Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Bivideon popírá, že by navýšil svůj podíl v Českých radiokomunikacích

Bivideon popírá, že by navýšil svůj podíl v Českých radiokomunikacích

15.06.2004 15:03
Autor: 

Komentář doplněn
Společnost Bivideon popřela, že by navýšila svůj podíl v Českých radiokomunikacích. „Ke spekulacím ohledně prodeje 3,475 milionu akcií Českých radiokomunikací, jež se objevily na trhu v minulých dnech, chce Bivideon BV jednoznačně prohlásit, že neuzavřel žádnou dohodu o koupi takového balíku akcií ani jeho části,“ zní v prohlášení firmy.

Spekulace ohledně koupě části Č. radiokomunikací se odvíjely od včerejšího blokového prodeje 3,475 milionu akcií společnosti při ceně 425 Kč/akcie. Pražská burza k tomuto obchodu neuvedla strany transakce, objem ale odpovídá 11,3% podílu ve společnosti, přičemž na stejné procento minulý týden navýšila svůj podíl firma Netla Management Ltd.

Bivideon k celé záležitosti dodává: "Vedení Bivideonu trvale sleduje a vyhodnocuje všechny stragegické možnosti, jež jsou dány současnými tržními podmínkami a postojem regulátora." Fiirma prý nemá ke svému dřívějšímu rozhodnutí pozastavit všechny pokusy o vykoupení minoritních podílů v Čra v tuto chvíli co dodat.

Akcie Českých radiokomunikací dnes korigovaly včerejší propad a aktuálně posilují o 1,43 % na 412 Kč. (více k dnešnímu vývoji akcií ZDE).

(zdroj: Bloomberg, Reuters)


Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře
07.04.2026
17:46Jak by to mohlo letos a příští rok vypadat s americkou a evropskou ekonomikou?
15:44PODCAST Týdenní výhled: Trh přestal brát Trumpovy hrozby vážně, americká inflace má skokově narůst  
14:50Wall Street čeká silná výsledková sezóna, trhy ale sledují válku a ropu
14:21Výsledková sezóna v USA: Kalendář pro 1. čtvrtletí 2026
14:20Výsledková sezóna v Evropě: Kalendář pro 1. čtvrtletí 2026
14:20Výsledková sezóna Česko: Kalendář pro 1. čtvrtletí 2026
12:21OpenAI, Google a Anthropic se spojují proti čínským kopiím svých AI modelů
11:40Akcie se dopoledne vydávají vzhůru bez ohledu na další Trumpovo ultimátum  
11:37Samsung rozdrtil odhady. Provozní zisk za první čtvrtletí je vyšší než za celý loňský rok
10:34Jeden z nových akciových normálů
10:25Pershing Square chce koupit Universal Music se štědrou prémii. Může ale narazit na odpor Bollorého
10:07Maloobchodní tržby v únoru vzrostly. Jaké šrámy zanechá íránský šok na spotřebě domácností?
9:59Meziroční inflace v březnu zrychlila na 1,9 procenta, vyplývá z odhadu ČSÚ
9:51Maloobchodní tržby v Česku v únoru zpomalily meziroční růst na 4,1 procenta
9:15Šéf IEA: Válka na Blízkém východě nastartuje růst obnovitelných zdrojů
9:12Rozbřesk: Inflace v potravinách bude vyšší zejména v roce 2027, růst cen koruně nepomůže
8:55Komerční banka, a.s.: Oznámení o umístění evropských krytých dluhopisů
8:49CSG hrozí žalobou Kofingu, Trumpovy výhrůžky zvedají ceny ropy a americké pojišťovny slaví  
6:06PODCAST Analytický radar: Vyšší cílová cena ČEZ, ale také opatrnost. Restrukturalizace jako klíč?  
06.04.2026
22:00S&P 500 rostl čtvrtým dnem v řadě; čeká se na Trumpovo ultimátum  

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
ČasUdálost
9:00CZ - CPI, y/y
9:00CZ - Maloobchodní tržby, y/y
9:00CZ - Obchodní bilance - nár. pojetí, mld. Kč
14:30USA - Objednávky zboží dlouh. spotřeby, m/m