Hledání v měnách
select

select
select

select
select
select


Online konzultace 
Klienti Patria Plus získávají nejširší spektrum možností konzultací ekonomických a finančních témat. Konzultace mají formu telefonických nebo e-mailových dotazů na sofistikovaná témata. V rámci „konzultací“ Patria rovněž zajišťuje dodávku nadstandardních informací, které klient na stránce Patria Online nenalezne.

Garantovaná reakční doba na e-mailový dotaz – dle složitosti dotazu 30 minut až 8 hodin.
Oblíbené instrumenty
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR27,008227,03820,01
USD/EUR1,05321,0535-0,74
CZK/GBP31,817831,88500,37
CZK/CHF25,367225,42680,05
3MCZKD-2,0300-1,71000,98
10YCZKS1,24001,2700-9,49
10YUSDS2,37402,41401,53
Zpožděná data
21.2.2017 15:36:01

Pro online data klikněte ZDE
FOREX online
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR27,008227,03820,01
CZK/USD25,628525,67850,76
CZK/CHF25,367225,42680,05
CZK/HUF0,08790,08820,26
CZK/PLN6,26726,28020,29
CZK/GBP31,817831,88500,37
RUB/CZK2,24802,2551-1,13
Zpožděná data
21.2.2017 15:35:36

Pro online data klikněte ZDE
FORWARD ONLINE 
select
21.2.2017 15:36:01
Další kurzy
Sazby Online - ČR
TermínNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ON0,0100,1604 605,88
TN-0,970-0,570-619,48
SW-1,440-1,03012,73
2W-1,100-0,700-5,26
1M-1,210-1,0600,82
2M-1,790-1,4405,29
3M-2,030-1,7100,98
6M-1,800-1,6401,64
9M-1,350-1,1902,88
1Y-1,310-1,1902,24
21.2.2017 15:31:24
Další sazby
Dluhopisy online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
ST. DLUHOP. 4,00/17100,50100,70
ST. DLUHOP. VAR/17100,45101,15
ST. DLUHOP. 0,00/17100,50100,88
ST. DLUHOP. 0,00/18100,64101,16
ST. DLUHOP. 0,85/18101,45101,88
ST. DLUHOP. 4,60/18107,59108,09
ST. DLUHOP. 5,00/19111,55112,05
ST. DLUHOP. 0,00/19100,70101,10
ST. DLUHOP. 1,50/19104,47104,76
ST. DLUHOP. 3,75/20112,95113,30
ST. DLUHOP. VAR/20101,50101,95
ST. DLUHOP. 3,85/21116,73117,10
ST. DLUHOP. 4,70/22124,07124,44
ST. DLUHOP. VAR/23107,25108,35
ST. DLUHOP. 0,45/23103,00100,27
ST. DLUHOP. 5,70/24137,68138,21
ST. DLUHOP. 2,40/25114,84115,45
ST. DLUHOP. 1,00/26103,18103,75
ST. DLUHOP. VAR/27102,75103,55
ST. DLUHOP. 2,50/28117,34118,11
ST. DLUHOP. 0,95/3098,9999,85
ST. DLUHOP. 4,20/36151,45153,29
ST. DLUHOP. 4,85/57171,38177,05
21.2.2017 15:07:31
Další ceny

  • 21.2.2017 15:35:36
CZK/USD
Nákup Prodej Změna (%) Denní max. Denní min.
25,6285 25,6785 0,76 25,6340 25,4320
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus ZDE.
select
Jdi
Statistika
Aktuální hodnota 25,6077
Změna ceny od 52týd. max -0,4953
Změna ceny od 52týd. min 2,3572
Roční max 26,1280
Roční min 24,9539
Rozdíl cena vs. 30denní SMA 0,3552
Rozdíl cena vs. 60denní SMA 0,1664
Rozdíl cena vs. 200denní SMA 0,7609

 
Detail Graf 
Typ grafu
select
Období
select
Cenové pásmo
select
Klouzavý průměr 1
select
Klouzavý průměr 2
select
Analýza 1
select
Analýza 2
select
Analýza 3
select
Analýza 4
select