Hledání v měnách
select

select
select

select
select
select


Online konzultace 
Klienti Patria Plus získávají nejširší spektrum možností konzultací ekonomických a finančních témat. Konzultace mají formu telefonických nebo e-mailových dotazů na sofistikovaná témata. V rámci „konzultací“ Patria rovněž zajišťuje dodávku nadstandardních informací, které klient na stránce Patria Online nenalezne.

Garantovaná reakční doba na e-mailový dotaz – dle složitosti dotazu 30 minut až 8 hodin.
Oblíbené instrumenty
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR26,990027,05200,00
USD/EUR1,06851,0690-0,21
CZK/GBP31,045731,1122-0,67
CZK/CHF25,203525,26340,18
3MCZKD-2,6200-2,300011,19
10YCZKS0,81000,8300-25,00
10YUSDS2,19802,23801,51
Zpožděná data
18.1.2017 12:53:01

Pro online data klikněte ZDE
FOREX online
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR26,990027,05200,00
CZK/USD25,258925,30890,21
CZK/CHF25,203525,26340,18
CZK/HUF0,08750,0878-0,26
CZK/PLN6,17056,1835-0,28
CZK/GBP31,045731,1122-0,67
RUB/CZK2,34162,3490-0,32
Zpožděná data
18.1.2017 12:52:59

Pro online data klikněte ZDE
FORWARD ONLINE 
select
18.1.2017 12:52:58
Další kurzy
Sazby Online - ČR
TermínNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ON0,0100,1604 605,88
TN-0,6000,400-4 100,00
SW--0,15066,67
2W-0,700-0,200-54,08
1M-1,430-1,2909,49
2M-1,950-1,3508,88
3M-2,620-2,30011,19
6M-2,580-2,4205,15
9M-2,330-2,1202,51
1Y-1,780-1,6307,29
18.1.2017 12:49:10
Další sazby
Dluhopisy online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
ST. DLUHOP. 4,00/17101,00101,25
ST. DLUHOP. VAR/17101,35101,63
ST. DLUHOP. 0,00/17100,93101,60
ST. DLUHOP. 0,00/18101,40101,91
ST. DLUHOP. 0,85/18102,47102,97
ST. DLUHOP. 4,60/18108,97109,47
ST. DLUHOP. 5,00/19112,85113,45
ST. DLUHOP. 0,00/19101,75102,15
ST. DLUHOP. 1,50/19106,05106,52
ST. DLUHOP. 3,75/20115,60116,00
ST. DLUHOP. VAR/20102,25102,45
ST. DLUHOP. 3,85/21119,95120,43
ST. DLUHOP. 4,70/22127,95128,51
ST. DLUHOP. VAR/23108,15108,85
ST. DLUHOP. 0,45/23100,82103,18
ST. DLUHOP. 5,70/24140,77142,04
ST. DLUHOP. 2,40/25118,10118,60
ST. DLUHOP. 1,00/26105,87106,70
ST. DLUHOP. VAR/27103,25103,95
ST. DLUHOP. 2,50/28121,25122,00
ST. DLUHOP. 0,95/30102,77103,55
ST. DLUHOP. 4,20/36159,41161,41
ST. DLUHOP. 4,85/57187,10193,05
18.1.2017 12:06:28
Další ceny

  • 18.1.2017 12:52:45
CZK/USD
Nákup Prodej Změna (%) Denní max. Denní min.
25,2589 25,3089 0,21 25,2930 25,2000
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus ZDE.
select
Jdi
Statistika
Aktuální hodnota 25,2567
Změna ceny od 52týd. max -0,8463
Změna ceny od 52týd. min 2,0062
Roční max 26,1280
Roční min 25,2087
Rozdíl cena vs. 30denní SMA -0,4191
Rozdíl cena vs. 60denní SMA -0,3138
Rozdíl cena vs. 200denní SMA 0,5580

 
Detail Graf 
Typ grafu
select
Období
select
Cenové pásmo
select
Klouzavý průměr 1
select
Klouzavý průměr 2
select
Analýza 1
select
Analýza 2
select
Analýza 3
select
Analýza 4
select