Patria Forex
NázevNákupProdej
EUR/CZK27,053027,0632
USD/CZK25,302525,3128
EUR/USD1,069051,06929
GBP/USD1,271241,27154
USD/JPY114,301114,326
USD/CHF1,009791,01005
AUD/USD0,743030,74326
NZD/USD0,707920,70818
USD/CAD1,331861,33208
EUR/GBP0,840830,84109
EUR/JPY122,207122,235
EUR/CHF1,079641,07992
GBP/JPY145,315145,356
GBP/CHF1,283861,28418
GER3010 663,0010 664,00
JPN22518 45918 469
NAS1004 757,704 758,70
SPX5002 200,472 200,97
UK1006 744,806 745,70
US3019 239,0019 241,00
USOil51,93951,991
XAG/USD16,63916,685
XAU/USD1 168,521 168,97
5.12.2016 13:42:58
Zdroj: Patria Forex
Měnová kalkulačka
Objem:CZK
Výsledek:
Více měn
Grafy Online

Pivot points 
Klasický indikátor Pivot Points je indikátorem technické analýzy používaný k určení primárního trendu na trhu. Pivot je jednoduše řečeno průměr ceny high, low a závěrečné ceny z předchozího období. Obchodování nad pivotem indikuje býčí sentiment přítomný na trhu, zatímco obchodování pod pivotem představuje medvědí náladu na trhu.
Perioda: Typ:
Měna R3 R2 R1 Pivot S1 S2 S3
EUR/USD DATA JSOU PŘÍSTUPNÁ POUZE UŽIVATELŮM PLACENÉ SLUŽBY PATRIA PLUS
GBP/USD
AUD/USD
NZD/USD
USD/JPY
USD/CAD
USD/CHF
USD/CZK
EUR/CZK
Zdroj: Six Financial Information
Denní technické analýzy
KBC Sunrise  
názevstáhnout / otevřítposlat
Pondělí 05.12.2016pdfMail
Pátek 02.12.2016pdfMail
Čtvrtek 01.12.2016pdfMail
Středa 30.11.2016pdfMail
Úterý 29.11.2016pdfMail
Info:
en,
report,
denně
Zdroj: KBC
Databanka  
poslat
stáhnout / otevřít
název


AED/USDxlsMail
AUD/CADxlsMail
AUD/CZKxlsMail
AUD/EURxlsMail
AUD/GBPxlsMail
AUD/IDRxlsMail
AUD/NZDxlsMail
AUD/SEKxlsMail
AUD/USDxlsMail
BGN/CZKxlsMail
BGN/EURxlsMail
BGN/SEKxlsMail
BHD/USDxlsMail
CAD/AUDxlsMail
CAD/CZKxlsMail
CAD/EURxlsMail
CAD/GBPxlsMail
CAD/HKDxlsMail
CAD/CHFxlsMail
CAD/IDRxlsMail
CAD/MYRxlsMail
CAD/NZDxlsMail
CAD/SEKxlsMail
CAD/SGDxlsMail
CAD/USDxlsMail
COP/SEKxlsMail
CYP/CZKxlsMail
CYP/SEKxlsMail
CYP/USDxlsMail
CZK/AUDxlsMail
CZK/BGPxlsMail
CZK/DKKxlsMail
CZK/EURxlsMail
CZK/GBPxlsMail
CZK/HUFxlsMail
CZK/CHFxlsMail
CZK/NOKxlsMail
CZK/PLNxlsMail
CZK/SEKxlsMail
CZK/USDxlsMail
DKK/AUDxlsMail
DKK/CADxlsMail
DKK/CZKxlsMail
DKK/EURxlsMail
DKK/GBPxlsMail
DKK/HKDxlsMail
DKK/CHFxlsMail
DKK/IDRxlsMail
DKK/JPYxlsMail
DKK/MYRxlsMail
DKK/NOKxlsMail
DKK/NZDxlsMail
DKK/SEKxlsMail
DKK/SGDxlsMail
DKK/THBxlsMail
DKK/USDxlsMail
DZD/EURxlsMail
DZD/GBPxlsMail
DZD/CHFxlsMail
DZD/JPYxlsMail
DZD/USDxlsMail
EEK/CZKxlsMail
EEK/SEKxlsMail
EGP/EURxlsMail
EGP/GBPxlsMail
EGP/CHFxlsMail
EGP/JPYxlsMail
EGP/USDxlsMail
EUR/AUDxlsMail
EUR/CADxlsMail
EUR/CYPxlsMail
EUR/CZKxlsMail
EUR/GBPxlsMail
EUR/HKDxlsMail
EUR/CHFxlsMail
EUR/IDRxlsMail
EUR/INRxlsMail
EUR/JPYxlsMail
EUR/MTLxlsMail
EUR/MYRxlsMail
EUR/NZDxlsMail
EUR/SEKxlsMail
EUR/SGDxlsMail
EUR/THBxlsMail
GBP/AUDxlsMail
GBP/CADxlsMail
GBP/CYPxlsMail
GBP/CZKxlsMail
GBP/EURxlsMail
GBP/CHFxlsMail
GBP/IDRxlsMail
GBP/MTLxlsMail
GBP/NOKxlsMail
GBP/NZDxlsMail
GBP/SEKxlsMail
HKD/AUDxlsMail
HKD/CADxlsMail
HKD/CZKxlsMail
HKD/EURxlsMail
HKD/GBPxlsMail
HKD/CHFxlsMail
HKD/IDRxlsMail
HKD/INRxlsMail
HKD/JPYxlsMail
HKD/MYRxlsMail
HKD/NZDxlsMail
HKD/PHPxlsMail
HKD/SEKxlsMail
HKD/SGDxlsMail
HKD/THBxlsMail
HKD/TWDxlsMail
HKD/USDxlsMail
HKD/VNDxlsMail
HKD/ZARxlsMail
HRK/EURxlsMail
HRK/USDxlsMail
HUF/CZKxlsMail
HUF/EURxlsMail
HUF/SEKxlsMail
HUF/USDxlsMail
CHF/AUDxlsMail
CHF/CADxlsMail
CHF/CYPxlsMail
CHF/CZKxlsMail
CHF/EURxlsMail
CHF/GBPxlsMail
CHF/HKDxlsMail
CHF/IDRxlsMail
CHF/MTLxlsMail
CHF/MYRxlsMail
CHF/NZDxlsMail
CHF/SEKxlsMail
CHF/SGDxlsMail
CHF/USDxlsMail
IDR/AUDxlsMail
IDR/CADxlsMail
IDR/DKKxlsMail
IDR/EURxlsMail
IDR/GBPxlsMail
IDR/HKDxlsMail
IDR/CHFxlsMail
IDR/INRxlsMail
IDR/JPYxlsMail
IDR/KRWxlsMail
IDR/LKRxlsMail
IDR/MYRxlsMail
IDR/NOKxlsMail
IDR/NZDxlsMail
IDR/PHPxlsMail
IDR/SEKxlsMail
IDR/SGDxlsMail
IDR/THBxlsMail
IDR/TWDxlsMail
IDR/USDxlsMail
IDR/VNDxlsMail
ILS/SEKxlsMail
INR/AEDxlsMail
INR/AUDxlsMail
INR/BHDxlsMail
INR/DKKxlsMail
INR/EURxlsMail
INR/GBPxlsMail
INR/HKDxlsMail
INR/CHFxlsMail
INR/IDRxlsMail
INR/JPYxlsMail
INR/KWDxlsMail
INR/MYRxlsMail
INR/NOKxlsMail
INR/NZDxlsMail
INR/OMRxlsMail
INR/QARxlsMail
INR/SARxlsMail
INR/SEKxlsMail
INR/SGDxlsMail
INR/USDxlsMail
ISK/AUDxlsMail
ISK/CADxlsMail
ISK/CZKxlsMail
ISK/DKKxlsMail
ISK/EURxlsMail
ISK/GBPxlsMail
ISK/HKDxlsMail
ISK/JPYxlsMail
ISK/NOKxlsMail
ISK/NZDxlsMail
ISK/SEKxlsMail
ISK/USDxlsMail
ISK/ZARxlsMail
JOD/EURxlsMail
JOD/GBPxlsMail
JOD/CHFxlsMail
JOD/JPYxlsMail
JOD/USDxlsMail
JPY/AUDxlsMail
JPY/CADxlsMail
JPY/CYPxlsMail
JPY/CZKxlsMail
JPY/DKKxlsMail
JPY/EURxlsMail
JPY/GBPxlsMail
JPY/HKDxlsMail
JPY/CHFxlsMail
JPY/IDRxlsMail
JPY/MTLxlsMail
JPY/MYRxlsMail
JPY/NZDxlsMail
JPY/SEKxlsMail
JPY/SGDxlsMail
JPY/USDxlsMail
KRW/CZKxlsMail
KRW/IDRxlsMail
KRW/NZDxlsMail
KWD/AUDxlsMail
KWD/USDxlsMail
LBP/EURxlsMail
LBP/GBPxlsMail
LBP/CHFxlsMail
LBP/JPYxlsMail
LBP/USDxlsMail
LKR/IDRxlsMail
LTL/CZKxlsMail
LTL/SEKxlsMail
LVL/CZKxlsMail
LVL/SEKxlsMail
MAD/EURxlsMail
MAD/GBPxlsMail
MAD/CHFxlsMail
MAD/JPYxlsMail
MAD/SEKxlsMail
MAD/USDxlsMail
MTL/AUDxlsMail
MTL/CZKxlsMail
MTL/SEKxlsMail
MTL/USDxlsMail
MYR/AUDxlsMail
MYR/CADxlsMail
MYR/DKKxlsMail
MYR/EURxlsMail
MYR/GBPxlsMail
MYR/HKDxlsMail
MYR/CHFxlsMail
MYR/IDRxlsMail
MYR/INRxlsMail
MYR/JPYxlsMail
MYR/KRWxlsMail
MYR/NOKxlsMail
MYR/NZDxlsMail
MYR/SARxlsMail
MYR/SEKxlsMail
MYR/SGDxlsMail
MYR/USDxlsMail
NOK/AUDxlsMail
NOK/CADxlsMail
NOK/CZKxlsMail
NOK/DKKxlsMail
NOK/EURxlsMail
NOK/GBPxlsMail
NOK/HKDxlsMail
NOK/CHFxlsMail
NOK/IDRxlsMail
NOK/JPYxlsMail
NOK/NZDxlsMail
NOK/SEKxlsMail
NOK/SGDxlsMail
NOK/USDxlsMail
NOK/ZARxlsMail
NZD/AUDxlsMail
NZD/CADxlsMail
NZD/CZKxlsMail
NZD/EURxlsMail
NZD/GBPxlsMail
NZD/IDRxlsMail
NZD/USDxlsMail
OMR/USDxlsMail
PHP/AUDxlsMail
PHP/HKDxlsMail
PHP/IDRxlsMail
PHP/MYRxlsMail
PKR/THBxlsMail
PLN/ALLxlsMail
PLN/AUDxlsMail
PLN/BAMxlsMail
PLN/BGNxlsMail
PLN/BYRxlsMail
PLN/CADxlsMail
PLN/CYPxlsMail
PLN/CZKxlsMail
PLN/DKKxlsMail
PLN/EEKxlsMail
PLN/EURxlsMail
PLN/GBPxlsMail
PLN/HKDxlsMail
PLN/HRKxlsMail
PLN/HUFxlsMail
PLN/CHFxlsMail
PLN/ILSxlsMail
PLN/ISKxlsMail
PLN/JPYxlsMail
PLN/LTLxlsMail
PLN/LVLxlsMail
PLN/MDLxlsMail
PLN/MKDxlsMail
PLN/NOKxlsMail
PLN/NZDxlsMail
PLN/RONxlsMail
PLN/RUBxlsMail
PLN/SEKxlsMail
PLN/SITxlsMail
PLN/SKKxlsMail
PLN/UAHxlsMail
PLN/USDxlsMail
PLN/ZARxlsMail
QAR/USDxlsMail
ROL/SEKxlsMail
RON/CZKxlsMail
RON/EURxlsMail
RUB/CZKxlsMail
RUB/EURxlsMail
RUB/SEKxlsMail
RUB/USDxlsMail
SAR/AUDxlsMail
SAR/USDxlsMail
SEK/AUDxlsMail
SEK/CADxlsMail
SEK/COPxlsMail
SEK/CZKxlsMail
SEK/DKKxlsMail
SEK/EEKxlsMail
SEK/EURxlsMail
SEK/GBPxlsMail
SEK/HKDxlsMail
SEK/HUFxlsMail
SEK/CHFxlsMail
SEK/IDRxlsMail
SEK/ILSxlsMail
SEK/ISKxlsMail
SEK/JPYxlsMail
SEK/KRWxlsMail
SEK/LTLxlsMail
SEK/LVLxlsMail
SEK/NOKxlsMail
SEK/NZDxlsMail
SEK/PLNxlsMail
SEK/SGDxlsMail
SEK/SKKxlsMail
SEK/THBxlsMail
SEK/TWDxlsMail
SEK/USDxlsMail
SEK/ZARxlsMail
SGD/AUDxlsMail
SGD/CADxlsMail
SGD/CZKxlsMail
SGD/EURxlsMail
SGD/GBPxlsMail
SGD/HKDxlsMail
SGD/CHFxlsMail
SGD/IDRxlsMail
SGD/INRxlsMail
SGD/JPYxlsMail
SGD/KRWxlsMail
SGD/MYRxlsMail
SGD/NZDxlsMail
SGD/SEKxlsMail
SGD/THBxlsMail
SGD/TWDxlsMail
SGD/USDxlsMail
SGD/VNDxlsMail
SIT/CZKxlsMail
SIT/SEKxlsMail
SKK/CZKxlsMail
SKK/EURxlsMail
SKK/SEKxlsMail
SKK/USDxlsMail
THB/AUDxlsMail
THB/CADxlsMail
THB/DKKxlsMail
THB/EURxlsMail
THB/GBPxlsMail
THB/HKDxlsMail
THB/CHFxlsMail
THB/IDRxlsMail
THB/INRxlsMail
THB/JPYxlsMail
THB/MYRxlsMail
THB/NOKxlsMail
THB/NZDxlsMail
THB/PHPxlsMail
THB/PKRxlsMail
THB/SEKxlsMail
THB/SGDxlsMail
THB/USDxlsMail
TND/USDxlsMail
TRY/CZKxlsMail
TRY/EURxlsMail
TRY/GBPxlsMail
TRY/CHFxlsMail
TRY/JPYxlsMail
TRY/NOKxlsMail
TRY/USDxlsMail
TWD/AUDxlsMail
TWD/BRLxlsMail
TWD/CADxlsMail
TWD/DKKxlsMail
TWD/EURxlsMail
TWD/GBPxlsMail
TWD/HKDxlsMail
TWD/CHFxlsMail
TWD/IDRxlsMail
TWD/INRxlsMail
TWD/JPYxlsMail
TWD/KRWxlsMail
TWD/MXNxlsMail
TWD/MYRxlsMail
TWD/NOKxlsMail
TWD/NZDxlsMail
TWD/SEKxlsMail
TWD/SGDxlsMail
TWD/THBxlsMail
TWD/USDxlsMail
TWD/ZARxlsMail
USD/BGNxlsMail
USD/CZKxlsMail
USD/EURxlsMail
USD/GBPxlsMail
USD/HRKxlsMail
USD/HUFxlsMail
USD/CHFxlsMail
USD/RONxlsMail
USD/RUBxlsMail
USD/SEKxlsMail
VND/HKDxlsMail
VND/IDRxlsMail
VND/SEKxlsMail
VND/SGDxlsMail
ZAR/AUDxlsMail
Info:
cs/en,
tabulka,
denně,
Zdroj: Reuters