Hledání v měnách
select

select
select

select
select
select


Online konzultace 
Klienti Patria Plus získávají nejširší spektrum možností konzultací ekonomických a finančních témat. Konzultace mají formu telefonických nebo e-mailových dotazů na sofistikovaná témata. V rámci „konzultací“ Patria rovněž zajišťuje dodávku nadstandardních informací, které klient na stránce Patria Online nenalezne.

Garantovaná reakční doba na e-mailový dotaz – dle složitosti dotazu 30 minut až 8 hodin.
Oblíbené instrumenty
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR26,915826,94580,17
USD/EUR1,07251,0728-0,19
CZK/GBP32,151032,22010,00
CZK/CHF25,187325,24770,00
3MCZKD-1,4400-1,13001,37
10YCZKS1,25001,2500-19,35
10YUSDS2,17802,21800,37
Zpožděná data
22.4.2017 13:29:06

Pro online data klikněte ZDE
FOREX online
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR26,915826,94580,17
CZK/USD25,086625,13660,38
CZK/CHF25,187325,24770,00
CZK/HUF0,08600,08630,00
CZK/PLN6,31196,32530,00
CZK/GBP32,151032,22010,00
RUB/CZK2,24482,25210,00
Zpožděná data
22.4.2017 13:29:06

Pro online data klikněte ZDE
FORWARD ONLINE 
select
21.4.2017 19:00:47
Další kurzy
Sazby Online - ČR
TermínNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ON-0,0500,1204 605,88
TN-1,100-0,100-500,00
SW-1,860-0,8409,27
2W0,0000,12020,00
1M-1,810-0,8600,55
2M-1,440-0,980-2,13
3M-1,440-1,1301,37
6M-0,880-0,7209,28
9M-0,900-0,7400,00
1Y-0,690-0,570-2,99
22.4.2017 2:00:00
Další sazby
Dluhopisy online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
ST. DLUHOP. VAR/17100,15101,05
ST. DLUHOP. 0,00/17100,20101,00
ST. DLUHOP. 0,00/18100,25100,93
ST. DLUHOP. 0,85/18100,85101,65
ST. DLUHOP. 4,60/18106,19107,08
ST. DLUHOP. 5,00/19109,90110,70
ST. DLUHOP. 0,00/19100,20100,85
ST. DLUHOP. 1,50/19103,69104,06
ST. DLUHOP. 0,00/2099,80100,15
ST. DLUHOP. 3,75/20112,47113,09
ST. DLUHOP. VAR/20100,65101,25
ST. DLUHOP. 3,85/21123,95124,55
ST. DLUHOP. 0,00/2295,95102,05
ST. DLUHOP. 4,70/22123,95124,55
ST. DLUHOP. VAR/23106,45107,35
ST. DLUHOP. 0,45/23100,82100,31
ST. DLUHOP. 5,70/24136,15137,04
ST. DLUHOP. 2,40/25112,55113,19
ST. DLUHOP. 1,00/26100,88101,43
ST. DLUHOP. 0,25/2793,0694,13
ST. DLUHOP. VAR/27102,55103,75
ST. DLUHOP. 2,50/28114,55115,24
ST. DLUHOP. 0,95/3096,1897,05
ST. DLUHOP. 4,20/36145,95147,60
ST. DLUHOP. 4,85/57163,95166,83
22.4.2017 0:55:02
Další ceny

  • 22.4.2017 13:29:06
CZK/USD
Nákup Prodej Změna (%) Denní max. Denní min.
25,0866 25,1366 0,38 25,2190 25,0615
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus ZDE.
select
Jdi
Statistika
Aktuální hodnota 25,0866
Změna ceny od 52týd. max -1,0164
Změna ceny od 52týd. min 1,8361
Roční max 26,1280
Roční min 24,7793
Rozdíl cena vs. 30denní SMA -0,0254
Rozdíl cena vs. 60denní SMA -0,1547
Rozdíl cena vs. 200denní SMA -0,1127

 
select
select
Trend line


* Technická analýza a výběr typu grafu dostupné jen pro graf s denními daty (volba 1M až MAX)
Pozn: Tick - Automatické vykreslování grafu (závisí na likviditě instrumentu)