Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Krvavé čtvrteční ráno: Unipetrol -4,7 %, ČEZ -3 %, Č.Telecom -3 %, KB -4 %...

Krvavé čtvrteční ráno: Unipetrol -4,7 %, ČEZ -3 %, Č.Telecom -3 %, KB -4 %...

06.10.2005 10:01
Autor: 

Po výprodejích na Wall Street otevřely také evropské trhy propadem. Výjimkou dnes není ani pražská burza, která zahájila obchodování výrazně dole a během rána kupí další ztráty. Největší propad registruje CME, téměř 5 %. Podobně je na tom Unipetrol s -4,3 %.

Největší objemy registruje ČEZ, na kterém se už zobchodovaly akcie za 320 milionů Kč. Titul ztrácí 3 %. druhou nejaktivnější emisí je Zentiva s tříprocentní ztrátou. Komerční banka, jejíž ztráta už se blíží 4 %, obchoduje na 3575 Kč, Erste Bank je na tom jen o trochu lépe (-2,4 %). Český Telecom rychle ustoupil z hranice 500 korun a propadá se o 3 % na 484 Kč. Akcie Philip Morris se dostávají zpět na hladinu 19000 Kč (-1,3 %), mezi SPADovými tituly zatím zaznamenávají nejmenší ztrátu. Zobchodovaly se už objemy přes miliardu korun. Index PX-D za hektického obchodování propadá o 3 %.

Patria Finance


Váš názor
  • Vysvětlení pro MM
    06.10.2005 10:26

    Dneska tady máme korekci, včera to byla jenom stagnace, pokles o pár desetin procenta, i když všichni MM mektali, že byla korekce, ujasněte si pojmy pánové!
    Andrej
    • Souhlas s Andrejem
      06.10.2005 10:39

      Jo,Jo, už se to taky dalo čekat. Uvidíme odpoledne a za pár dnů...
      ingkrtek
      • Korekce
        06.10.2005 11:10

        Potrebujou to vytrepat z roztresenych , aby se mohli napakovat pristi tyden. Kdy budou zverejnene hosp. vysledky cezu za ctvrtleti?
        Franta
Aktuální komentáře
18.09.2025
17:19Německý dluhový obrat a americký tah na italský dluhový „standard“
17:04ENERGO-PRO Green Finance s.r.o.: Oznámení o druhé výplatě úrokového výnosu
16:16Goldman Sachs: Investoři jsou ohledně evropských akcií skeptičtí
14:47Němečtí poslanci schválili rozpočet na letošní rok
13:59Roche kupuje za 3,5 miliardy dolarů firmu 89bio, cílí na léčbu obezity a nadváhy
13:58Britská centrální banka ponechala základní úrok na 4,00 procenta
13:33Nvidia investuje pět miliard dolarů do Intelu. Společně budou vyvíjet čipy pro PC a datová centra
11:42Závod mezi Novo Nordiskem a Eli Lilly o nejúčinnější pilulku proti obezitě nabírá na intenzitě
10:56Rohlik Group zvýšil hrubý zisk o 38 procent, provozní ztráta klesla na 1,54 mld. Kč
10:07Reakce na Fed byla negativní, ale trhy zřejmě ztráty rychle setřesou  
9:03Rozbřesk: Asertivní Fed bránící svoji nezávislost USD prospěl, viceguvernér ČNB Frait nevidí důvod snižovat sazby
8:35Trhy po snížení sazeb Fedu zamíří výše. Jaké výsledky ukázala COLT CZ Group?  
8:16Jakub Blaha ke COLT CZ Group po 2Q25: Slabší výkon palných zbraní kompenzován silnou muniční divizí a strategickou expanzí do energetických výbušnin  
7:45COLT CZ Group zvýšila zisk o polovinu a potvrzuje výhled. "Zásadní kroky posouvají skupinu na novou úroveň," říká Jan Drahota
17.09.2025
22:01Fed snížil sazby, trhy ale reagovaly vlažně  
22:00Komentář Jana Čermáka: Fed doručil jestřábí redukci sazeb
20:15Fed snížil sazby. Letos ještě dvakrát? Výnos dluhopisů klesá, eurodolar nad 1,1900, Wall Street v klidu
17:19Vysílá zlato klasický signál strachu?
17:19Co se očekává od výsledků Coltu?  
16:35Alibaba těží z domácího růstu AI sektoru, zatímco čínský regulátor omezuje Nvidii

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
ČasUdálost
13:00UK - Jednání BoE, základní sazba
14:30USA - Index filadelfského Fedu
14:30USA - Nové žádosti o dávky v nezam.