Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
     

    Detail - články

    Patria Plus představuje – Mobilní služby

    21.07.2005 10:23
    Autor: 

    Vážení uživatelé stránek www.patria.cz,
    dovolte nám, abychom Vás upozornili na placené služby investičního portálu, které nabízíme pod značkou Patria Plus. V rámci komplexní informační podpory řízení Vašich financí přinášíme exkluzivně na českém internetu kromě zpráv, analýz, prognóz a datatabank také například účelově nezkreslená a spolehlivá online data z devizových, akciových, peněžních, dluhopisových a komoditních trhů.

    S online daty jsou úzce spojeny Mobilní služby Patria Plus.

    Býváte často mimo kancelář a potřebujete pravidelné informace o dění na finančních a devizových trzích? Pokud máte mobilní telefon, je tato služba právě pro Vás ideálním řešením.

    Váš mobil nemusí být vybaven protokolem WAP, a přesto budete v průběhu celého dne informováni o všem podstatném, co se na trzích děje. Online vybrané kurzy, úrokové sazby, ceny komodit a akcií můžete obdržet denně 1) v předem stanovenou hodinu, nebo 2) kdykoliv na vyžádání. Zasílání 3) automatických alertů využijí ti, kteří zvažují nákup či prodej akcií, deviz, komodit nebo si potřebují půjčit či uložit peněžní prostředky za co nejvýhodnějších podmínek. Na mobil totiž obdržíte upozornění, že kurz Vámi zvolené měny, akcie nebo cena zvolené komodity či úroková sazba s vybranou splatností a v žádané zemi překročila předem definovanou úroveň. Využijete-li tuto službu, nestane se Vám, že zmeškáte výhodnou příležitost na realizaci celé transakce. Co se týká akcií, můžete si také objednat zaslání 4) závěrečných cen na mobilní telefon.

    Spektrum intrumentů je široké – online kurzy koruny a hlavních světových měn, úrokové sazby na domácím i zahraničním mezibankovním peněžním trhu (depozitní sazby) se zvolenou splatností, aktuální ceny komodit jako je ropa nebo zlato. Samozřejmě také všechny akcie obchodované v systémech SPAD a KOBOS a likvidní akcie obchodované na trzích v USA, Německu, Francii, Belgii a Nizozemí.

    V rámci rozšířeného zpravodajství si také můžete objednat zasílání 5) horkých zpráv na mobilní telefon.

    Více informací o dalších službách v rámci Patria Plus naleznete ZDE. Služby Patria Plus můžete otestovat v nezávazném 14denním ZKUŠEBNÍM OBDOBÍ. V tomto období však nemáte přístup k databázím, prognózám a analýzám (k dispozici jsou pouze ukázky). Podrobné informace Vám poskytnou naši pracovníci, kontaktujte help-desk.


    Váš názor
    Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
    Aktuální komentáře
    23.08.2026
    8:19Víkendář: Muž, který z Číny udělal skutečně kapitalistickou zemi
    22.08.2026
    8:15Víkendář: USA po Trumpovi
    21.08.2026
    22:01Závěr týdne v zeleném, dařilo se materiálům  
    18:10Rostoucí výnosy dluhopisů – obavy z dluhů a inflace, nebo radost z umělé inteligence?
    16:52Apple po soudním rozhodnutí loni v Irsku zaplatil na daních 17 miliard USD
    16:42Pokud výnosy neklesnou pod 5 %, mohou přijít problémy pro AI i akcie, varuje BofA
    15:00Bessent zkouší stlačit výnosy. Investory však nepřesvědčil ani na 24 hodin
    14:07Po SpaceX přichází Anthropic. Trh může čekat další poražení historického IPO
    12:25Perly týdne: Ropná iluze a rally na zlatě?
    10:37ChatGPT moment humanoidních robotů může přijít až za deset let, krotí očekávání šéf Unitree
    9:06Růst spotřebitelských cen v Japonsku zrychluje, zvyšují se náklady na dovoz
    8:55Rozbřesk: Koruna je nejsilnější od prosince 2025, dolar pod tlakem neuspokojivého fiskálu
    8:55Trhy sledují Anthropic, dluhopisy i nové kroky americké vlády  
    6:07Meta patří mezi největší AI zákazníky Microsoftu. Za Azure utrácí stovky milionů dolarů ročně
    20.08.2026
    17:08Americká výjimečnost 8/2026 - z pohledu valuací a návratnosti trhů
    16:49UNIMEX GROUP, uzavřený investiční fond, a. s.: Pozvánka na řádnou valnou hromadu společnosti UNIMEX GROUP, uzavřený investiční fond, a.s. konající se 30. 9. 2026
    16:02Walmart překonal očekávání, akcie přesto výrazně oslabily
    14:58Největší short squeeze za roky. Bitcoin prudce otočil po nadějích na deregulaci
    14:29Ministerstvo financí zhoršilo výhled ekonomiky, letos čeká růst o 1,9 %
    13:00Investice do AI mají prioritu, a tak se zisk Alibaby propadl o více než tři čtvrtiny

    Související komentáře
    Nejčtenější zprávy dne
    Nejčtenější zprávy týdne
    Nejdiskutovanější zprávy týdne
    Kalendář událostí
    Nebyla nalezena žádná data