VYBERTE KOMODITU
select

Treasury online

MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR27,005027,0650-0,07
CZK/USD25,472025,4760-0,11
USD/EUR1,06121,06130,01
JPY/USD114,3720114,38200,25
USD/GBP1,26011,26070,38
HUF/EUR313,9600314,4800-0,03
PLN/EUR4,43384,4368-0,15
Zpožděná data
9.12.2016 10:27:58

Akcie online

NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CETV68,5068,800,00
ČEZ415,80415,901,12
E4U97,60102,000,00
ERSTE AT 28,1928,201,75
ERSTE760,60763,700,11
Fortuna85,3585,900,23
KB864,00866,90-1,03
Kofola375,00384,001,05
MONETA80,0580,20-0,19
O2 C.R.234,70235,000,00
Pegas785,60786,90-0,19
Photon7,007,880,00
PLG---
PM12 600,0012 620,000,00
STOCK56,7556,953,09
TMR650,00680,000,00
UNI178,00179,400,77
VIG557,00557,90-0,54
9.12.2016 10:33:01

Indexy online


Komodity

AkceNázevDatum a čas Nejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Denní min.Denní max.
NPXAU/USD9.12. 10:48:30R1 170,221 170,641 165,091 172,35
NPXAG/USD9.12. 10:48:27R17,05417,09516,84117,130
NPUSOil9.12. 10:47:27R51,17551,22550,83951,516
NPUKOil9.12. 10:47:37R54,18054,23053,74554,480
NPXPD/USD3.6. 22:57:22R550,6554,9530,4562,8
NPCopper9.12. 10:48:14R2,64402,64602,62002,6593
NPXPT/USD10.6. 22:53:24R989,3993,8984,61 006,3
Pozn.: Zobrazujeme nejlepší kotace 10 největších globálních bank
Zdroj: Patria Forex
  • 9.12.2016 10:45:55

Zlato

Nákup Prodej Změna (%) Denní max. Denní min.
1 169,9100 1 171,4100 -0,01 1 172,0500 1 167,8600
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus ZDE.

Detail Graf 

Typ grafu
select
Období
select
Cenové pásmo
select
Klouzavý průměr 1
select
Klouzavý průměr 2
select
Analýza 1
select
Analýza 2
select
Analýza 3
select
Analýza 4
select

Zpravodajství - Komodity

Glencore: Trh s ropou čeká hra na kočku a na myš
7.12.2016 18:04
Pokud jde o budoucnost na ropě, má šéf komoditního obra Glencore Ivan ...
Rozbřesk – Rusko a spol. o víkendu stvrdí dohodu s OPECem
7.12.2016 9:12
Bouře ve sklenici vody točící se okolo italského referenda rychle odez...
Citi má jasný vzkaz pro komoditní býky
5.12.2016 17:00
Pro komoditní býky má americká bankovní skupina Citigroup jasný vzkaz...
Mohly by se Spojené státy vrátit k uhlí?
5.12.2016 12:30
Donald Trump během své volební kampaně tvrdil, že ze Spojených států u...
Týden technicky - Dolar ustoupil ze svých maxim, stejně jako SPX500. Ropa lámala rekordy, zlatu se nadále nedařilo
2.12.2016 16:55
EURUSD: Euro se vůči dolaru dokázalo odrazit od týdenní hodnoty S1 př...
Dohoda OPECu může dostat trh do deficitu, cena ropy prudce vzrostla
2.12.2016 15:30
Středeční dohodou OPECu se patrně naplní jedno z významných pozitivníc...

Technická analýza
Poslední aktualizace: 19.1.2016 8:37
NázevTrendS3S2S1PLPHR1R2R3
Zlatonahoru1076,001080,001085,001085,001094,171097,001106,001113,00

Energie - přehled 

NázevDatum a časCenaZměna (%)
Ropa Brent9.12.2016 10:4554,170,84
Ropa WTI9.12.2016 10:4551,170,93
Plynový olej8.12.2016468,750,81
Zemní plyn8.12.20163,724,24
Topný olej9.12.2016 10:451,630,80
Benzín RBOB9.12.2016 10:451,510,40
Nafta8.12.2016 17:59447,50-2,23
Zdroj: Six Financial Information

Kovy - přehled 

NázevDatum a časCenaZměna (%)
Stříbro9.12.2016 10:4517,090,53
Zlato9.12.2016 10:451 170,66-0,01
Hliník27.6.20161 643,00-1,29
Měď29.6.20162,190,99
Olovo29.6.20161 776,502,27
Zinek29.6.20162 087,504,27
Paládium9.12.2016 10:45743,500,75
Platina9.12.2016 10:45938,50-0,13
Zdroj: Six Financial Information

Soft komodity - přehled 

NázevDatum a časCenaZměna (%)
Bavlna8.12.2016 0:000,71-0,93
Sójové boby8.12.2016 0:0010,27-2,10
Pšenice8.12.2016 0:005,360,37
Kukuřice8.12.2016 0:003,54-1,26
Kakao8.12.2016 0:002 262,00-0,92
Cukr8.12.2016 0:000,19-0,71
Zdroj: Six Financial Information

Fixing kovů 

NázevDop.Odp.Změna (%)
Zlato1 174,751 171,05-0,56
Stříbro-1 301,00-34,59
Paládium-725,00-1,23
Platina-940,00-0,42
8.12.2016 16:04
Zdroj: Six Financial Information

Vysvětlivky ke komoditám

Ropa Brent – cena ropy Crude Oil North Sea v USD za barel
Ropa WTI – cena ropy West Texas Intermediate (lehké „sladké“ ropy z Texasu) v USD za barel
Plynový olej – cena produktu Diesel (Gasoil) s dodávkou ARA v USD za tunu
Zemní plyn – cena zemního plynu v USD za MMBTU (milión Britských tepelných jednotek)
Topný olej – cena topného oleje v USD za galon
Benzín RBOB – cena bezolovnatého benzínu v USD za galon
Naphtha - cena nafty CIF NWE v USD za 1 tunu
Zlato, stříbro, platina, paládium (tabulka Kovy – přehled) – cena kovů v USD za trojskou unci
Zlato, stříbro, platina, paládium (tabulka Fixing kovů) – dopolední a odpolední fixing drahých kovů v USD za trojskou unci (respektive v US centech za trojskou unci v případě stříbra) publikovaný společností The London Gold Market
Hliník - cena 3měsíčního kontraktu v USD

Denní zpráva o komoditách  

názevstáhnout / otevřítposlat
Pátek 09.12.2016pdfMail
Čtvrtek 08.12.2016
Středa 7.12.2016pdfMail
Úterý 6.12.2016pdfMail
Pondělí 05.12.2016pdfMail
Pátek 02.12.2016pdfMail
Čtvrtek 01.12.2016pdfMail
Středa 30.11.2016pdfMail
Úterý 29.11.2016pdfMail
Pondělí 28.11.2016pdfMail
Info:
en,
report,
denně
Zdroj: KBC