Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Tip: sledujte online dění na pražské burze včetně vývoje kotací obchodníků ve SPADu a KOBOSu

Tip: sledujte online dění na pražské burze včetně vývoje kotací obchodníků ve SPADu a KOBOSu

25.04.2003 10:01
Autor: 

Uživatelé stránek patria.cz mají možnost na hlavní stránce (home page) sledovat online dění na pražské burze. Rádi bychom však upozornili na širší možnosti využití našich stránek. Exkluzivně totiž poskytujeme online dění ve SPADu i KOBOSu včetně tzv. hloubky trhu. Kromě toho si registrovaný uživatel má možnost sestavit celou stránku podle vlastních představ (Moje Patria) a vybrat si jednotlivé tituly nejen ze SPADu, ale dokonce i z KOBOSu podle vlastního uvážení a zájmu.

Největší obchody probíhají v segmentu SPAD burzy, kliknete-li ZDE, budete mít k dispozici také zmíněnou hloubku trhu, tj. nákupní a prodejní příkazy tvůrců trhu seřazené od nejlepších kotací k nejhorším. Vývoj cen akcií v KOBOSu, kde probíhají automatické obchody členů burzy podle příkazů „drobných“ klientů, naleznete ZDE. Dokonce i v KOBOSu je možné pozorovat online hloubku trhu. Vše poskytuje Patria Online zdarma, stačí se jen zaregistrovat.

Stránky pod bezplatnou registrací zpřístupní uživateli specializované služby a informace, právě jde například o reálné ceny akciových titulů Burzy cenných papírů Praha s hloubkou trhu, zakládání cvičných akciových portfolií nebo vytvoření "vlastních" webových stránek - Moje Patria .

Kromě toho máte možnost zaregistrovat se na zkušební dobu do VIP Patria. Po dobu jednoho měsíce si můžete vyzkoušet bez jakýchkoliv budoucích závazků všechny placené služby (seznam naleznete níže) s výjimkou dvou - databanky (k dispozici jsou pouze ukázky) a stránek bez reklamy. Po skončení zkušebního období budete automaticky z naší databáze VIP Patria vyřazeni.

Seznam placených služeb VIP Patria:

* VIP Ekonomika: stahování rozsáhlých časových řad, analýz a prezentací. Pro klienty VIP Patria je rovněž připravena možnost zasílání analýz E-mailem.

* Mobilní Patria: horké zprávy, online ceny a závěrečné kurzy akcií, alerty na ceny akcií a kurzy měn na mobil formátem SMS nebo e-mailem.

* Analýzy a komentáře online: nabízí nejčerstvější ekonomické a akciové analýzy rozesílané e-mailem. Nemusíte se tak obávat, že nepostřehnete nejnovější trendy a události.

* Stránky bez reklamy: Klientům VIP Patria nebude na celém Investicním portálu zobrazována reklama.

* Klientům, kteří investují s Patria Direct a mají zájem o služby VIP Patria, nabízíme možnost členství v klubu s 50% slevou.


Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře
12.02.2026
12:15Čína se zbavuje amerických dluhopisů, trh je však absorbuje a zůstává stabilní
11:45Německé akcie ukazují ostatním směr vzhůru, efekt včerejších dat vyprchává  
10:38Platební obr Adyen lehce zmírnil výhled, jeho akcie se propadly o dvacet procent
10:38Mercedes dojíždí na čínskou konkurenci. Automobilka hlásí prudký propad zisku a varuje před náročným rokem
10:01Skupina ČSOB v roce 2025: Silný růst financování bydlení a investic
9:34McDonald's zvýšil čtvrtletní zisk i tržby
9:15Rozbřesk: Lednový pokles nezaměstnanosti jako záminka pro stabilní sazby Fedu v březnu
8:50Trhy dnes zamíří výše: Asijské vůči americkým nejdravější ve století, americká sněmovna chce odvrátit cla vůči Kanadě, česká posunula rozpočet  
6:01Kudy teče AI capex: Tři nové Investiční tipy Patrie  
11.02.2026
22:03Smíšená nálada na Wall Street: Investoři stále nedokáží "docenit" vyšší kapitálové výdaje a k tomu všemu silnější trh práce  
17:18Čínské vlny
15:23Trh práce není slabý, jeho vývoj naopak oddaluje snižování sazeb Fedu
15:05Emerging markets lámou rekordy. Investoři tam rotují z předražené Ameriky
13:30Kaplan: Investoři hledají alternativy k dolarovým aktivům, stabilita měny je klíčová
11:57Bankovní asociace zlepšila odhad letošního hospodářského růstu na 2,6 procenta
11:55Akcie stále pod tlakem pochybností o AI, na programu důležitá data  
11:51Bitcoin dál klesá, zatímco asijské akcie lámou rekordy. Slabé objemy přitom značí další propad  
10:13Evropský software zpomaluje, hardware jede na vlně AI boomu  
10:10Dassault Systemes hlásí slabé výsledky i výhled, akcie padají nejvíce od roku 2002
8:45Rozbřesk: Trhy mají strach z masivních investic do AI. Je oprávněný?

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
ČasUdálost
8:00UK - HDP, q/q
14:30USA - Nové žádosti o dávky v nezam.
16:00USA - Prodeje starších domů, m/m