Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
NWR oznámila přijetí na Londýnské burze a plné uplatnění Opce navýšení

NWR oznámila přijetí na Londýnské burze a plné uplatnění Opce navýšení

09.05.2008 9:25
Autor: 

Společnost New World Resources (458 CZK, 0,28%) N.V. (dále jen „New World Resources“, „NWR” nebo „Společnost") oznamuje, že její akcie druhu A byly dnešním dnem přijaty k obchodování na Londýnské burze. Přijetí k obchodování na Burze cenných papírů Praha je očekáváno v průběhu dnešního obchodního dne.

Společnost byla rovněž informována o tom, že Manažeři nabídky uplatnili Opci navýšení, která zavazuje Prodávajícího akcionáře, společnost RPG Industries S.E., k prodeji dalších 12 452 001 existujících akcií druhu A za Nabídkovou cenu 13,25 GBP za akcii.

Jakmile dojde k prodeji dalších akcií druhu A z titulu realizace Opce navýšení, bude celková velikost Nabídky činit 95 465 345 akcií druhu A, z toho 13 500 000 akcií nově vydaných a 81 965 345 existujících, což odpovídá celkové hodnotě Nabídky přibližně 1,3 mld. GBP (cca 1,6 mld. EUR).

Po vykonání Opce navýšení bude Prodávající akcionář držet přibližně 63,8 % akcií druhu A vydaných Společnosti, přičemž celková uskutečněná Nabídka bude představovat cca 36,2 % všech akcií druhu A vydaných Společností.

Kometář je kompletním zněním tiskové zprávy New World Resources N.V.


Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře
22.04.2026
22:42Tesla podruhé za sebou překonala odhady, akcie rostou
22:02Akcie se držely poblíž maxim, výrobci čipů rostli 16. den v řadě  
17:47Hledání lepších systémů i pokusy o monetární absolutismus
17:45ČEZ, a.s.: Vnitřní informace - Návrh dividendy společnosti ČEZ: 42 Kč na akcii
17:05ČEZ navrhuje dividendu 42 korun na akcii. Rozhodne valná hromada 1. června
16:46Cyklus AI známky churavění nejeví, výsledky ASM překonaly očekávání na všech frontách  
15:53Německá vláda zhoršila odhad růstu ekonomiky na 0,5 procenta
15:38GE Vernova hlásí silné výsledky a zvyšuje výhled. Akcie míří na nová maxima
14:43Boeing snižuje odliv hotovnosti, přispěly k tomu nejvyšší dodávky letadel od 2019
13:40Yardeni: Přichází akcelerace, AI má rysy bubliny
12:18Z Trumpova ultimáta opět nic nebylo, pro trhy to ale není jasná výhra  
12:16Komise navrhuje větší koordinaci a snížení závislosti na dovozu fosilních paliv
11:14Bloomberg: Deutsche Telekom zvažuje úplné sloučení s dceřinou firmou T-Mobile US
10:58Akcie výrobců pamětí zůstávají ve srovnání s TSMC či Nvidií levné. Otázkou je, zda vstoupily do supercyklu  
9:18SpaceX si zajistila opci na odkup startupu Cursor za 60 miliard dolarů
9:06Rozbřesk: Americký spotřebitel zatím ignoruje válku a dál utrácí
8:38Příměří mezi USA a Íránem pokračuje, Mythos se dostal do neoprávněných rukou, evropské futures v záporu  
6:06Čína se na poli nových technologií pohybuje rychlostí světla. Kvůli konfliktu panují obavy, ale ne krize
21.04.2026
22:05Wall Street přešlapuje na místě: technologie drží trh, zbytek brzdí nejistota  
17:07Jaká by byla ideální monetární politika?

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
ČasUdálost
8:00UK - Harmonizovaný CPI, y/y