35,1130,50-13,12
KoupitKoupit11,4215,5035,79
DržetDržet147,50145,00-1,69
DržetDržet4,515,2015,30
KoupitKoupit35,2746,5031,84
AkumulovatAkumulovat4,304,8011,52
AkumulovatAkumulovat77,0980,003,77
DržetDržet16,0613,50-15,91
KoupitKoupit10,8613,5024,37
Akumulovat 51,4023,00-55,25
KoupitKoupit4,836,2028,34
DržetDržet89,4385,00-4,95
DržetDržet44,1225,00-43,34
KoupitKoupit124,0558,00-53,24
DržetAkumulovat3,292,40-27,03
DržetKoupit40,8246,0012,69
Akumulovat 49,7931,50-36,73
DržetDržet13,4718,0033,63
Držet 44,8234,00-24,13
KoupitKoupit6,7610,5055,28
AkumulovatAkumulovat35,1539,0010,95
KoupitKoupit4,1610,50152,16
DržetDržet13,3115,5016,50
KoupitKoupit68,2180,0017,28
DržetDržet84,5360,00-29,02
Akumulovat 53,3540,00-25,02
DržetDržet2,8010,00257,14
DržetKoupit7,137,00-1,78
KoupitKoupit80,9343,50-46,25
Koupit 85,2345,00-47,20
KoupitKoupit0,121,00740,34
AkumulovatAkumulovat28,7137,0028,87
AkumulovatAkumulovat64,4157,00-11,50
AkumulovatKoupit14,583,40-76,67
AkumulovatKoupit71,6084,0017,32
AkumulovatAkumulovat132,1453,50-59,51
DržetDržet20,5136,0075,52
DržetDržet49,6425,00-49,63
RedukovatProdat0,090,20122,22
Držet 73,0565,00-11,02
AkumulovatAkumulovat4,124,8016,65
DržetDržet30,7332,004,15
AkumulovatKoupit50,7960,0018,13
KoupitKoupit26,7720,00-25,28
KoupitKoupit6,988,0014,65
DržetDržet18,1916,40-9,82
AkumulovatDržet153,05177,0015,65
DržetAkumulovat22,4527,0020,29
AkumulovatRedukovat-85,00-
KoupitKoupit14,1219,0034,56
Suspended coverageKoupit65,00--
DržetDržet118,95120,000,88
Držet 6,1310,0063,13
DržetDržet55,6255,00-1,11
AkumulovatAkumulovat182,1560,00-67,06
DržetDržet37,4437,00-1,18
DržetDržet3,164,0026,50
KoupitKoupit59,6034,00-42,95
AkumulovatAkumulovat60,9337,00-39,27
DržetDržet60,7762,002,02
Držet 47,6937,00-22,41
AkumulovatAkumulovat24,3027,5013,17
RedukovatRedukovat42,0744,004,60
AkumulovatAkumulovat37,4016,00-57,21
Kalkulovaná doporučení - Svět
Poslední aktualizace: 29.6.2017
Název CPKalk.
dop.
Prům.
cílová
cena
500-
500-
50019,00
37537,75
36159,69
34790,86
338186,26
337141,23
32014,86
31857,88
Název CPKalk.
dop.
Prům.
cílová
cena
-20020,38
-187-
-1708,22
-15025,60
-12512,25
-12573,00
-11249,67
-7762,03
-7715,96
-7592,67
Kalkulované doporučení je konstruováno z aktuálního doporučení globálních i lokálních investičních bank jako nevážený aritmetický průměr těchto konkrétních doporučení, přičemž doporučení "strong buy" nebo jiné škálově odpovídající má hodnotu 1000 a doporučení "strong sell" nebo jiné škálově odpovídající má hodnotu -1000. Cílová cena je kalkulována rovněž neváženým aritmetickým průměrem z aktuálních doporučení zmíněných investičních bank. Za aktuální doporučení považujeme takové, které stále platí (nebylo bankou aktualizováno) a není starší více než 3 měsíce. Sledujeme tituly z indexu DJIA, DJ Stoxx 50, Nasdaq, S&P500, DAX, CAC40 a FTSE. Aktualizace 1x denně.

Růstový potenciál ČR
Růstový potenciál