Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
BUSINESS & INFORMATION FORUM 2010 již za měsíc

BUSINESS & INFORMATION FORUM 2010 již za měsíc

28.04.2010 10:18
Autor: 

V červnu 2010 se již po šesté uskuteční prestižní odborná konference Business Information Forum 2010. Program reflektuje aktuální dění v oblasti ICT a dopad ekonomické situace v době krize.

BIF2010Business Information Forum 2010 (www.bif2010.cz) je šestým ročníkem tradiční konference věnované informačním a komunikačním technologiím (ICT) jako nástroji pro úspěšné podnikání. Celodenní akce se uskuteční 1. června 2010 ve Slovanském domě v Praze za účasti zajímavých hostů a řečníků nejen z oblasti technologií a IT, ale také z politického a veřejného života.

Zájemci o účast na konferenci se mohou registrovat prostřednictvím formuláře na stránkách www.bif2010.cz.

Mezi vystupujícími budou následující osobnosti:

  • Evžen Tošenovský, poslanec Evropského parlamentu
  • Ondřej Felix, hlavní architekt českého e-governmentu
  • Patrick Zandl, šéfredaktor serveru Lupa.cz
  • Petr Stiegler, konzultant, dříve vedoucí sekce rozvoje e-governmentu, Česká pošta
  • Václav Matyáš, vedoucí katedry počítačových systémů a komunikací, Fakulta informatiky MU Brno
  • Jiří Hlavenka, investor v oblasti internetu

 

Konference je určena všem, kdo rozhodují o investicích do ICT a strategii jejich využití jako jsou CIO, finanční a ekonomičtí ředitelé, podnikatelé či vlastníci menších a středních firem, ale i generální ředitelé dodavatelů, ICT investoři, nebo poskytovatelé tzv. business services. Program bude zajímavý pro všechny, kdo se chtějí a potřebují orientovat ve světě informačních technologií.

Hovořit se bude také o těchto tématech:
 
  • Informatika v novém desetiletí – přehled příležitostí a hrozeb
  • Mobilní technologie: na ulici i v podnikových datech
  • Datacentrum dnes a zítra: jiná infrastruktura, jiné aplikace, jiná dělba práce - a vyšší požadavky
  • Bezpečnost: rizika jsou trochu srozumitelnější než dřív, ale mnohem drsnější
  • Web je náš svět: za vaším počítačem začíná nekonečno

TBN28042010


Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře
23.06.2026
6:06Šéf JP Morgan je překvapen výkonem akciových trhů. Na ekonomiku se podle něj valí „malá tsunami“
22.06.2026
17:34Tři „ziskové“ zajímavosti
16:03PODCAST Týdenní výhled: Chaos kolem Íránu, rezignace britského premiéra a Micron v centru pozornosti  
15:16Politický otřes v Británii: Starmer odstupuje z čela, o vedení se hlásí Burnham
14:18Zemřel bývalý šéf Fedu Alan Greenspan
14:12AbbVie převezme Apogee za téměř 11 miliard dolarů. Chce držet krok s rostoucí konkurencí
12:08Trump staví novou celní zeď. Některé země získají výhodu, jiné si pohorší
10:58Zmatečné zprávy kolem Íránu ani pád další britské vlády na trhy vzrušení nepřinesly  
10:43Německo kupuje podíl ve výrobci tanků KNDS před jeho vstupem na burzu
8:56USA a Írán hlásí pokrok, Starmer pod tlakem a ČNB chce zůstat flexibilní  
8:53Rozbřesk: Co mírová jednání na Blízkém východě mohou udělat s českou inflací?
6:02MakroMixér: Wichterle sází na vodu, Ameriku i českou značku. „Bez vývoje skončíte jako subdodavatel“
21.06.2026
9:07Víkendář: Podle Krugmana „Muskovo Ponzi schéma“ jednou padne, ARK Invest to vidí jinak
20.06.2026
9:04Víkendář: Krugman o investicích do „geniality Elona Muska“
19.06.2026
17:38Trhy, staronová centrální banka a její superautopilot
15:53Výhled Invesco na druhé pololetí: AI dál podpoří trhy, slabší dolar může nahrát akciím mimo USA
15:32J&T Global Finance XI., s.r.o: Oznámení o desáté výplatě úrokového výnosu a splacení jistiny dluhopisu
14:06Gerber: Tesla je bez fúze se SpaceX bezcenná. Pokud investujete s Elonem, nemáte žádná práva, ale zisky ano
13:36Kuba pod tlakem sankcí USA spouští zásadní reformy. Otevírá ekonomiku soukromému sektoru
13:26TOMA, a.s.: Zpráva z valné hromady konané 19. června 2026

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
ČasUdálost
9:30DE - PMI v průmyslu
10:00EMU - PMI v průmyslu
14:00HU - Jednání MNB, základní sazba