Online konzultace 
Klienti Patria Plus získávají nejširší spektrum možností konzultací ekonomických a finančních témat. Konzultace mají formu telefonických nebo e-mailových dotazů na sofistikovaná témata. V rámci „konzultací“ Patria rovněž zajišťuje dodávku nadstandardních informací, které klient na stránce Patria.cz nenalezne.

Garantovaná reakční doba na e-mailový dotaz – dle složitosti dotazu 30 minut až 8 hodin.
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN149,64149,9-2,22
Msft528,26528,38-0,58
Nokia8,2668,2822,39
IBM250,96251,190,36
Mercedes-Benz Group AG39,9400,13
PFE29,2629,27-1,80
28.10.2026 20:13:44
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Akcie online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Axa42,5842,700,31sentiment_arrow
Barclays4,294,291,62sentiment_arrow
BMW57,2457,341,16sentiment_arrow
BNP Paribas87,1887,440,28sentiment_arrow
BP6,206,201,18sentiment_arrow
Commerzbank37,9037,980,82sentiment_arrow
CSG14,0114,220,64sentiment_arrow
DB29,9430,013,97sentiment_arrow
E.ON18,7518,801,19sentiment_arrow
ERSTE AT 107,10107,200,28sentiment_arrow
HSBC12,9612,970,40sentiment_arrow
ING Group29,3629,500,67sentiment_arrow
KBC115,80116,500,26sentiment_arrow
Lloyds1,041,041,71sentiment_arrow
M&S4,064,06-1,74sentiment_arrow
Daimler39,9040,000,13sentiment_arrow
Orange14,2014,40-0,25sentiment_arrow
Siemens269,85270,201,45sentiment_arrow
SG61,5862,020,55sentiment_arrow
Total83,2283,630,72sentiment_arrow
Volkswagen68,8569,301,24sentiment_arrow
28.10.2026 20:13:45
Indexy online
 

Doporučení - Akcie
Patria Finance je největší obchodníkem s akciemi na pražské burze a poskytuje svým klientům spolu s mateřskou KBC Securities kvalitní analytický servis, jehož součástí  jsou investiční doporučení na konkrétní akciové tituly. Aktuální doporučení obou společností naleznete na této stránce, růstový potenciál je rozdíl mezi stanovenou férovou cenou a aktuální tržní cenou akcie.

Prosíme uživatele stránek www.patria.cz, aby si pečlivě pročetli Investiční disclaimer obsahující důležitá upozornění pro investory.
Monitoring investičních doporučení
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Odeslat
Název CPSpolečnostNové doporučeníPředchozí doporučeníCílová cena 
ArcadisKBCDržetDržet44,00 EURsentiment_arrow
ArcadisBank Degroof PetercamKoupitKoupit52,00 EURsentiment_arrow
Arch Capital GpEvercore ISIIn-LineIn-Line103,00 USDsentiment_arrow
CoStar Group IncGoldman SachsKoupitKoupit36,00 USDsentiment_arrow
CoStar Group IncJP MorganOverweightOverweight44,00 USDsentiment_arrow
CoStar Group IncJefferiesKoupitKoupit37,00 USDsentiment_arrow
CoStar Group IncKeefe Bruyette & WoodsMarket PerformMarket Perform30,00 USDsentiment_arrow
CoStar Group IncMorningstarKoupitKoupit50,00 USDsentiment_arrow
Deutsche BankBNP ParibasNeutralNeutral34,15 EURsentiment_arrow
F5 NetworksMorningstarDržetProdat400,00 USDsentiment_arrow
F5 NetworksBarclaysEqual-weightEqual-weight428,00 USDsentiment_arrow
CheesecakeGordon HaskettDržetDržet115,00 USDsentiment_arrow
CheesecakeFreedom Capital MarketsDržetDržet116,00 USDsentiment_arrow
ItronJP MorganOverweightOverweight109,00 USDsentiment_arrow
JetBlue AirwaysEvercore ISIIn-LineIn-Line6,00 USDsentiment_arrow
Landstar SysStephensOverweightOverweight210,00 USDsentiment_arrow
Landstar SysEvercore ISIIn-LineIn-Line191,00 USDsentiment_arrow
Logitech IntlUBSNeutralNeutral96,40 USDsentiment_arrow
Logitech IntlOddo BHFOutperformOutperform110,86 USDsentiment_arrow
Logitech IntlAlphaValue/Baader EuropeRedukovatRedukovat100,49 USDsentiment_arrow
LPL FinancialJP MorganOverweightOverweight413,00 USDsentiment_arrow
LPL FinancialKeefe Bruyette & WoodsOutperformOutperform395,00 USDsentiment_arrow
LPL FinancialWells FargoOverweightOverweight350,00 USDsentiment_arrow
LPL FinancialTD CowenDržetDržet356,00 USDsentiment_arrow
LPL FinancialMorningstarKoupitKoupit500,00 USDsentiment_arrow
LPL FinancialBarclaysOverweightOverweight372,00 USDsentiment_arrow
Manhattan AssocLoop Capital MarketsKoupitKoupit290,00 USDsentiment_arrow
mBank SAOddo BHFNeutralNeutral1 473,00 PLNsentiment_arrow
Merck KGaABarclaysEqual-weightEqual-weight160,00 EURsentiment_arrow
NXP SemiconductoTruist SecuritiesKoupitKoupit300,00 USDsentiment_arrow
NXP SemiconductoBernsteinMarket PerformMarket Perform270,00 USDsentiment_arrow
NXP SemiconductoCitigroupNeutralNeutral250,00 USDsentiment_arrow
NXP SemiconductoAlphaValue/Baader EuropeKoupitKoupit327,00 USDsentiment_arrow
Ultra Clean HldNeedhamKoupitKoupit80,00 USDsentiment_arrow
Ultra Clean HldTD CowenKoupitKoupit100,00 USDsentiment_arrow
Werner EntpriseJP MorganUnderweight Underweight 34,00 USDsentiment_arrow
Werner EntpriseStephensOverweightOverweight38,00 USDsentiment_arrow
Werner EntpriseEvercore ISIIn-LineIn-Line34,00 USDsentiment_arrow
ZionsEvercore ISIUnderperformUnderperform68,00 USDsentiment_arrow
Patria - Investiční doporučení - ČR
Poslední aktualizace: 23.09.2026
Název CPAktuální dop.Předchozí dop.AnalýzaCena (lokální)Cena (12M cíl)Potenciál (%)
KoupitKoupit840,001 129,0034,40
KoupitDržetAno342,90644,0087,81
DržetDržetAno1 390,001 146,00-17,55
DržetDržetAno2 584,003 019,0016,83
DržetDržetAno1 007,001 111,0010,33
RedukovatDržetAno193,90175,00-9,75
DržetAkumulovatAno17 200,0018 200,005,81
RedukovatV reviziAno91,00362,00297,80
V reviziNepokrývánoAno1 720,00--
KoupitDržetProdat
Dop. celkem:22,22%44,44%0,00%
Dop. smlouva s emitentem:0,00%100,00%0,00%
Detaily doporučení
select
KBC - Investiční doporučení - CEE 
select
Poslední aktualizace: 09.04.2013
Název CPNové doporučeníPředchozí doporučeníCena (lokální)Cena (férová)Potenciál (%)
DržetProdat12,158,67-28,64
DržetKoupit6 120,00490,00-91,99
DržetProdat246,8041,50-83,18
ProdatDržet122,2082,80-32,24
DržetProdat23,404,60-80,34
DržetDržet266,40168,10-36,90
KoupitKoupit5 905,00325,00-94,50
ProdatProdat3,590,08-97,77
Prodat 25,15104,36314,95
KoupitDržet700,2053,67-92,34
Koupit 106,8097,00-9,18
KoupitKoupit17,9718,905,18
DržetKoupit1 390,001 030,00-25,90
ProdatProdat149,0026,80-82,01
KoupitKoupit5,366,6423,88
KoupitDržet2 584,001 010,00-60,91
ProdatProdat5,0238,00656,97
Koupit 0,284,161375,18
KoupitDržet2,319,65317,75
DržetDržet105,2037,77-64,10
KoupitProdat460,40103,40-77,54
ProdatKoupit1 266,00121,70-90,39
DržetProdat303,85172,50-43,23
Koupit 1 007,004 019,00299,11
DržetDržet8,451,25-85,21
KoupitDržet26 620,005 500,00-79,34
DržetDržet2 780,00380,00-86,33
KoupitProdat1 611,50393,60-75,58
KoupitKoupit97,4080,00-17,86
KoupitKoupit72,7534,00-53,26
ProdatDržet16,526,30-61,86
KoupitKoupit41 600,004 626,00-88,88
KoupitDržet2 810,00445,00-84,16
KoupitKoupit0,370,5240,54
ProdatDržet149,6445,00-69,93
KoupitKoupit117,2641,40-64,69
ProdatProdat7,800,40-94,87
DržetProdat16,2518,4213,35
Koupit 73,24395,30439,73
Držet 56,9544,90-21,16
ProdatDržet92,0019,50-78,80
KoupitDržet5,521,50-72,83
select
KBC - Investiční doporučení - Svět 
Poslední aktualizace: 28.10.2026
Název CPNové doporučeníPředchozí doporučeníCena (lokální)Cena (férová)Potenciál (%)
AkumulovatAkumulovat41,9049,0016,95
KoupitKoupit264,40320,0021,03
AkumulovatAkumulovat75,4075,00-0,53
AkumulovatDržet0,410,8096,08
Držet 344,5520,00-94,20
DržetDržet45,2844,00-2,83
KoupitKoupit23,8513,50-43,40
Akumulovat 773,6023,00-97,03
DržetDržet12,141,75-85,58
DržetDržet40,2025,00-37,81
KoupitKoupit127,9558,00-54,67
KoupitKoupit16,6618,5011,04
Suspended coverageKoupit2,400,00-100,00
DržetKoupit170,4046,00-73,00
Akumulovat 128,0031,50-75,39
DržetDržet23,4618,00-23,27
Držet 34,9034,00-2,58
KoupitKoupit17,8841,00129,31
Suspended coverageSuspended coverage11,350,00-100,00
DržetDržet77,0060,00-22,08
Akumulovat 49,1540,00-18,62
AkumulovatAkumulovat82,009,50-88,41
KoupitKoupit74,2543,50-41,41
Koupit 78,0045,00-42,31
AkumulovatKoupit28,5637,0029,55
DržetDržet57,0575,0031,46
AkumulovatAkumulovat72,5053,50-26,21
DržetDržet22,2036,0062,16
DržetDržet65,4025,00-61,77
AkumulovatAkumulovat0,814,80491,50
KoupitAkumulovat5,518,5054,41
AkumulovatAkumulovat40,6340,50-0,32
AkumulovatAkumulovat11,3213,5019,26
Suspended coverageSuspended coverage15,11--
AkumulovatRedukovat-85,00-
KoupitKoupit35,0218,00-48,60
DržetKoupit108,80100,00-8,09
DržetDržet23,8023,00-3,36
AkumulovatAkumulovat17,0626,0052,40
KoupitKoupit220,8034,00-84,60
AkumulovatAkumulovat270,5037,00-86,32
Držet 29,4037,0025,85
AkumulovatAkumulovat63,5027,50-56,69
KoupitKoupit54,3064,0017,86
AkumulovatAkumulovat83,8016,00-80,91
Kalkulovaná doporučení - Svět
Poslední aktualizace: 28.10.2026
Název CPKalk.
dop.
Prům.
cílová
cena
416314,41
360214,55
357318,54
352286,17
3471 963,86
343191,94
34331,88
33378,50
33335,35
329472,47
Název CPKalk.
dop.
Prům.
cílová
cena
-51101,98
-13552,16
-8118,39
-4164,44
039,39
4052,62
41442,11
4336,65
4680,54
54101,78
Kalkulované doporučení je konstruováno z aktuálního doporučení globálních i lokálních investičních bank jako nevážený aritmetický průměr těchto konkrétních doporučení, přičemž doporučení "strong buy" nebo jiné škálově odpovídající má hodnotu 1000 a doporučení "strong sell" nebo jiné škálově odpovídající má hodnotu -1000. Cílová cena je kalkulována rovněž neváženým aritmetickým průměrem z aktuálních doporučení zmíněných investičních bank. Za aktuální doporučení považujeme takové, které stále platí (nebylo bankou aktualizováno) a není starší více než 3 měsíce. Sledujeme tituly z indexu DJIA, DJ Stoxx 50, Nasdaq, S&P500, DAX, CAC40 a FTSE. Aktualizace 1x denně.

Růstový potenciál ČR
Růstový potenciál