Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
     

    Detail - články
    Koncert pro Paměť národa. Přijďte 28. října do Fóra Karlín

    Koncert pro Paměť národa. Přijďte 28. října do Fóra Karlín

    11.10.2019 15:38
    Autor: Redakce, Patria.cz

    Vážení klienti, milí čtenáři. Od loňského roku jsme hrdým partnerem obecně prospěšné společnosti Post Bellum a jejich projektu Paměť národa. Tito lidé dokumentují vzpomínky našich rodičů a prarodičů, kteří na vlastní kůži zažili útrapy fašismu i komunismus a pomáhají tak ustavičně kultivovat naši demokracii. Příběhy redaktorů  Post Bellum vypráví například prostřednictvím cyklu Příběhy 20. století, které doporučujeme k poslechu či zhlédnutí na webu Českého rozhlasu, České televize nebo na příslušných podcastech.

    Tímto bychom Vás chtěli velice srdečně pozvat na opravdu mimořádný Koncert pro Paměť národa, který se uskuteční 28. října ve Fóru Karlín. Na koncertu vystoupí téměř stovka hudebníků, a to zcela bez nároku na honorář. Zahrají na něm například písničkáři Vladimír Merta, Samson Lenk, Jan Burian, Tony Ducháček, ale i Tomáš Klus, Aneta Langerová, Bára Poláková, Jana Kirschner, Dan Bárta a další. Jistě moudře a krátce mezi písněmi promluví Marek Orco Vácha, Jiří Grygar, bývalý politický vězeň František Wiend, filozof Daniel Kroupa, Ladislav Heryán a další. 

    Díky našemu partnerství Vám nabízíme lístky s 30% slevou, kterou lze jednoduše uplatnit vložením slevového kódu 2810302019 na portálu Ticketstream. 

    Krátká pozvánka na koncert:

     

    Pokud je Vám projekt sympatický a uvažovali byste o dlouhodobé podpoře Paměti národa, moc doporučujeme jejich donátorský Klub přátel Paměti národa. Velmi vítán je samozřejmě i jednorázový dar nebo jakákoliv jiná podpora. Více informací naleznete na webu www.postbellum.cz nebo www.pametnaroda.cz.

    Děkujeme. Vaše Patria Finance

    A tady je trochu víc o Paměti národa...

    (Komerční sdělení)

     
     
     
     

    Váš názor
    • Monika
      16.10.2019 7:30

      Nesdílím tvou patologickou potřebu se považovat za něco vice a mit posledni slovo. Stejne zase jen překrucuješ a uhýbáš, jako správný šmejd.
      Velkamedvědice
    •  
      11.10.2019 16:55

      Koukám že už našli dva, kterým by se líbilo, kdyby se na hrůzy fašismu a komunismu zapomnělo. Jinak jim samozřejmě nic nebrání založit společnost na dokumentování hrůz dnešního kapitalismu. Třeba by tam mohly vyprávět jejich děti pro příští generace jak nedostaly k vánocům I-Phone.
      ..
      •  
        11.10.2019 21:49

        Koukám, že se najdou tací, kteří se na hrůzy kapitalizmu dívají tak jaksi Ladovsky.
        Ullsperger
        •  
          14.10.2019 12:19

          Marně přemýšlím jaké hrůzy kapitalismu můžete mít na mysli. Bulvár který donutil ivetu bartošovou skočit pod vlak, zpackanou privatizaci nebo příšernou kvalitu potravin z Agrofertu? Ten I-phone byl samozřejmě nadsázka.
          ..
          • Poplatnost propagandě
            14.10.2019 14:33

            Marně asi přemýšlíte, protože v soudobém tisku v naší geografické oblasti se o nich nedočtete. Jak o těch historických, tak o těch současných.
            Ullsperger
            • Re: Poplatnost propagandě
              14.10.2019 17:30

              Tak tématem je paměť národa, takže mě ty hrůzy kapitalismu na území ČR opravdu zajímají. Nebuďte líný a něco konkrétního o nich napište.
              ..
    •  
      11.10.2019 16:47

      Kultivovat nasi demokracii, ach muj boze. A co obeti kapitalismu, o tech se bude taktne mlcet. Masinerie propagandy jede naplno.
      Inspektor Clouseau
    • Post Bellum?
      11.10.2019 16:24

      Nejsem si úplně jistý, zda Post Bellum je společnost prospěšná veřejně a zda tedy má partner být na co hrdý. Prospěšná je každopádně panu Kroupovi.
      Ullsperger
    Aktuální komentáře
    12.08.2026
    16:00Braňo Soták: AI implikace z oznámených výsledků CoreWeave  
    14:50Akcie Nebiusu letí nahoru o 16 procent. Firma překonala odhady, poptávka po AI infrastruktuře dál zrychluje
    14:08Co dělají Spojené státy lépe než kdokoliv jiný
    12:18Vestas znovu získává vítr do plachet. Akcie po výsledcích přidávají 19 procent
    11:45UNIMEX GROUP, uzavřený investiční fond, a. s.: Oznámení o uložení projektu rozdělení společnosti formou odštěpení se vznikem nové společnosti
    11:42IEA varuje před hlubším deficitem ropy. Konflikt v Hormuzském průlivu dál omezuje dodávky
    11:39Foxconn těží z AI boomu. Zisk i tržby výrazně překonaly očekávání trhu
    10:04CoreWeave znovu potvrdil sílu AI boomu. Rekordní zakázky poslaly akcie prudce vzhůru
    9:16Rozbřesk: Koruna zpět v prázdninové letargii, ropa i výnosy před americkou inflací rostou
    8:57ČEZ uklidnil obavy z windfall tax, trhy sledují ropu i AI. Večer budeme pozorovat zatmění Slunce  
    5:59Pokles cen elektřiny tady je, přiznává Martin Novák z ČEZ. Ovoce ale začíná přinášet Gas Distribution
    11.08.2026
    21:59Wall Street pokračovala v konsolidaci; probuzení může přinést aktuální CPI  
    17:14Mimořádná levnost i drahost amerických akcií. Vše vysvětluje jedna skrytá proměnná
    15:50Eli Lilly stíhá Novo Nordisk. V Británii získala první povolení pro pilulku na hubnutí mimo USA
    14:31Provozovatel datových center DayOne se chystá na svůj první den na burze v USA
    14:31Umělá inteligence jako budování železnic, období bankrotů i slávy
    14:07Od valuace 98 miliard k až 30 miliardám dolarů. Shein se připravuje na vstup na burzu
    14:02Návrat Intelu nabírá obrátky. Firma si zajistila 20 miliard dolarů na expanzi
    13:08Rocket Lab roste raketovým tempem, ziskovost však stále zůstává na oběžné dráze  
    11:38ČEZ zaostal za odhady na provozním zisku. Slabý Trading přebil pozitivní zprávu o vyšším výhledu  

    Související komentáře
    Nejčtenější zprávy dne
    Nejčtenější zprávy týdne
    Nejdiskutovanější zprávy týdne
    Kalendář událostí
    ČasUdálost
    14:30USA - CPI, y/y