Online konzultace 
Klienti Patria Plus získávají nejširší spektrum možností konzultací ekonomických a finančních témat. Konzultace mají formu telefonických nebo e-mailových dotazů na sofistikovaná témata. V rámci „konzultací“ Patria rovněž zajišťuje dodávku nadstandardních informací, které klient na stránce Patria.cz nenalezne.

Garantovaná reakční doba na e-mailový dotaz – dle složitosti dotazu 30 minut až 8 hodin.
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ13601362-0,58
KB9949950,15
PKN154,42154,441,26
Msft518,38519,19-0,40
Nokia7,4967,510,37
IBM249,09250-1,00
Mercedes-Benz Group AG41,4241,43-0,24
PFE30,1730,26-0,62
23.10.2026 13:54:32
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Akcie online
Data nejsou k dispozici
01.01.0001 0:00:00
Indexy online
 

Doporučení - Akcie
Patria Finance je největší obchodníkem s akciemi na pražské burze a poskytuje svým klientům spolu s mateřskou KBC Securities kvalitní analytický servis, jehož součástí  jsou investiční doporučení na konkrétní akciové tituly. Aktuální doporučení obou společností naleznete na této stránce, růstový potenciál je rozdíl mezi stanovenou férovou cenou a aktuální tržní cenou akcie.

Prosíme uživatele stránek www.patria.cz, aby si pečlivě pročetli Investiční disclaimer obsahující důležitá upozornění pro investory.
Monitoring investičních doporučení
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Odeslat
Název CPSpolečnostNové doporučeníPředchozí doporučeníCílová cena 
Aalberts IndsBarclaysOverweightOverweight51,00 EURsentiment_arrow
CommerzbankAlphaValue/Baader EuropeRedukovatProdat33,90 EURsentiment_arrow
ERSTE BANKBNP ParibasNeutralNeutral2 919,21 CZKsentiment_arrow
Huntington BancCitigroupKoupitKoupit19,00 USDsentiment_arrow
CheesecakeMizuhoNeutralNeutral110,00 USDsentiment_arrow
L'OrealDeutsche BankProdatProdat360,00 EURsentiment_arrow
L'OrealGoldman SachsKoupitKoupit450,00 EURsentiment_arrow
L'OrealUBSKoupitKoupit465,00 EURsentiment_arrow
L'OrealBernsteinMarket PerformMarket Perform420,00 EURsentiment_arrow
L'OrealCIC Corporate & Institutional BankingKoupitKoupit460,00 EURsentiment_arrow
L'OrealOddo BHFNeutralNeutral417,00 EURsentiment_arrow
Nasdaq Stk MrktGoldman SachsKoupitKoupit120,00 USDsentiment_arrow
Nasdaq Stk MrktClear Street LLCKoupitKoupit118,00 USDsentiment_arrow
Pool CorpD.A. DavidsonNeutralNeutral200,00 USDsentiment_arrow
SAP AGAlphaValue/Baader EuropeRedukovatRedukovat216,00 EURsentiment_arrow
SLMMorgan StanleyOverwt/In-LineOverwt/In-Line26,00 USDsentiment_arrow
SLMRBC Capital MktsOutperformOutperform26,00 USDsentiment_arrow
SLMTD CowenKoupitKoupit27,00 USDsentiment_arrow
SLMBarclaysEqual-weightEqual-weight22,00 USDsentiment_arrow
SS and C TechNeedhamKoupitKoupit105,00 USDsentiment_arrow
StarbucksEvercore ISIOutperformOutperform120,00 USDsentiment_arrow
Tractor SupplyJP MorganNeutralNeutral38,00 USDsentiment_arrow
Tractor SupplyTD CowenDržetDržet36,00 USDsentiment_arrow
VerisignBairdOutperformOutperform380,00 USDsentiment_arrow
VerisignCitigroupKoupitKoupit345,00 USDsentiment_arrow
VerisignMorningstarProdatDržet290,00 USDsentiment_arrow
Western DigitalUBSNeutralNeutral435,00 USDsentiment_arrow
Western DigitalJP MorganOverweightOverweight650,00 USDsentiment_arrow
Western DigitalBairdOutperformOutperform900,00 USDsentiment_arrow
Western DigitalCitigroupKoupitKoupit660,00 USDsentiment_arrow
Western DigitalTD CowenKoupitKoupit430,00 USDsentiment_arrow
Western DigitalMelius Research LLCKoupitKoupit700,00 USDsentiment_arrow
Patria - Investiční doporučení - ČR
Poslední aktualizace: 23.09.2026
Název CPAktuální dop.Předchozí dop.AnalýzaCena (lokální)Cena (12M cíl)Potenciál (%)
KoupitKoupit828,001 129,0036,35
KoupitDržetAno330,90644,0094,62
DržetDržetAno1 360,001 146,00-15,74
DržetDržetAno2 510,003 019,0020,28
DržetDržetAno992,501 111,0011,94
RedukovatDržetAno188,30175,00-7,06
DržetAkumulovatAno17 760,0018 200,002,48
RedukovatV reviziAno90,00362,00302,22
V reviziNepokrývánoAno1 696,00--
KoupitDržetProdat
Dop. celkem:22,22%44,44%0,00%
Dop. smlouva s emitentem:0,00%100,00%0,00%
Detaily doporučení
select
KBC - Investiční doporučení - CEE 
select
Poslední aktualizace: 09.04.2013
Název CPNové doporučeníPředchozí doporučeníCena (lokální)Cena (férová)Potenciál (%)
DržetProdat12,258,67-29,22
DržetKoupit6 170,00490,00-92,06
DržetProdat243,3041,50-82,94
ProdatDržet119,0082,80-30,42
DržetProdat21,704,60-78,80
DržetDržet252,90168,10-33,53
KoupitKoupit5 900,00325,00-94,49
ProdatProdat3,700,08-97,84
Prodat 25,70104,36306,07
KoupitDržet702,6053,67-92,36
Koupit 103,8097,00-6,55
KoupitKoupit17,6118,907,36
DržetKoupit1 360,001 030,00-24,26
ProdatProdat242,0026,80-88,93
KoupitKoupit5,356,6424,11
KoupitDržet2 507,001 010,00-59,71
ProdatProdat5,1338,00640,74
Koupit 0,314,161246,28
KoupitDržet2,359,65310,64
DržetDržet105,3037,77-64,13
KoupitProdat438,60103,40-76,42
ProdatKoupit1 247,00121,70-90,24
DržetProdat294,60172,50-41,45
Koupit 994,004 019,00304,33
DržetDržet8,461,25-85,22
KoupitDržet26 820,005 500,00-79,49
DržetDržet2 686,00380,00-85,85
KoupitProdat1 388,00393,60-71,64
KoupitKoupit95,9080,00-16,58
KoupitKoupit73,9534,00-54,02
ProdatDržet15,756,30-60,00
KoupitKoupit40 350,004 626,00-88,54
KoupitDržet2 780,00445,00-83,99
KoupitKoupit0,370,5240,54
ProdatDržet154,3645,00-70,85
KoupitKoupit110,3641,40-62,49
ProdatProdat7,620,40-94,75
DržetProdat16,4818,4211,77
Koupit 72,36395,30446,30
Držet 53,4544,90-16,00
ProdatDržet86,5019,50-77,46
KoupitDržet5,481,50-72,63
select
KBC - Investiční doporučení - Svět 
Poslední aktualizace: 22.10.2026
Název CPNové doporučeníPředchozí doporučeníCena (lokální)Cena (férová)Potenciál (%)
AkumulovatAkumulovat40,3249,0021,53
KoupitKoupit253,20320,0026,38
AkumulovatAkumulovat73,8575,001,56
AkumulovatDržet0,410,8093,94
Držet 348,0920,00-94,25
DržetAkumulovat42,2042,00-0,47
KoupitKoupit23,4513,50-42,43
Akumulovat 692,4023,00-96,68
DržetDržet11,521,75-84,81
DržetDržet40,1525,00-37,73
KoupitKoupit127,9558,00-54,67
KoupitKoupit16,2418,5013,92
Suspended coverageKoupit2,380,00-100,00
DržetKoupit175,5046,00-73,79
Akumulovat 124,8031,50-74,76
DržetDržet22,6818,00-20,63
Držet 36,1034,00-5,82
KoupitKoupit17,8641,00129,56
Suspended coverageSuspended coverage11,200,00-100,00
DržetDržet74,8560,00-19,84
Akumulovat 48,3540,00-17,27
AkumulovatAkumulovat80,309,50-88,17
KoupitKoupit74,5043,50-41,61
Koupit 77,7445,00-42,11
AkumulovatKoupit27,8637,0032,81
DržetDržet55,9075,0034,17
AkumulovatAkumulovat71,0053,50-24,65
DržetDržet22,0036,0063,64
DržetDržet63,3025,00-60,51
AkumulovatAkumulovat0,804,80498,13
KoupitAkumulovat5,518,5054,26
AkumulovatAkumulovat40,9740,50-1,15
AkumulovatAkumulovat11,0013,5022,73
Suspended coverageSuspended coverage15,11--
AkumulovatRedukovat-85,00-
KoupitKoupit34,3218,00-47,55
DržetKoupit110,40100,00-9,42
DržetDržet23,3823,00-1,63
AkumulovatAkumulovat17,5226,0048,40
KoupitKoupit213,0034,00-84,04
AkumulovatAkumulovat262,8037,00-85,92
Držet 29,2037,0026,71
AkumulovatAkumulovat61,4027,50-55,21
KoupitKoupit53,3564,0019,96
AkumulovatAkumulovat88,1016,00-81,84
Kalkulovaná doporučení - Svět
Poslední aktualizace: 23.10.2026
Název CPKalk.
dop.
Prům.
cílová
cena
416314,60
36632,19
365215,61
35935,33
354318,54
347285,88
343191,94
3401 949,50
331608,69
329472,47
Název CPKalk.
dop.
Prům.
cílová
cena
-51101,98
-8118,42
-4162,24
0545,79
2041,38
4152,60
4336,65
6080,19
64425,91
70102,02
Kalkulované doporučení je konstruováno z aktuálního doporučení globálních i lokálních investičních bank jako nevážený aritmetický průměr těchto konkrétních doporučení, přičemž doporučení "strong buy" nebo jiné škálově odpovídající má hodnotu 1000 a doporučení "strong sell" nebo jiné škálově odpovídající má hodnotu -1000. Cílová cena je kalkulována rovněž neváženým aritmetickým průměrem z aktuálních doporučení zmíněných investičních bank. Za aktuální doporučení považujeme takové, které stále platí (nebylo bankou aktualizováno) a není starší více než 3 měsíce. Sledujeme tituly z indexu DJIA, DJ Stoxx 50, Nasdaq, S&P500, DAX, CAC40 a FTSE. Aktualizace 1x denně.

Růstový potenciál ČR
Růstový potenciál