Online konzultace 
Klienti Patria Plus získávají nejširší spektrum možností konzultací ekonomických a finančních témat. Konzultace mají formu telefonických nebo e-mailových dotazů na sofistikovaná témata. V rámci „konzultací“ Patria rovněž zajišťuje dodávku nadstandardních informací, které klient na stránce Patria.cz nenalezne.

Garantovaná reakční doba na e-mailový dotaz – dle složitosti dotazu 30 minut až 8 hodin.
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,96
PKN154,84155,26-0,95
Msft532,22532,261,47
Nokia7,7827,8085,84
IBM252,81252,91-0,27
Mercedes-Benz Group AG41,3241,391,55
PFE29,7329,74-0,98
26.10.2026 20:46:49
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Akcie online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
PEO255,90257,102,02sentiment_arrow
KGH299,90300,001,45sentiment_arrow
MTELEKOM---0,89sentiment_arrow
MBH JB---1,25sentiment_arrow
OPL15,8115,83-0,57sentiment_arrow
OTP--1,29sentiment_arrow
PKN154,84155,26-0,95sentiment_arrow
PKO111,48111,820,88sentiment_arrow
PGE16,5316,53-1,20sentiment_arrow
PZU72,9672,980,64sentiment_arrow
TPE9,309,35-1,27sentiment_arrow
26.10.2026 17:20:01
Indexy online
 

Doporučení - Akcie
Patria Finance je největší obchodníkem s akciemi na pražské burze a poskytuje svým klientům spolu s mateřskou KBC Securities kvalitní analytický servis, jehož součástí  jsou investiční doporučení na konkrétní akciové tituly. Aktuální doporučení obou společností naleznete na této stránce, růstový potenciál je rozdíl mezi stanovenou férovou cenou a aktuální tržní cenou akcie.

Prosíme uživatele stránek www.patria.cz, aby si pečlivě pročetli Investiční disclaimer obsahující důležitá upozornění pro investory.
Monitoring investičních doporučení
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Odeslat
Název CPSpolečnostNové doporučeníPředchozí doporučeníCílová cena 
1st Citizen BancUBSNeutralNeutral2 475,00 USDsentiment_arrow
1st Citizen BancJP MorganUnderweight Neutral2 200,00 USDsentiment_arrow
1st Citizen BancCitigroupNeutralNeutral2 500,00 USDsentiment_arrow
1st Citizen BancTD CowenKoupitKoupit2 730,00 USDsentiment_arrow
BannerStephensOverweightOverweight78,00 USDsentiment_arrow
E.ONAlphaValue/Baader EuropeAdd Add 21,10 EURsentiment_arrow
ENIIntermonteNeutralNeutral26,00 EURsentiment_arrow
ENIEquita SIMKoupitKoupit31,00 EURsentiment_arrow
ENIRothschild & Co RedburnKoupitKoupit32,80 EURsentiment_arrow
Gentex CorpB Riley Securities Inc.KoupitKoupit25,00 USDsentiment_arrow
IntelNew Street Research LLPKoupitNeutral125,00 USDsentiment_arrow
MicrosoftTruist SecuritiesKoupitKoupit600,00 USDsentiment_arrow
MicrosoftScotiabankSector Outpe...Sector Outpe...625,00 USDsentiment_arrow
MicrosoftOppenheimerOutperformOutperform625,00 USDsentiment_arrow
Munich ReAlphaValue/Baader EuropeRedukovatRedukovat575,00 EURsentiment_arrow
Old Savings BncpRaymond JamesStrong BuyStrong Buy29,00 USDsentiment_arrow
Popular PRicoCitigroupKoupitKoupit193,00 USDsentiment_arrow
Royal Gold IncTD CowenKoupitKoupit326,00 USDsentiment_arrow
Tesla IncBarclaysOverweightEqual-weight450,00 USDsentiment_arrow
Total SAGerdes Energy Research LLCKoupitKoupit94,68 EURsentiment_arrow
United BkshsHovde GroupMarket PerformMarket Perform53,00 USDsentiment_arrow
Patria - Investiční doporučení - ČR
Poslední aktualizace: 23.09.2026
Název CPAktuální dop.Předchozí dop.AnalýzaCena (lokální)Cena (12M cíl)Potenciál (%)
KoupitKoupit833,001 129,0035,53
KoupitDržetAno345,50644,0086,40
DržetDržetAno1 368,001 146,00-16,23
DržetDržetAno2 568,003 019,0017,56
DržetDržetAno1 003,001 111,0010,77
RedukovatDržetAno184,50175,00-5,15
DržetAkumulovatAno17 600,0018 200,003,41
RedukovatV reviziAno94,80362,00281,86
V reviziNepokrývánoAno1 680,00--
KoupitDržetProdat
Dop. celkem:22,22%44,44%0,00%
Dop. smlouva s emitentem:0,00%100,00%0,00%
Detaily doporučení
select
KBC - Investiční doporučení - CEE 
select
Poslední aktualizace: 09.04.2013
Název CPNové doporučeníPředchozí doporučeníCena (lokální)Cena (férová)Potenciál (%)
DržetProdat12,608,67-31,19
DržetKoupit6 120,00490,00-91,99
DržetProdat255,4041,50-83,75
ProdatDržet120,8082,80-31,46
DržetProdat22,374,60-79,44
DržetDržet257,00168,10-34,59
KoupitKoupit5 950,00325,00-94,54
ProdatProdat3,690,08-97,83
Prodat 25,60104,36307,66
KoupitDržet731,6053,67-92,66
Koupit 106,0097,00-8,49
KoupitKoupit17,8018,906,21
DržetKoupit1 368,001 030,00-24,71
ProdatProdat242,0026,80-88,93
KoupitKoupit5,426,6422,51
KoupitDržet2 568,001 010,00-60,67
ProdatProdat5,1038,00645,10
Koupit 0,294,161354,55
KoupitDržet2,409,65302,08
DržetDržet107,5037,77-64,87
KoupitProdat450,40103,40-77,04
ProdatKoupit1 249,00121,70-90,26
DržetProdat297,25172,50-41,97
Koupit 1 003,004 019,00300,70
DržetDržet8,271,25-84,89
KoupitDržet26 700,005 500,00-79,40
DržetDržet2 662,00380,00-85,73
KoupitProdat1 418,50393,60-72,25
KoupitKoupit98,0480,00-18,40
KoupitKoupit74,7534,00-54,52
ProdatDržet15,816,30-60,14
KoupitKoupit40 870,004 626,00-88,68
KoupitDržet2 820,00445,00-84,22
KoupitKoupit0,370,5240,54
ProdatDržet154,8645,00-70,94
KoupitKoupit110,5041,40-62,53
ProdatProdat7,420,40-94,61
DržetProdat16,5318,4211,47
Koupit 72,78395,30443,14
Držet 53,9044,90-16,70
ProdatDržet90,0019,50-78,33
KoupitDržet5,601,50-73,21
select
KBC - Investiční doporučení - Svět 
Poslední aktualizace: 22.10.2026
Název CPNové doporučeníPředchozí doporučeníCena (lokální)Cena (férová)Potenciál (%)
AkumulovatAkumulovat41,5449,0017,96
KoupitKoupit261,60320,0022,32
AkumulovatAkumulovat74,8075,000,27
AkumulovatDržet0,420,8090,48
Držet 344,0220,00-94,19
DržetAkumulovat43,6242,00-3,71
KoupitKoupit23,3513,50-42,18
Akumulovat 707,8023,00-96,75
DržetDržet11,911,75-85,31
DržetDržet40,2525,00-37,89
KoupitKoupit127,9558,00-54,67
KoupitKoupit16,6218,5011,31
Suspended coverageKoupit2,370,00-100,00
DržetKoupit175,0046,00-73,71
Akumulovat 125,1031,50-74,82
DržetDržet23,3118,00-22,78
Držet 35,4634,00-4,12
KoupitKoupit18,1841,00125,52
Suspended coverageSuspended coverage11,100,00-100,00
DržetDržet75,9560,00-21,00
Akumulovat 49,0040,00-18,37
AkumulovatAkumulovat81,059,50-88,28
KoupitKoupit73,8543,50-41,10
Koupit 77,2445,00-41,74
AkumulovatKoupit28,2237,0031,11
DržetDržet57,6575,0030,10
AkumulovatAkumulovat72,5053,50-26,21
DržetDržet22,2036,0062,16
DržetDržet63,8025,00-60,82
AkumulovatAkumulovat0,834,80477,27
KoupitAkumulovat5,588,5052,33
AkumulovatAkumulovat40,2740,500,57
AkumulovatAkumulovat11,3813,5018,63
Suspended coverageSuspended coverage15,11--
AkumulovatRedukovat-85,00-
KoupitKoupit34,5018,00-47,83
DržetKoupit110,00100,00-9,09
DržetDržet23,6823,00-2,87
AkumulovatAkumulovat17,2026,0051,16
KoupitKoupit218,8034,00-84,46
AkumulovatAkumulovat270,3037,00-86,31
Držet 29,4037,0025,85
AkumulovatAkumulovat62,7527,50-56,18
KoupitKoupit53,8564,0018,85
AkumulovatAkumulovat86,5816,00-81,52
Kalkulovaná doporučení - Svět
Poslední aktualizace: 26.10.2026
Název CPKalk.
dop.
Prům.
cílová
cena
417314,14
360214,55
35935,33
354318,54
3471 963,86
347285,88
343191,94
34331,88
329472,47
327606,92
Název CPKalk.
dop.
Prům.
cílová
cena
-51101,98
-12549,55
-9161,97
-7118,47
4039,73
4152,60
4336,65
53423,24
54101,78
6080,19
Kalkulované doporučení je konstruováno z aktuálního doporučení globálních i lokálních investičních bank jako nevážený aritmetický průměr těchto konkrétních doporučení, přičemž doporučení "strong buy" nebo jiné škálově odpovídající má hodnotu 1000 a doporučení "strong sell" nebo jiné škálově odpovídající má hodnotu -1000. Cílová cena je kalkulována rovněž neváženým aritmetickým průměrem z aktuálních doporučení zmíněných investičních bank. Za aktuální doporučení považujeme takové, které stále platí (nebylo bankou aktualizováno) a není starší více než 3 měsíce. Sledujeme tituly z indexu DJIA, DJ Stoxx 50, Nasdaq, S&P500, DAX, CAC40 a FTSE. Aktualizace 1x denně.

Růstový potenciál ČR
Růstový potenciál