Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
WEBINÁŘ za okamžik: Jak na DIP? A na čem čeští investoři letos nejvíce vydělali? 23. dubna od 16:00

WEBINÁŘ za okamžik: Jak na DIP? A na čem čeští investoři letos nejvíce vydělali? 23. dubna od 16:00

23.04.2024 14:19
Autor: Redakce, Patria.cz

Dlouhodobý investiční produkt přinesl Čechům a Češkám s úvodem roku 2024 atraktivní příležitost, jak se zajistit na důchod investováním ve státem garantovaném produktu podle vlastního přesvědčení i zkušenosti, s daňovou úlevou až 48 tisíc korun ročně a k tomu až 50 tisíc korun v případě příspěvků na straně zaměstnavatele. Chopili jsme se jí naplno? Jak silný zájem DIP vzbudil během prvních měsíců života? Vyvolal otázky, ke kterým ještě chybějí odpovědi? To vše a více se dozvíte na nadcházejícím webináří Patria Finance, který proběhně online v úterý 23. dubna od 16:00.

Zaregistrujte se na webinář k DIP již nyní na tomto odkazu!

V první části webináře Patria Finance bude nejen tato témata s Janou Brodani, výkonnou ředitelkou AKAT ČR a Richardem Podpierou, generálním ředitelem Patria Finance, diskutovat Josef Němeček, šéf investičního portálu Patria.cz. Dozvíte se spoustu inspirativních čísel a tipů. Do čeho více než 70 tisíc investorů z řad aktivních klientů Patria Finance nejaktivněji investovalo v prvním letošním čtvrtletí a na kterých investicích nejvíce vydělávají?

dip

Poprvé se s vámi podělíme extra o to, do čeho klienti Patria Finance nejčastěji investuji v rámci DIP. Budete překvapeni a bude to v souladu nebo kontrastu s názorem expertů na investice? Tomáš Vlk a Jakub Blaha, analytici Patria Finance, vám nabídnou svůj pohled na to, odkud začít a jak přistoupit k investicím do DIP. Kromě konkrétních cenných papírů a produktů zazní i důležité principy a řada praktických rad pro investora.

Maximálně prakticky se zaměří a některé novinky představí v závěrečné pasáži webináře společně šéf online sales Libor Svoboda a šéf portálu Patria.cz Josef Němeček. Jak snadno na DIP s Patria Finance? Jak na první investici do něj? Jak je to s obměnou investic v DIP nebo se zařízením příspěvků zaměstnavatele do něj? Na co v DIP sázejí klienti Patria Finance nejvíce?

Těšíme se na online setkání a diskusi s Vámi v úterý 23. dubna 2024 od 16:00. V závěru webináře dáme maximální prostor Vašim podnětům a dotazům. Zasílat je můžete s předstihem na email info@patria.cz nejlépe s předmětem „Webinář DIP“ či pokládat pod příspěvky s upoutávkou na webinář na našich sociálních sítích.

Zaregistrujte se na webinář k DIP již nyní na tomto odkazu!

WEBINÁŘ Jak na DIP? A na čem čeští investoři letos nejvíce vydělali? Úterý 23. dubna od 16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Čtěte více:

Richard Podpiera: Porážet inflaci bez akcií je prakticky nemožné. DIP nabídneme mezi prvními a v plné šíři, kterou zákon umožní
15.12.2023 6:01
Čerstvě prodiskutován Senátem po listopadovém schválení Sněmovnou je n...
Dlouhodobý investiční produkt (DIP): Čím je zajímavý a jak si jej snadno otevřít v Patria Finance?
15.04.2024 9:11
Od úvodu roku 2024 mohou čeští investoři a investorky využít novou mož...

Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře
18.07.2025
22:03Rekordní S&P 500 a Nasdaq, ale propad Netflixu kazí optimismus  
17:14Bank of America: USA už investory tolik nelákají. Tvoří se tam bublina
15:45Kdysi Fink označil Bitcoin za pračku peněz, teď si mne ruce. BlackRock eviduje masivní příliv do kryptoměnových ETF
14:59Další verze americké výjimečnosti
13:39Celní dohoda s USA bude podle Merze nesymetrická, jednání vrcholí
13:24Perly týdne: Zvedají se celní inflační tlaky, umělá inteligence se začne ukazovat v ziscích
13:23Saab těží ze zbrojního boomu. Ve 2Q překonal odhady a navýšil celoroční výhled
12:30Stát zaplatí firmě KHNP za dva bloky Dukovan 407 miliard a 15 miliard za palivo
10:41Akcie Netflix i přes silné výsledky doplácejí na prémiovou valuaci  
10:25Akcie pokračují v růstu před spotřebitelskou důvěrou a holubičím komentářem z Fedu  
10:10M2C oznámila kontakt, který má zvýšit příjmy z trhů západní Evropy o dvě třetiny
9:14Netflix šlape na plyn: Rekordní zisky, vylepšený výhled i nové hity
8:54Rozbřesk: Zdražování potravin zůstává v Česku nadprůměrné
8:49ČEZ plánuje SMR v Temelíně, Meta pokračuje v náboru AI expertů z Applu a futures jsou v zeleném  
6:43Velká dohoda s Čínou? Trumpův obrat u Nvidie k ní možná otevírá dveře
17.07.2025
22:02Dynamické pokračování trendu na indexech v USA  
17:23Traders Talk: Trhy se třesou s Powellovou židlí, volatilita nahrává bankám a ASML jako skrytá šance
17:14Vítězí obrana, prohrávají zemědělci a příroda, hodnotí rozpočet EU server Politico
16:27Uber a Lucid spojují síly, chtějí zaplavit svět autonomními taxíky. Akcie automobilky prudce rostou
16:11Když si soused dá k obědu kuře a vy nic…

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
Nebyla nalezena žádná data