Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Online rozhovor s makléři a analytiky Patria Direct (nejen) o výhledu na rok 2014 – již zítra na Patria.cz

Online rozhovor s makléři a analytiky Patria Direct (nejen) o výhledu na rok 2014 – již zítra na Patria.cz

18.12.2013 16:11
Autor: Redakce, Patria.cz

Nepromarněte poslední letošní příležitost zeptat se makléřů a analytiků významného tuzemského obchodníka s cennými papíry, společnosti Patria Direct, na vše, co Vás na sklonku roku zajímá z oblasti investování.

Blížící se ústup od monetární stimulace ekonomik ze strany centrálních bank - od Spojených států přes eurozónu až po Čínu - může přinést zajímavé investiční příležitosti. Oživení růstu by v příštím roce podle ekonomů měla navíc předvést nejedna světová ekonomika, včetně té české...

Lze očekávat pokračující nadvládu býků na akciových trzích? Které tituly na pražské burze jsou atraktivní po mírném poklesu českého trhu za rok 2013? Má ještě co nabídnout „bezpečný“ uchovatel hodnoty, jako je zlato? A jaké novinky chystá management společnosti Patria Direct pro investory do budoucna?
 
Makléři, analytici a management významného tuzemského obchodníka s cennými papíry, společnosti Patria Direct, která poskytuje služby individuálním investorům, budou na Vaše dotazy odpovídat již zítra, ve čtvrtek 19. prosince od 13:00 do 15:00 hod. v online rozhovoru na Patria.cz. Otázky však jako obvykle budete moci klást i před začátkem rozhovoru.

PD new 2

Na všechny Vaše dotazy se těší tým Patria Direct, a.s.:

• Největší mezi obchodníky s cennými papíry, kteří poskytují služby individuálním investorům z pohledu zobchodovaných objemů a klientských aktiv.

• Nejširší profesionální tým makléřů věnujících se privátním klientům v ČR.

• Nabízí své služby také na Slovensku.

• Úspěšně nabízející produkt Patria Forex, který umožňuje klientům spekulovat na pohyb měnových kurzů, komodit a akciových indexů s finanční pákou 1:50.


Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře
09.07.2026
16:06Existují skutečně důvody pro zvedání sazeb?
14:14SK Hynix míří na Nasdaq. O jeden z největších burzovních debutů v historii je obrovský zájem  
14:01Nápojový kolos PepsiCo zvýšil čtvrtletní zisk, u růstu tržeb překonal odhady
13:58Výsledková sezóna v USA: Kalendář pro 2. čtvrtletí 2026
13:56Výsledková sezóna v Evropě: Kalendář pro 2. čtvrtletí 2026
13:56Výsledková sezóna Česko: Kalendář pro 2. čtvrtletí 2026
12:04Investiční výhled na druhé pololetí: Shrnutí  
11:02Míra nezaměstnanosti v červnu stagnovala
10:51PODCAST Analytický radar: Makrovýhled Patrie pro druhé pololetí  
10:23Akcie znovu rostou, zatímco dluhopisy tlumí optimismus  
10:19Nezaměstnanost v ČR v červnu stagnovala na 4,8 procenta, přibylo volných míst
9:48Průmyslová výroba v Česku v květnu zrychlila meziroční růst na dvě procenta
8:55Rozbřesk: Potvrdí průmysl zlepšenou kondici ekonomiky?
8:48Kofola zachrání Bílinskou kyselku i Zaječickou hořkou. Uspěla ve výběrovém řízení o tradiční minerálky
8:44Akcie míří vzhůru i přes napětí s Íránem. SK Hynix přitahuje velký zájem a Kofola kupuje tradiční minerálky  
6:40Sohn: Google může být ke koupi, kvalita nyní jen zabírá místo v portfoliu
08.07.2026
22:01Akcie oslabily kvůli novému napětí mezi USA a Íránem, ropa prudce zdražila  
16:06Apple sází na americké čipy, Broadcom získal kontrakt za více než 30 miliard dolarů
16:04AI a pravidlo „v tom nejlepším přestat“
14:17L'Oréal, Nestlé či Mondelez. AI zrychluje vývoj šamponů či sušenek

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
ČasUdálost
3:30Čína - CPI, y/y
9:00CZ - Průmyslová výroba, y/y
10:00CZ - Nezaměstnanost
14:30USA - Nové žádosti o dávky v nezam.
16:00USA - Prodeje starších domů, m/m