Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
     

    Detail - články
    ČSOB již podruhé získala ocenění Nejlepší banka v akvizičním financování v České republice

    ČSOB již podruhé získala ocenění Nejlepší banka v akvizičním financování v České republice

    20.11.2009 9:36
    Autor: 

    ČSOB potvrdila své prvenství na poli akvizičního financování, když byla již podruhé za sebou britským ekonomickým časopisem ACQ Finance Magazine vyhlášena bankou roku 2009. Cena je součástí vyhlašování respektovaných ACQ Country Awards for Achievement, o kterých rozhodují nezávislí porotci z řad ekonomických odborníků a novinářů.

    Jsme potěšeni, že jsme své postavení českém trhu obhájili,“ říká Ivan Meloun, ředitel akvizičního financování ČSOB. „Cena je pro nás potvrzením, že cesta, kterou jsme se vydali v roce 2001, kdy ČSOB začala na trhu akvizičního financování působit, je správná. Zároveň z ní také vyplývá závazek, abychom svým tuzemským i zahraničním klientům poskytovali stále kvalitnější a komplexnější služby.

    V hlasování, kterého se účastnily téměř tři tisícovky porotců, získala ČSOB cenu Nejlepší banka v akvizičním financování v ČR na základě transakcí, které v posledních dvanácti měsících realizovala. „Byli jste ve společnosti mnoha významných hráčů, ale kvalitou svých služeb jste se stali jejich lídry. Je mi velikou ctí, že vám mohu toto ocenění předat,“ pogratuloval ČSOB k vítězství Aiden Bateman z ACQ Finance Magazine.

    ČSOB ACQFI

    Ocenění není jediné, které ČSOB v poslední době získala. Časopisem Global Finance byla vyhlášena jako Nejlepší banka roku v ČR, Nejlepší poskytovatel finančních služeb pro zahraniční obchod v ČR a Nejlepší banka pro devizové operace v ČR.

    Informace o vyhlašovateli

    ACQ Finance Magazine je respektovaný britský měsíčník, který sleduje dění v oblasti fúzí a akvizic po celé Evropě. Ve spolupráci s uznávanými investičními bankami, fondy soukromého kapitálu či průmyslovými a finančními analytiky zpracovává analýzy, komentáře a souhrnné popisy jednotlivých transakcí, včetně zachycení jejich finančních a právních charakteristik. Časopis má přes 20 tisíc čtenářů z řad zakladatelů firem, poradců, zprostředkovatelů či výkonných pracovníků, kteří se zabývají korporátními financemi a mají vysoké rozhodovací pravomoci nutné právě k uskutečnění zmiňovaných transakcí. 

    Prezentaci (v pdf) akvizičního financování ČSOB naleznete ZDE. Stránky Akvizičního financování ČSOB naleznete ZDE.

    (komerční prezentace)


    Váš názor
    Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
    Aktuální komentáře
    07.08.2026
    16:20UEFA vs. FIFA a „tajné plány vytvořené bezcharakterními lidmi, které mají pochybné přínosy pro samotný fotbal“
    15:35Akce Fedu se odsouvá, americký trh práce překvapil opět negativně
    14:46Vysychající řeky a ničivé požáry v Evropě. Klimatická rizika dopadají na průmysl, ekonomiku i finanční trhy  
    12:55Co je vlastně cílem americké centrální banky? Nasliboval toho Warsh příliš?
    12:35Po raketovém růstu přichází vybírání zisků. Zaměstnanci SpaceX prodávají akcie
    12:26Závěr týdne je pro akcie převážně pozitivní při vyčkávání na nová data  
    11:52ČEZ, a.s.: Oznámení o výplatě úrokového výnosu
    11:00Perly týdne: Zlato nahoru a SpaceX k 10 bilionům dolarů
    10:30Hlavní akcionář Volkswagenu je ve ztrátě, automobilku vyzval k rychlým opatřením
    8:59Komerční banka, a.s.: Výpis z obchodního rejstříku
    8:51Výsledky oznámily CSG a Gen Digital, Trump uvalil nová cla. Evropa zahájí opatrně  
    8:47Rozbřesk: Koruna po holubičím překvapení ČNB v defenzivě
    8:14CSG výrazně překonala odhady. Obranná divize táhne růst, výhled potvrzen
    5:50Srpen přeje dividendám. CNBC vybírá mezi aristokraty s růstovým potenciálem i pravidelným výnosem
    06.08.2026
    15:57ČNB ve vyčkávacím režimu, zvýšení sazeb ale zůstává dále ve hře
    15:31Zásoby plynu v EU jsou pro toto období rekordně nízké, ukazují data
    14:47Růst MercadoLibre akceleruje na 50 %. Podle trhu ale roste příliš draze  
    14:37Bankovní rada ČNB podle očekávání drží základní úrokovou sazbu na 3,75 procentech
    13:32Nintendo navýšilo zisk o 150 procent. Switch 2 a Mario pomohly navzdory dražším čipům
    13:19Goldman Sachs vidí v Evropě přehlížené příležitosti. U dvou akcií očekává více než 100% růst

    Související komentáře
    Nejčtenější zprávy dne
    Nejčtenější zprávy týdne
    Nejdiskutovanější zprávy týdne
    Kalendář událostí
    ČasUdálost
    8:00DE - Průmyslová výroba, y/y
    14:30USA - Míra nezaměstnanosti, s.a.
    14:30USA - Průměrná hodinová mzda, y/y
    14:30USA - Změna počtu prac. míst