Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články

Patria Plus: Technická analýza devizových trhů (dnes zdarma - CZK/EUR!)

13.03.2006 11:22
Autor: 

V rámci komplexní informační podpory řízení investic a podnikových financí přinášíme našim uživatelům ukázkovou denní technickou analýzu devizového trhu. V rámci analýz Patria Plus sledujeme například kurzy CZK/EUR, PLN/EUR, HUF/EUR, SKK/EUR a dále USD/EUR, JPY/USD, EUR/GBP, AUD/USD, CAD/USD, CHF/EUR.

Obrázek – ukázka denní technické analýzy, 13.3.2006 10:00 hod. SEČ


Z technického pohledu na vývoj kurzu jsou důležité především úrovně tzv. rezistence a podpory (support), které jsou v případě denní analýzy platné pro konkrétní den. Rezistence i podpora má dále 3 hladiny, které technický analytik považuje za klíčové pro obchodování v daném časovém horizontu. „Proražení“ těchto úrovní totiž může vést k výraznějšímu pohybu kurzu jedním nebo druhým směrem. Doporučujeme na těchto úrovních nastavit alerty, například formou sms (v rámci Patria Plus možné ZDE).

Analýzy mohou klienti Patria Plus stahovat přímo ze stránek www.patria.cz nebo si mohou objednat jejich zasílání e-mailem. Služby Patria Plus jsou včleněny do stránek www.patria.cz a jsou aktivovány až po přihlášení klienta. Pro přehlednost jsou v rámci www.patria.cz označeny zelenou barvou a ikonou P+.

Tip: K licenci na Patria Plus nyní 3G mobilní telefon ZDARMA!

Více informací o dalších službách v rámci Patria Plus naleznete ZDE. Služby Patria Plus můžete otestovat v nezávazném 14denním ZKUŠEBNÍM OBDOBÍ. V tomto období však nemáte přístup k databázím, prognózám a analýzám (k dispozici jsou pouze ukázky). Podrobné informace Vám poskytnou naši pracovníci, kontaktujte help-desk.


Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře
12.11.2025
17:23Pětileté valuační „pravidlo“ – nyní „tentokrát jinak“?
17:21Nejlepší Dlouhodobý investiční produkt alias DIP na trhu nabízí Patria Finance, ocenila prestižní soutěž
17:05Spoření na penzi mají témeř 4 miliony lidí, letos jejich počet klesl
15:36Jakub Blaha: AMD představilo dlouhodobé finanční cíle, zisk má vyrůst o 400 procent  
15:34Goldman Sachs: Americké akcie čeká slabší dekáda, diverzifikujte mimo USA  
14:39Švýcarský On navyšuje výhled a chce být nejprémiovější sportovní značkou na trhu
13:32Foxconn zvýšil zisk o 17 %, chystá spolupráci s OpenAI
13:19Dolar nejatraktivnějším aktivem? Carry strategie poráží akcie i dluhopisy
12:42RMS Mezzanine, a.s.: Vnitřní informace
11:33AI čipy potáhnou AMD k rekordním ziskům, míří na 35% růst tržeb
10:50Akcie jsou na tom dnes smíšeně, pozitivní vývoj však převládá  
10:29Světová poptávka po ropě a plynu může růst až do roku 2050, uvedla agentura IEA
10:03Infineon očekává návrat k růstu tržeb díky zlepšenému výhledu v segmentu umělé inteligence
8:57Rozbřesk: Redukce růstu ve čtvrtém čtvrtletí by měla být do jednoho procentního bodu
8:51CFO ČEZ pro Patria.cz, Infineon sází na AI, AMD predikuje 35% růst tržeb a futures jsou smíšené  
7:59GasNet i jaderný rekord versus padající ceny elektřiny, rozklíčovává výsledky i výhled šéf financí ČEZ Novák
6:09Wells Fargo varuje: Technologie jsou nadhodnocené, je čas realizovat zisky
11.11.2025
22:02Wall Street bez jasného směru: Dow Jones posílil, zatímco Nasdaq mírně ztratil  
17:19Akciový „zákon“ 7 % drží od roku 1870
16:22Buffett si po svém odchodu zatím ponechá akcie třídy A a zrychlí v charitě

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
Nebyla nalezena žádná data