Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
     

    Detail - články
    Patria Direct, a.s. představila novou verzi obchodního systému umožňujícího obchodování se zahraničními cennými papíry

    Patria Direct, a.s. představila novou verzi obchodního systému umožňujícího obchodování se zahraničními cennými papíry

    07.10.2003 12:36
    Autor: 

    Společnost Patria Direct, a.s. představila na internetové adrese www.patria-direct.cz novou verzi obchodního systému, který umožňuje kromě online obchodování na pražské burze také obchodování na zahraničních burzách v USA a v západní Evropě.

    Podle vyjádření Oldřicha Pavlovského, který je předsedou představenstva Patria Direct, a.s., je spuštění nové obchodní platformy reakcí na rostoucí počet zájemců o obchodování zahraničních akcií. „Investoři hledají nové investiční příležitosti především na západoevropských a amerických trzích. Jen za poslední rok vzrostl počet klientů, kteří se rozhodli prostřednictvím naší společnosti Patria Direct vstoupit na zahraniční trhy, o 100% a objem obchodů se zahraničními akciemi v Patria Direct za 2. čtvrtletí letošního roku dosáhl téměř 2,4 mld. Kč.“

    Patria Direct, a.s. klade důraz na spolehlivost a kvalitu nabízených služeb

    Patria Direct si uvědomuje, že důvěra klientů v obchodníky s cennými papíry byla v Čechách v posledních letech otřesena, a proto klade důraz především na spolehlivost a kvalitu nabízených služeb. Zárukou bezpečně spravovaných investic je mateřská společnost Patria Finance, která působí na kapitálovém trhu již od roku 1994 a která se v roce 2000 stala členem jedné z největších a nejsilnějších finančních skupin v Evropě - KBC Banking and Insurance Group,

    Monika Procházková


    Váš názor
    Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
    Aktuální komentáře
    10.08.2026
    10:04Rozbřesk: Extrémní sucho a nízká hladina Rýna je další komplikací pro německý průmysl
    8:50Trhy věří Evropě, geopolitická rizika však zůstávají ve hře  
    6:07PREVIEW: ČEZ by měl vykázat slabší provozní výsledky. K růstu zisku ale pomůže konec windfall tax  
    09.08.2026
    8:35Víkendář: Nebojte se, Warsh ve skutečnosti nemá velení
    08.08.2026
    8:41Víkendář: Trhy nemají rády prázdné řeči
    07.08.2026
    22:05Slabá data z trhu práce pomohla akciím  
    17:51Akcie v optimismu, průmysl v extrémním, dluhopisy neprotestují
    16:20UEFA vs. FIFA a „tajné plány vytvořené bezcharakterními lidmi, které mají pochybné přínosy pro samotný fotbal“
    15:35Akce Fedu se odsouvá, americký trh práce překvapil opět negativně
    14:46Vysychající řeky a ničivé požáry v Evropě. Klimatická rizika dopadají na průmysl, ekonomiku i finanční trhy  
    12:55Co je vlastně cílem americké centrální banky? Nasliboval toho Warsh příliš?
    12:35Po raketovém růstu přichází vybírání zisků. Zaměstnanci SpaceX prodávají akcie
    12:26Závěr týdne je pro akcie převážně pozitivní při vyčkávání na nová data  
    11:52ČEZ, a.s.: Oznámení o výplatě úrokového výnosu
    11:00Perly týdne: Zlato nahoru a SpaceX k 10 bilionům dolarů
    10:30Hlavní akcionář Volkswagenu je ve ztrátě, automobilku vyzval k rychlým opatřením
    8:59Komerční banka, a.s.: Výpis z obchodního rejstříku
    8:51Výsledky oznámily CSG a Gen Digital, Trump uvalil nová cla. Evropa zahájí opatrně  
    8:47Rozbřesk: Koruna po holubičím překvapení ČNB v defenzivě
    8:14CSG výrazně překonala odhady. Obranná divize táhne růst, výhled potvrzen

    Související komentáře
    Nejčtenější zprávy dne
    Nejčtenější zprávy týdne
    Nejdiskutovanější zprávy týdne
    Kalendář událostí
    ČasUdálost
    10:00CZ - Nezaměstnanost