Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
CETV: Službu Voyo rozšíříme z ČR na všechny naše trhy

CETV: Službu Voyo rozšíříme z ČR na všechny naše trhy

18.03.2011 13:47
Autor: Redakce, Patria.cz

Mediální skupina Central European Media Enterprises (CETV) připravuje rozšíření placené internetové služby Voyo z tuzemského trhu na všech šest trhů v CEE, na kterých CETV působí. Mělo by se tak stát během následujících osmi měsíců.

Voyo byla uvedena s počátkem roku 2011 v České republice a umožňuje záznam lokálního obsahu i streemingu před umístěním do TV vysílání. Přestože vedoucí tuzemská TV, televize Nova, nabízí část programu na svém webu, placená služba Voyo je dle CETV úspěšná a zvýšila internetový provoz zhruba o 30 procent.

Z nejbližšího rozšíření služby CETV odtajnila uvedení během druhého čtvrtletí roku v Chorvatsku, na dalších trzích „později v rámci roku“.

Služba Voyo spadá do segmentu služeb CETV v rámci ,New Media“. Jeho meziroční růst dosáhl 25 procent, nárůst zákazníků 20 procent a tržeb 17 procent ve stálých cenách. CETV dnes obsluhuje celkem 60 online produktů a služeb s řádově 8,5 miliony průměrnými měsíčními návštěvníky.


Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře
23.03.2026
14:58Největší dluhopisový výprodej od roku 2022. Energetický šok mění pravidla hry i tradiční bezpečné přístavy  
13:19Týdenní výhled: Trump vystrašil trhy ultimátem Íránu, ale znovu otočil  
12:38Trump chválí jednání s Íránem a odkládá útoky na energetiku
12:38Trump otočil s ultimátem, akcie i dluhopisy letí prudce nahoru  
12:21EP Infrastructure, a.s.: Oznámení o změně ve vedení společnosti
11:59EP Infrastructure, a.s.: Výsledky společnosti za rok 2025
11:41JPMorgan: Fed by nyní neměl reagovat jako v roce 2022
10:15Rozbřesk: Revidujeme vzhůru inflaci pro tento a příští rok, nejbližších 14 dní rozhodne
8:54Tlak na akcie, dluhopisy, zlato i stříbro. Rétorika kolem Íránu se vyostřuje  
8:21V noci na zítřek vyprší Trumpovo ultimátum na plné otevření Hormuzu. Hrozí útoky na íránské elektrárny, Írán odvetou
6:02AI ano, ale ne jako jádro portfolia. Erhard Radatz z Invesca o technologiích, válce v Íránu, energetice i návratu zájmu o Čínu
22.03.2026
8:13Víkendář: Podle firem zatím AI nic velkého nepřináší. Bude se to měnit?
21.03.2026
8:08Víkendář: Největší ekonomika světa: ani USA, ani Čína?
20.03.2026
21:01Výprodeje v nervozitě před víkendem  
17:43Ropa, další vývoj v ekonomice a to nejzajímavější v nových předpovědích od Goldman Sachs
16:20Teroristický útok v Pardubicích? Firma spolupracuje s vojenským sektorem, sejde se Bezpečnostní rada státu
15:41Gundlach: Dolar bude oslabovat a ovlivní světové akciové trhy
14:05Další podpora investičního příběhu Colt CZ: Colt Canada získala kontrakt za 273 mil. CAD  
13:43Czechoslovak Group provede svou první akvizici v Polsku. DOMAR MS rozšíří kapacity obranného segmentu
12:57Novartis kupuje vývoj nového léku na rakovinu prsu za až 3 miliardy dolarů od Synnovation Therapeutics

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
Nebyla nalezena žádná data