Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
My, Němci, euro

My, Němci, euro

6.12.2010 18:07

V posledních dnech se opět trochu rozvlnila debata o našem přijetí eura. Pokud ale chceme jít k jádru věci, musíme si nejdříve vyjasnit, o jakém euru to vlastně mluvíme? Nechci kazit zábavu, ale tím jsme rychle zpět u spekulativního řešení toho,

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Váš názor
 • tristní stav
  6.12.2010 21:49

  Tak si to shrňme... V EU některé státy, Německo nejvíce, začínají diskutovat o možnosti návratu ke svým národním měnám... a my začínáme teprve 10 let za opicemi diskutovat o tom, jestli přijmeme tu umělou hmotu euro. Není tohle názorný příklad naší absolutní neschopnosti vládnout sami sobě, neopičit se po zaostalém jihu EU, také naší servility k zemím s úplně odlišnou anabází k bohatství atd...? čert nám byl dlužen ty eurofanatiky, kteří se rekrutují z čtenářů katalogů Burdy a pod... A kolik jich sedí na ministerstvech... mráz mě z toho běhá po zádech. Přistoupit na krachující euro značí absolutní absenci vnímání souvislostí s potřebami našeho regionu. Ve skrytu duše děkuji GB za jejich postoj v zájmu existence národních států v rámci Evropy. Pochopili jako první, že je EU jeden velký nesmysl a příklady táhnou. To ještě nezmizelo.
  Jesse
  • Re: tristní stav
   7.12.2010 9:00

   Co se nervuješ??My neuvažujeme vůbec o přijetí Eura, my budeme platit měnou našich některých politiků z mládí na kterou byli zvyklí a ta se jmenovala Bony..
   ZUZKA
  • Re: tristní stav
   7.12.2010 8:40

   Eurofanatici se nerekrutují z čtenářů katalogů Burdy, ale z ideového hnízda Havlova bratrstva pravdy a lásky. Co mediálně známý eurofanatik, to Havlův spřízněnec a té jeho disidentské grupy.
   Peté
 • EURO je jak feťák,
  6.12.2010 21:01

  co potřebuje šlehu a přichází rauš, poté následuje absťák a kocovina. Je potřeba další a poté další šleha, jinak přijde tvrdá a bolestivá odvykačka. Ale je nutná, protože každý další šleh musí být silnější, až nakonec organismus zcela zkolabuje a následuje konec.
  Peté
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data