Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
Páteční úvod na trzích nemá jasný směr. Investičním tipem Zoetis a na pražské burze Moneta naposledy s účastí na mimořádné valné hromadě 22. června

Páteční úvod na trzích nemá jasný směr. Investičním tipem Zoetis a na pražské burze Moneta naposledy s účastí na mimořádné valné hromadě 22. června

11.06.2021 9:06
Autor: Redakce, Patria.cz

Futures nedávají jasný směr v úvodu pátečního obchodování na evropských akciových trzích a v tuto chvíli ani pro Wall Street a trhy v Evropě zahajují nevýrazně. Patria Finance vydala nový investiční tip Zoetis a dnes je na pražské burze poslední den s možností nakoupit akcie Monety s možností účastnit se mimořádné valné hromady dne 22. června.

Futures pro hlavní evropské trhy se pohybovaly od -0,05 % do +0,05 % a dle toho vypadá také nevýrazný úvod obchodování.

Patria Finance vydala nový investiční tip Zoetis. Ten je aktuální odpovědí analytiků na vývoj na trhu a témata, která se na něm odehrávají. Více naleznete v analýze, odkazované pod textem.

Na pražské burze je možné dnes naposledy nakoupit akcie Monety, s ohledem na vypořádání, s možností účastnit se mimořádné valné hromady dne 22. června, na které se bude hlasovat o spojení se společnostmi ze skupiny PPF a souvisejícím vydání akcií (rozhodným dnem je 15. červen).

Z výraznějším makrodat je na pořadu dne pouze v 16:00 index spotřebitelské důvěry Univerzity Michigan v USA.

 

Čtěte více:

Investiční tip Zoetis: Defenzivou proti inflaci
11.06.2021 8:33
Zoetis je největším globálním výrobcem léčiv a vakcinačních látek pro ...

Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře
13.05.2026
16:09Ministři energetiky EU jednali o dani z mimořádných zisků energetických firem
15:15Výrobní inflace v zámoří vyskočila na 6 procent, posílí spekulace na růst sazeb  
14:52Rychlejší růst, lepší marže, větší ambice. Nebius svými výsledky potvrzuje hlad po výpočetní kapacitě  
14:17CSG chce získat podíl ve výrobci tanků Leopard
13:35Traders Talk: Našponovaní čipaři, levné čínské techy a očekávání od výsledků ČEZ
12:53BYD jedná s evropskými automobilkami o převzetí nevytížených továren
12:04Íránská kontrola Hormuzu a Čína by mohly pomáhat k vyřešení krize
11:07Agentura IEA: Nabídka ropy letos kvůli válce s Íránem nepokryje poptávku
10:59Akcie se odrážejí vzhůru při soustředění na jednání Trump - Si  
10:19Výhled na výsledky: ČEZ čeká slabší kvartál, čistému zisku pomůže konec windfall tax  
8:58Rozbřesk: Těžce zkoušené trhy dluhopisů čelí faktu, že americká inflace bude opět nad čtyřmi procenty
8:52Geopolitika ustupuje Trumpově výpravě do Pekingu, futures jsou v zeleném  
5:54To, co íránskou krizi prohloubilo, může nakonec obsahovat zárodek řešení
12.05.2026
22:02Americké akciové indexy dnes oslabují kvůli korekci polovodičových akcií  
17:45Mag7 nyní, před deseti lety a za deset let
16:25Průmyslové akcie se vezou na AI vlně. Rostoucí korelace ale zároveň zvyšuje jejich zranitelnost
15:16Americká inflace za duben citelně zrychlila, a není to jen o benzínu
14:38Bloomberg: EU zaostává v závodě o suroviny, příkladem je slovenská Trojárová
13:47Jedno téma, obří zisky a rostoucí riziko koncentrace. AI mění akciové trhy v Jižní Koreji a na Tchaj-wanu
12:09Siemens Energy vyprodává kapacity a urychluje odkup akcií, přesto po výsledcích oslabuje

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
ČasUdálost
9:00CZ - CPI, y/y
11:00EMU - HDP, q/q
11:00EMU - Průmyslová výroba, y/y
14:30USA - PPI, y/y